Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 29 wrz 2020, 18:55

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 51  Następna strona
CO DOBREGO DZISIAJ U CIEBIE? 
Autor Wiadomość
Post Re: CO DOBREGO DZISIAJ U CIEBIE?
Powiem Ci Vero, że u mnie jest podobnie- zawsze osiągam to czego chcę naprawdę a nie to czego chciałabym chcieć:)

Ciekawe jest to, że gdy dokonuję jakichś wyborów nie do końca zgodnych ze mną samą, lub tez takich gdzie moje wewnętrzne ja krzyczy " Nieeeeee" (a i tak to zrobię bo np chcę być taka" akuratna" aby każdy miał dobrze a ja na końcu)- to zaczyna się łańcuch wydarzeń gdzie mocno dostaję w kość. Najśmieszniejsze że są to rzeczy dotyczące różnych dziedzin życia.... w jedym momencie z każdej strony bombarduje mnie jakby fala zwrotna ......
natomiast gdy działam w zgodzie ze sobą i dążę to tego co chcę naprawdę, wręcz cały świat temu sprzyja, wszystko się idealnie układa i nie ma rzeczy niemożliwych:)
odnośnie rzeczy niemożliwych przypomniało mi się dzisiaj takie powiedzonko

" rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, cuda zajmują mi nieco więcej czasu":)))) Dla mnie mocno napędzające:)

wtorek, 30 lis 2010, 22:24

Heh, to widzę, że nie jestem sama ;)

Nieraz mi się zdarzało, że kiedy zaczynałam coś, co było moim marzeniem, wszystko składało się idealnie, nie musiałam planować wszystkiego, żeby i tak się udało, samo z siebie. Kiedy coś zaczynałam zakładając, że "tak będzie lepiej", a nie czułam się z tym OK- cóż, wszystko stawało w poprzek. Łącznie z telefonem, który wyłączał się ni stąd ni zowąd, nie pozwalając napisać ważkiego smsa, po włączeniu robił dokładnie to samo, brat brał telefon do ręki, pisał i wysyłał... a komputer to już ogóle... ;)

A znacie takie powiedzonko: "wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić i przychodzi taki, który tego nie wie. i on właśnie to robi" ?

:)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

wtorek, 30 lis 2010, 22:35

Ja odkryłam dziś fascynujący i inspirujący utwór
The Muppets "Stand By Me" :sciana:
Niestety nie opanowałam wklejania linków - jeszcze.
Pozostałe utworki też mi się podobają. :D
Maggie

środa, 1 gru 2010, 02:13

Margerytka napisał(a):
Nieraz mi się zdarzało, że kiedy zaczynałam coś, co było moim marzeniem, wszystko składało się idealnie, nie musiałam planować wszystkiego, żeby i tak się udało, samo z siebie.

Wydaje mi się, że właśnie tak jest teraz u mnie :D
Tylko muszę zagłuszyć stary głos, który szepcze, że coś "sie na pewno schrzani" :sciana:
Odniosłam przed chwilą kolejne wielkie zwycięstwo nad samą sobą! Pokonałam hodowany przez ponad 20 lat lęk :D Och, jakie cudowne uczucie! :dance2:

środa, 1 gru 2010, 07:16

Co dobrego u mnie? Otóż przyszła dwa dni temu przesyłka z baterią do telefonu komórkowego, wysyłana priorytetem na tydzień przed Wszystkimi Świętymi(druga bateria, bo pierwsza została przez pocztę skradziona). Bateria działa i trzyma jeden dzień, a powinna co najmniej 5 dni trzymać.
Wydaje się, że niewiele tu dobrego, ALE nauka dla mnie taka: nie zamawiać nic pocztą polską(celowo z małej litery) i nie łudzić się, że oryginalna bateria Nokii może kosztować 10 PLN i działać tak jak identyczna w sklepie za 150 PLN. druga sprawa dobra: wczoraj dowiedziałem się, że dostanę nowy telefon służbowy :D

środa, 1 gru 2010, 08:53

"Tylko muszę zagłuszyć stary głos, który szepcze, że coś "sie na pewno schrzani"

Łucjo, nie zagłuszaj tego starego, bardzo starego głosu! Starzy ludzie bywaja konserwatywni, więc tak łatwo Ci z nim nie pójdzie. Zagłuszając tego starucha, możesz tylko spowodować, że ukryje się gdzies w zakamarkach twojego mózgu i stamtąd nadal będzie próbował, potajemnie i podstępnie, Tobą rządzić.
Wysłuchaj tego starego pierdoły i OGŁUSZ go (nie - zagłuszaj!): puknij go w czoło wtedy, gdy zaczyna prawić morały i różne swoje "mądrości" :). A gdy go już tak - puknięciem - ogłuszysz, to mu powiedz, co Ty o tym wszystkim myslisz! Niech się starzy od młodych uczą! O! :D
Pozdrowionka
Pela

środa, 1 gru 2010, 10:38

Pelu, może to i dobry pomysł. Wysłuchać jak każdej opinii i zrobić, jak uważam po nowemu :D
Pamiętam sprzed 10 lat uczestnictwo w tygodniowych warsztatach teatralnych. Też pojechałam, bo chciałam, mimo że rodzina kręciła nosem. Ależ dobrze się bawiłam! Czasami o tym zapominam, ale jak już sobie przypomnę, to dostaję zastrzyk adrenaliny i góry mogę przenosić :D

środa, 1 gru 2010, 11:24

Jeszcze super zdanie mi dziś wpadło w oczy: "Egoizm nie polega na tym, że żyje się tak, jak się chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy".

środa, 1 gru 2010, 11:27

o to to: niech te strae pierdoły w nas nie rządża nami i nie żądają, byśmy żyły tak, jak one chcą :) :D :drinks:

środa, 1 gru 2010, 14:00

Za młodość ducha :drinks:

środa, 1 gru 2010, 18:30
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 51  Następna strona