Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 2 lip 2020, 08:17

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Zjazd w Gutach k/Giżycka 27-29.08.2010 --> recenzje ;) <-- 
Autor Wiadomość

Post Re: Zjazd w Gutach k/Giżycka 27-29.08.2010 --> recenzje ;) <
Góry...

środa, 8 wrz 2010, 22:59

ha... też pytanie.. gdzie najlepiej zimą..
No oczywiście, że do Francji na Lazurowe Wybrzeże... :crazy:
Kto jest za?? :pleasantry: hehehe

czwartek, 9 wrz 2010, 13:29

princess napisał(a):
....Ale tym razem Vikinger to już byście się nie wymigali...

No myślę, że nie :D Tym bardziej, że w góry mamy znacznie bliżej niż nad morze :dance2:
No mam nadzieję, że pomysł nie umrze :nono:
Teraz niech każda/y spróbuje sobie zrobić wizualizację zlotu, tak jak princess, a na pewno chętni się zgłoszą, a pomysłowi sam Andrzej przyklaśnie :klask:
Ja bym się skłaniał ku jakichś mniejszych wioskach, gdzie można poczuć ten klimat, który każdy widzi już oczyma wyobraźni. Bo Zakopane z przepełnionymi Krupówkami chyba nie będzie najlepszym pomysłem...

czwartek, 9 wrz 2010, 13:44

Male Ciche ...

czwartek, 9 wrz 2010, 22:15

Kochani :heart:
Od zlotu minęły juz 2 tygodnie, a ja z pewnych przyczyn moge napisać swoje wrażenia dopiero teraz :D Najpierw chcę powiedzieć, że bardzo się ciesze że Was wszystkich poznalam, zobaczyłam że jesteście "normalnymi" ludźmi, ba jesteście wszyscy wyjątkowi a ja spodziewałam sie jakiś "dziwolągów". W sumie nie wiem czego sie spodziewałam, chciałam po prostu jechać bo czułam jakąś taka wewnętrzną potrzebę :pleasantry: a dostałam wiele więcej. Czasami wciąż "myśle że nie wiem", dopiero szukam swojej drogi, chce zmienić kilka rzeczy w swoim zyciu i dzisiaj dzięki Wam wydaje mi się to bardziej możliwe :crazy:
Było to nasze pierwsze spotkanie z Andrzejem i nie powiem bo po rozmowie z nim a właściwie po rozmowie w 3 pary oczu wszystko mi się jakoś posypało :sciana: ale już się pozbierałam i wiem czego chce.
Najbardziej zaskoczyła mnie Andrzejowa bezpośredniość i słownictwo oczywiście :crazy: i nie ukrywam, że byłam momentami w głębokim szoku :heat:

Chce też podziekować organizatorkom Iwonie i Dorocie :heart: uwielbiam Was dziewczyny :rose: :heart:

Dziękuje za wspolną podróż pociągiem, rozmowę :rose: która dała mi dużo do myślenie, zobaczyłam że pewnie tak naprawde mamy wszystkie ze sobą dużo wspólnego. Nie wiem co myślał o nas ten "zaczytany" pan ktory monentami wydaje mi się nadstawiał uszy, jeśli tak to sie biedak nasłuchał :crazy:

Jestem pozytywnie nastawiona i wiem , że chce pokonać pochwice,że chce zmienić swoje myślenie, że chce witać każdy dzień z miłością, że chce być szczęsliwa :inlove: :inlove:
Bardzo ciesze się że Was wszystkich poznalam :inlove: to było cudowne przeżycie :jupi: i mam nadzieje do nastęnego spotkania, bo zrobie wszystko żebyśmy też tam byli :D mam nadzieje że w takim samym składzie a nawet większym, bo tym wszystkim dziewczynom które wciąż czekają żeby napisać maila do Andrzeja, które czekają na cud że moze kiedys się uda mówie że samo nic nie przychodzi i że warto jeździć na takie spotkania i jak najbardziej do nich zachęcam :tak: :jupi:

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuje :heart:

wtorek, 14 wrz 2010, 01:05
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3