Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest sobota, 8 sie 2020, 05:04

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Ginekolog 
Autor Wiadomość

Post Re: Ginekolog
To nie chodzi tylko o fizyczne rozciągnięcie pochwy. Gdyby tak było, to kobiety po porodzie powinny być zawsze gotowe do współżycia, a jednak pochwica u matek też się zdarza. Więc chyba samo ćwiczenie fizyczne nie wystarczy. Terapia przeciwpochwicowa wymaga uzdrowienia również głowy.

środa, 27 paź 2010, 16:56

Vero napisał(a):
Terapia przeciwpochwicowa wymaga uzdrowienia również głowy.

A może nawet przede wszystkim...

środa, 27 paź 2010, 18:54

Gdyby któraś uzyskała skuteczną poradę od ginekologa czy innego "specjalisty" to nie siedziałaby na tym forum tylko rozkoszowała się seksem, a imię "Andrzej" kojarzyłoby się jej bardziej z Wajdą czy z Gołotą ;). Zachęcam jednak do szukania, mam nawet taką autopsyjną teorię, że jak się sięgnie dna bezradności to w człowieku wzrasta motywacja, chęć, pokora i chłonność "wywrotowych" prawd życiowych :). I może nawet dobrze jest próbować wszystkiego innego, by w końcu ruszyć dupę, wziąć się w garść z energią i dać się wciągnąć w tę przygodę w poszukiwaniu siebie jako osoby "fascynującej" ;) z Andrzejem jako ostatnią deską ratunku.
... tylko czasem tego przebimbanego wcześniej czasu szkoda ...

środa, 27 paź 2010, 23:28

Nereida napisał(a):
Gdyby któraś uzyskała skuteczną poradę od ginekologa czy innego "specjalisty" to nie siedziałaby na tym forum tylko rozkoszowała się seksem, a imię "Andrzej" kojarzyłoby się jej bardziej z Wajdą czy z Gołotą ;). Zachęcam jednak do szukania, mam nawet taką autopsyjną teorię, że jak się sięgnie dna bezradności to w człowieku wzrasta motywacja, chęć, pokora i chłonność "wywrotowych" prawd życiowych :). I może nawet dobrze jest próbować wszystkiego innego, by w końcu ruszyć dupę, wziąć się w garść z energią i dać się wciągnąć w tę przygodę w poszukiwaniu siebie jako osoby "fascynującej" ;) z Andrzejem jako ostatnią deską ratunku.
... tylko czasem tego przebimbanego wcześniej czasu szkoda ...

Zgadzam się w 100 % :) O Andrzeju dowiedziałam się jakieś dwa lata temu, ale wciąż miałam nadzieję, a wręcz wmawiałam sobie, że jest jakaś inna metoda.....Niestety, a może i stety, po sprawdzeniu wielu propozycji, po wielu próbach kończących się za każdym razem coraz gorzej, stwierdziłam, że nie ma innej metody ..... Tylko faktycznie szkoda tego czasu.....

czwartek, 28 paź 2010, 07:52

Nereida napisał(a):
Gdyby któraś uzyskała skuteczną poradę od ginekologa czy innego "specjalisty" to nie siedziałaby na tym forum

nie zgadzam się z Tobą, Nereida. przecież ginekolog mógł powiedzieć: "polecam Andrzeja Setmana" :mrgreen: poza tym dziewczęta, jakby nie było - badać się trzeba, w tym względzie ginekolog jest niezbędny. i chodzi mi przede wszystkim o to, by iść do lekarza bez zażenowania.

czwartek, 28 paź 2010, 09:45

Mery,

mnie spotkanie Setmana pozwoliło pozbyć się jakiegokolwiek zażenowania. Teraz wiem, że na jakiego bym nie trafiła ginekologa, położnika, który miałby mnie badać, leczyć, to bez względu na to, czy zna pochwicę, czy wie, jak z nią postępować, czy nie, ja nie dam sobie wmówić, że to tylko moje fanaberie, że winko by wystarczyło. Nie dam sobie powiedzieć, że przez pochwicę facet mnie może rzucić itp.

Nie chodzi tylko o to, by znaleźć wyrozumiałego lekarza. Teraz wiem, że jak będę miała wybór pomiędzy gburowatym, ale wybitnym specjalistą, który umie mi pomóc, a przemiłym, rozumiejącym pochwicę ginem, który kręci głową, nie wiedząc, co mi jest, to wiem, że wybiorę tego pierwszego i z pełną świadomością i bez wstydu będę potrafiła poprosić o mały wziernik i o delikatność podczas badania, gdyż moje pochwa nie zawsze jest rozluźniona i może mnie boleć badanie.

czwartek, 28 paź 2010, 10:52
Witajcie.Jestem na forum od kilku dni i czytam wasze wypowiedzi , które nie ukrywam dają mi dużego kopa do działania. Jestem po pierwszym spotkaniu u Andrzeja i pomyślałam , że skoro potrafiłam się otworzyć przed Nim i opowiedzieć Mu o swoim problemie , to wizyta u ginekologa będzie łatwiejsza. Miałam okazje się o tym przekonać właśnie dzisiaj .

Jestem mile zaskoczona , że nic nie bolało (w ćwiczeniach jestem na etapie dwóch palców ) ,ale powiedziałam lekarzowi , że mam pochwicę i jestem w trakcie terapii , oraz poprosiłam o mały wziernik (chyba dzisiaj był mój dobry dzień bo potrafiłam się rozluźnić ) . Zaskoczona jestem natomiast tym , że ginekolodzy naprawdę mało wiedzą na temat pochwicy. Ten jak wielu innych poprzedników u których byłam nie uważa, że pochwica zaczyna się w głowie.

Szkoda ,że tyle czasu straciłam na wizyty które nic nie dały.Zresztą jak każda z was, bo inaczej nie było by nas na tym forum.

.

czwartek, 28 paź 2010, 23:47

No niestety jest tak, że ginekolog zna się na ciele, nie na głowie. I jeśli coś nie gra w ciele, to szuka w ciele przyczyny - co jak pokazuje pochwica - jest założeniem błędnym.

piątek, 29 paź 2010, 08:40

Post Wrocławianki pomóżcie-szukam ginekologa z Dolnośląskiego!!!
Proszę o pilną pomoc,szukam ginekologa mogącego zbadać żonę z pochwicą.Po ostatniej lekarce problem się pogłębił.To bardzo pilne bo musi być zbadana jak najszybciej(podejrzenie schorzeń) nie chcemy powtórki z poprzedniego horroru.Z woj. Dolnośląskiego.Lub może być ostatecznie z całej polski...

sobota, 30 paź 2010, 11:01

Post Re: Wrocławianki pomóżcie-szukam ginekologa z Dolnośląskiego
Witaj Jan :D
Terz jestem z Dolnegoślaska :drinks:
Wysłałam Ci prywatna wiadomośc :superman:
Pozdrawiam ;)

sobota, 30 paź 2010, 16:41
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona