Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest niedziela, 15 gru 2019, 18:12

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Wiadomość od Twojego najlepszego doradcy... 
Autor Wiadomość

Post Wiadomość od Twojego najlepszego doradcy...
Czyli co może próbować powiedzieć Twoja vagina...

Nie jestem fizycznie gotowa na seks! Potrzebuje więcej czasu/ wiedzy/zaufania/informacji/środków ostrożności!

Chcę przetestować Twojego partnera…jak zachowa się jeśli dziś nie otworzę się dla niego...zachowa się rozsądnie i z szacunkiem czy raczej wścieknie się na Ciebie...Podziękuj mi!!!

Jak możesz chcieć abym się otworzyła dla mężczyzny jeśli Ty nawet na mnie nie spojrzysz I wstydzisz się mówić o mnie głośno...Proszę, zanim poprosisz bym otwierała się na innych, poznaj mnie dobrze...

Nie lubię partnera, którego wybrałaś. Kim on jest? On nie jest dla Ciebie. Nie oszukuj się. Nie zmuszaj mnie do niego. Jest powód dla którego zamykam się…Zrozumiałaś aluzję...

Nie chce otwierać się pod tą psychiczną presjąI Jestem przerażona! A na dodatek Ty ciągle oskarżasz mnie...

Halo?! Umysł? Serce? Jesteście pewni, że chcecie dziś uprawiać seks? Nie sądzę! Czy posłuchacie mnie chociaż raz? Nie chce dziś seksu!

Auć! To boli! Jeśli pozwolisz na ten rodzaj seksu albo pozwolisz mu dalej tak mnie traktować , możesz mnie naprawdę zranić. Nie słuchając mnie, nie dajesz mi innego wyboru, niż zamykanie się...

Nie jestem gotowa, aby mieć teraz dzieci. Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności...

Jestem zdezorientowana, speszona i wystraszona… Rodzice mówili, że seks przed ślubem to grzech, Bóg też tak mówi, mój chłopak powiedział, że zostawi mnie jeśli tego nie zrobię, moja przyjaciółka mówi, że seks jest piękny, czytałam, że moja błona dziewicza może pęknąć i mocno krwawić...Proszę, rozprosz moje obawy....

Od wieków vaginy nie miały prawa głosu, mówiono, że nie powinno być ich widać ani słychać, że powinny być używane, nie rozumiane...

Dziś Pochwica daje Ci szanse wsłuchać się w ten głos...

środa, 11 sie 2010, 17:37

Post Re: Wiadomość od Twojego najlepszego doradcy...
Sunflower! rewelacja!!! dzięki!
sama napisalas? czy jakies zrodło?

środa, 11 sie 2010, 19:29

Post Re: Wiadomość od Twojego najlepszego doradcy...
Świetne Sanflower :) !
Ja też jestem dowodem na to że warto porozmawiać ze swoją cipką! Powiedziałam jej żeby się już nie bała i że nie pozwolę jej zrobić krzywdy :D i za pare dni włożyłam po raz pierwszy paluszek :) więc działa! A Twój tekst pomaga lepiej to sprecyzować :)
Pozdrowionka :P

czwartek, 12 sie 2010, 20:14
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]