Wszystkie moje książki są dostępne u mnie
jeśli chcesz zamówić to wyślij E-MAIL ,  

a dostaniesz książkę z autografem!_________________________________________________________________________


U MNIE za darmo :)
BELLA

Książka, za darmo!!!

To prawdziwa pełna wersja!

W prezencie dla wszystkich i dla każdego z osobna!

Jeśli chcesz się odwdzięczyć - napisz swoje wrażenia!

A jeśli zakupisz jakiś egzemparz - będzie mi bardzo miło :)


CAŁA KSIĄŻKA (w formacie pdf)

CAŁA KSIĄŻKA (w formacie mp3)


0 zł
_________________________________________________________________________


DOSTĘPNA U MNIE :)
MOŻNA INACZEJ

"Można inaczej" Barbary Dunaj i Andrzeja Setmana - nie jest powieścią, reportażem, zbiorem opowiadań, ani podręcznikiem. I to jest już pierwszym wyłamaniem się z konwencji literackiej. A może to początek nowego gatunku?

Ta książka nie jest przeznaczona dla każdego, choć na początku, tak może się wydawać... Niby to tylko wesołe historyjki ilustrowane śmiesznymi obrazeczkami przeznaczone do czytania w pociągu. Opisane są one lekkim piórem nie stroniącym od potocznych określeń i porównań przed którymi nie można powstrzymać śmiechu pozwalającego zapomnieć o stacji docelowej.

Właśnie na wakacjach i na plaży (mając chwilę czasu na myślenie) należy czytać tę książkę.

Jednakże najważniejszy przekaz ukryty jest gdzieś między linijkami! "Można inaczej" staje się prowokacją zmuszającą do zastanowienia się nad naszym zatęchłym systemem edukacji.

Ogromne znaczenie w "Można inaczej" odgrywa poczucie humoru pozwalające z pobłażaniem spojrzeć na świat, na siebie, na nasze przywary, a zabawne rysuneczki ilustrujące najintymniejsze zdarzenia łagodzą ostrość problemów do których przyzwyczailiśmy się podchodzić ze śmiertelną powagą. Bawiąc - uczy. Przekazuje prawdy, które nie łatwo jest zaakceptować bez zastrzeżeń.

Tej książki nie da się streścić, nie należy do żadnej kategorii. Rozdrażni swoim językiem, sprowokuje do myślenia, zbulwersuje podejściem do problemów, trafi w czuły punkt i "namiesza" w głowie.

Godna polecenia wszystkim tym, którzy myślą i czują!

FRAGMENT KSIĄŻKI (w formacie pdf)

40 zł
_________________________________________________________________________


DOSTĘPNA U MNIE :)
TUBELLA

Książka, napisana z ogromnym polotem. Ukazuje doskonałość dialogu pomiędzy człowiekiem, a człowiekiem. Fascynująca fabuła, w 'sentymentalny' sposób budzi w czytelniku chęć zwizualizowania czytanej treści. Poprzez swoją 'psychologiczność' w rozwiązywaniu istotnych, dobrze nam znanych problemów, sprawia że czytając ją, słowo 'JESZCZE' nabiera nowe znaczenie.

To prawdziwa pożywka, zarówno dla ducha jak i umysłu. Czytelnikiem "Belli" powinien zostać każdy, komu dane było się nauczyć czytać i każdy stawiający 'żyć' nad 'być'.

Jest również godna polecenia człowiekowi, któremu 'wszystko jedno', ponieważ problematyka tam zawarta, oraz sposób ukazania 'dwuznaczności' pozwala na prawdziwe 'otwarcie oka'.


FRAGMENT KSIĄŻKI (w formacie pdf)
FRAGMENT KSIĄŻKI (w formacie mp3)


45 zł
_________________________________________________________________________


DOSTĘPNA U MNIE :)
W DUŻYM STOPNIU O KAŻDYM Z NAS (opowiadania)

"W dużym stopniu o każdym z nas" jest zbeletryzowanym zapisem przeróżnych sytuacji i niezwykłych przypadków jakie miały miejsce podczas wieloletniej praktyki autora.

To nie jest fikcja literacka - to są autentyczne zdarzenia i prawdziwe historie napisane lekkim piórem z humorem i zdrowym dystansem. Każde opowiadanie jest przypowieścią i jednocześnie metaforą, pozwalającą czytelnikowi spojrzeć z dystansem na życie i odkryć prawa kierujące naszym postępowaniem.

Autor pokazuje, że nie ma dwóch podobnych historii i do każdego przypadku należy podejść indywidualnie, aby osiągnąć nieoczekiwany choć zamierzony i wprost z premedytacją zaplanowany skutek. Czytając te opowiadania często ma się wrażenie, że rola terapeuty bardziej przypomina pracę detektywa rozwiązującego zawiłą zagadkę w stylu "kto, kogo i w jaki sposób?", niż lekarza wypisującego recepty po zmierzeniu ciśnienia krwi.

Barwny język, poprzeplatany mowa potoczną odzwierciedlającą przeżywane emocje, wciąga czytelnika do tego stopnia, że czuje się on uczestnikiem akcji rozgrywających się na kartach książki.

Jak rodzynki w świątecznej babce, tak w nowelkach poutykane są "złote myśli" zmuszające do nieświadomego poszerzenia horyzontu zawężonego przez standardowe poglądy ograniczające swobodę myślenia.

Wszystkie opowiadania zakończone są puentą, która niezależnie od tego czy została odgadnięta podczas lektury, czy też staje się zupełnym zaskoczeniem cieszy jakby była drogowskazem wskazującym nietypowe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania problemów.

/żródło:www.nlppolska.pl/


OPOWIADANIE: Amelia


30 zł
_________________________________________________________________________


DOSTĘPNA U MNIE :)
NIE...CHCĘ ŻYĆ

Po tej książce możesz się spodziewać wszystkiego. I nawet nie wiesz w którym momencie wciągnie Cię do tego stopnia, że uśmiechając się lub mając wypieki na twarzy lub łzy w oczach, nie spostrzeżesz jak bardzo można inaczej, a to już się stało.

Andrzej zabiera Cię na Maltę, na wyspę Santorini, na Kilimandżaro. Malując przed oczami najpiękniejsze widoki, snuje opowieść o człowieku, któremu świat chwilowo zawalił się na głowę, a mimo to pełen jest ciepła, dobra i chęci pomagania innym.

I książka ta to oczywiście tylko pretekst, by dać Ci możliwość popatrzenia głębiej na to co kryje się w ludzkich głowach...

Wspaniałej lektury jednych tchem. To się czyta lepiej niż największą sensację. I przy okazji uczy NLP!

/żródło:www.nlp.net.pl/

PRZECZYTAJ FRAGMENT...
FRAGMENT KSIĄŻKI (na YOU TUBE)

35 zł
_________________________________________________________________________
DOSTĘPNA U MNIE :)
TAK...CHCĘ KOCHAĆ

Ostatnio byłem zaszczycony możliwością przeczytania rękopisu książki "Tak... Chcę kochać" :)
Po przeczytaniu już trzech książek autorstwa Andrzeja Setmana "Można inaczej", "Bella" oraz "Nie... Chcę żyć" zastanawiałem się, czy kolejna może być jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca. Okazuje się, że może!
Książka wzbudziła we mnie szereg emocji takich jak: smutek, zdziwienie, zrozumienie, radość i śmiech oraz co najważniejsze dała do myślenia.
"Tak... Chcę kochać" to nie tylko wciągające opowiadanie, to również ukryta w metaforach opowiadań nauka zdrowego myślenia oraz możliwości spojrzenia na świat i nasze życie z nieco innych perspektyw.
To coś więcej niż tylko książka...

Gustaw Lasek,
http://blog.czerwonyszlak.pl/
To dla mnie najpiękniejsza z książek, które czytałam Twojego autorstwa. To coś takiego, że zamknęłabym ją tylko dla siebie - tak było w pierwszym momencie po skończeniu czytania; jest dla mnie tak osobista, że nawet przez chwilę myślałam, aby nigdy nikomu o niej nie powiedzieć - zachłanność, z jaką pochłaniałam kolejne rozdziały podpowiadała mi, że teraz to mnie i tylko mnie będzie dobrze, a innym "nie dam". To było chwilowe i teraz wiem, że chciałabym ją ofiarować każdej ważnej w moim życiu osobie. Twój przekaz tak piękny, a jednocześnie "dla każdego" i "nie dla każdego" jest biblią szczęścia, którą powinniśmy posiadać w swojej bibliotece i czytać, i wracać, i przekazywać pokoleniom. Jestem wdzięczna losowi, że moja koleżanka pożyczyła mi w zeszłym roku „Nie...chce żyć”, a ja, pamiętając o Twoim istnieniu zamówiłam kolejne libros. W „Tak...chce kochać” znalazłam miłość... Już od lat w nią nie wierzyłam i zamknęłam się wielkimi zasuwami.
Teraz, kiedy piszę łzy ogromne spadają mi z oczu. Znalazłam wiarę w istnienie tego mężczyzny, któremu ofiaruję moją niespożytą energię, a On ją będzie umiał wziąć.
Znalazłam w końcu odwagę, żeby do potrzeby miłości przyznać się i o tym napisać. To przecież takie już nie modne w tych czasach...
Dziękuję
Anna


PRZECZYTAJ FRAGMENT...

60 zł
_________________________________________________________________________
DOSTĘPNA U MNIE :)
ZAKLINACZ KOBIET


Po przeczytaniu całości mam wrażenie, że szczęście jest blisko, jeśli zastosujemy zasadę "róbta co chceta", mnie osobiście bliższe było i jest "uważajta co robita".
Ajsz, któremu wydaje się, że przynosi radość i wolność, w istocie budzi pożądanie powodujące w efekcie cierpienie, rozdarcie i tęsknotę.
Z jednej strony razi dosłowność dialogów i sytuacji, z drugiej strony jest też tajemnica uczucia i bolesnej samotności Ajsza, który mieszając życie zawodowe z prywatnym zawsze będzie odczuwał samotność….
Książka porusza problem granic pomocy, moralności i etyki. Opowiada o ludzkich słabościach, pragnieniach i samotności.
Kontrowersyjna, wieloznaczna, tajemnicza, pouczająca, miejscami wulgarna, na pewno nie pozostawia czytelnika obojętnym, zmusza do myślenia nawet najbardziej leniwych.

Ewa Zawistowska.


PRZECZYTAJ FRAGMENT...

Wrażenia Kobiet, które przeczytały rękopis

50 zł
_________________________________________________________________________
DOSTĘPNA U MNIE :)
CO CHATKA TO ZAGADKA


Uważam, że dla przeciętnego czytelnika, to jest zbyt trudna pozycja, bo pogubi się pośród kilku opowieści, nie starczy mu wytrwałości, aby rozsupłać podaną treść i niepotrzebnie zwichnie sobie tylko coś.
Mało który, ze zjadaczy chleba powszedniego, zrozumie dialogi, że nie wspomnę o drugiej warstwie, której nawet nie zauważy.
Ta książka, będzie bardziej złościć, niż przyciągać, bo udając łatwą, miłą i przyjemną, okazuje się trudna, nie tylko pod względem formy, ale także głębokich treści, podanych tak esencjonalnie, że starczyłoby ich na kilka opasłych tomów wodnistych dywagacji.
Nie trać humoru i w małym nakładzie wydaj “Chatkę – zagadkę”, dla wyjątkowych czytelników, potrafiących jednocześnie czytać i myśleć!


PRZECZYTAJ FRAGMENT...

Wrażenia Kobiet, które przeczytały rękopis

50 zł
_________________________________________________________________________
DOSTĘPNA U MNIE :)
a jakby coś   tom I


STRON 426
AKAPITÓW 3112
WIERSZY 13001
WYRAZÓW 94137
ZNAKÓW 518481
ZE SPACJAMI 614415
PRZECZYTAJ FRAGMENT...

Wrażenia Kobiet, które przeczytały rękopis

65 zł
_________________________________________________________________________
DOSTĘPNA U MNIE :)
a jakby coś   tom II


STRON 358
AKAPITÓW 2638
WIERSZY 10812
WYRAZÓW 81975
ZNAKÓW 446534
ZE SPACJAMI 530796
PRZECZYTAJ FRAGMENT...

Wrażenia Kobiet, które przeczytały rękopis

55 zł
_________________________________________________________________________
© 2009 lumineuse All rights reserved.