BRAWUROWE NLP

(szkolenie weekendowe)

Od ponad 25 lat zajmuję się NLP…

Jest ono dla mnie jedynie narzędziem w mojej pracy, ani dobrym ani złym, bo żadne narzędzie takie nie jest samo w sobie, tylko jego zastosowanie może być dobre lub złe.

Przez wiele lat, nie byłem gotów przekazywać swojej wiedzy, innym ludziom w głupiej obawie, że NLP w ręku psychopaty, może stać się bardzo groźną, a nawet zabójczą bronią użytą przeciwko najcenniejszym wartościom człowieka.

Niestety w ten sposób ograniczałem dostęp do skutecznej obrony osobom, które nie były w stanie uchronić się przed atakami głupków, prostaków, psychopatów, mając jedynie za narzędzie jedynie proste i miłe metody w rodzaju asertywności lub RBT.

Z wiekiem zrozumiałem, że nie zmienię świata i zakopywanie topora wojennego lub chowanie czołgu nie spowoduje, że przestanie on istnieć.

NLP jest narzędziem o bardzo wysokim stopniu skuteczności, a więc można nim zarówno zrobić wiele krzywdy jak i również uczynić dużo dobra!

Uważam, że zabranianie posiadania broni palnej, wcale nie chroni obywateli przed przemocą, a jedynie powoduje , że w przypadku ataku stają się oni zupełnie bezbronni i bezradni, bo nawet gdyby mieli broń, to i tak nie potrafiliby jej użyć, nie mając doświadczenia.

Dlatego postanowiłem udostępnić BRAWUROWE NLP tym, którzy są zainteresowani jego zastosowaniem do obrony wartości człowieka.

Jestem świadom, że przekazując to co wiem, jednocześnie oddaje w obce ręce niezwykle niebezpieczna broń. Dlatego podzieliłem kurs NLP na 3 części, w taki sposób, aby przygotować kandydata do przyjęcia pełnej wiedzy, a sobie pozostawić prawo decydowania,  komu zdecyduję się przekazać to, czego nauczyłem się przez ćwierć wieku.

 

cz. 1 – dowartościowanie czyli budowanie optymalnego poczucia wartości. OPIS

cz. 2 – obrona czyli jak się bronić przed atakiem (werbalne judo). OPIS

cz. 3 – czarne NLP czyli dowolne manipulowanie historią. OPIS

cz. 4 – integracja czyli usunięcie fobii i natręctw. OPIS

Mój warsztat nosi przydomek „brawurowe”, ponieważ wszystkie prawa, zasady i tezy zostaną przetrenowane praktycznie, a słowo „brawura” oznacza jednocześnie: animusz, asertywność, beztroska, bohaterstwo, bojowość, dziarskość, dzielność, energiczność, fantazja, fason, ferwor, hart ducha, heroiczność, kuraż, męstwo, nonszalancja, odwaga, pewność siebie, przebojowość, rezolutność, równowaga, ryzyko, szelmostwo, śmiałość, temperament, ułańska fantazja, werwa, wirtuozeria, zapał, zawadiackość, zdecydowanie, zuchwałość, żelazne nerwy.

Takie jest właśnie BRAWUROWE NLP w praktyce, a jego przeciwieństwem jest „lęk, strach i przesadna ostrożność”, która odbiera człowiekowi odwagę i rozum.

To jest szkolenie, na które Cię zapraszam, lecz nie namawiam :)


Kiedy: w sobotę od 10 do 18, w niedzielę od 10 do 16

MAPA:

ul. Budy 3b

Układ WGS 84: N 52° 14.430', E 20° 55.302'

Układ WGS 84 - po przecinku: 52.24050, 20.92170


Jak dojechać:

- autobusem (numer 109 - 30 min. z dworca Warszawa Centralna)

- autobusem (numer 154 lub 523 - 15 min. z dworca Warszawa Zachodnia)


Cena szkolenia (cz.1): 599 zł (o ile będą wolne miejsca)

(dla wpłacających na miesiąc przed szkoleniem: 549 zł )


UWAGA! WARSZTAT W MAŁEJ GRUPIE = MAKSIMUM 13 OSÓB NA SALI!

UWAGA! W CENIE WARSZTATU NIE TYLKO KAWA, SŁODYCZE I NAPOJE, ALE TAKŻE OBIAD (w sobotę)

 

UWAGA! ZAPISY E-MAILEM LUB TELEFONICZNIE:

andrzej@setman.pl           +48 691500314

UWAGA! O MIEJSCU DECYDUJE DATA WPŁATY NA KONTO:

ANDRZEJ SETMAN 01-494 WARSZAWA UL. SOŁTANA 12/24

47 1160 2202 0000 0002 2694 2031

© 2013 Andrzej Setman All rights reserved.