Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 9 lip 2020, 06:25

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Ginekolog 
Autor Wiadomość

Post Re: Ginekolog
kostka napisał(a):
ja się właśnie wybieram po raz pierwszy od kiedy pokonałam pochwicę do ginekologa i wiecie co, normalnie mam stracha. czuję się tak jak wtedy kiedy szłam na wizytę po raz pierwszy w życiu :dance:

hej kostko :)

Miałam podobnie...jakiś taki irracjonalny strach...który minął, zaraz po badaniu,które odbyło się nawet nie wiem kiedy :) :beach: uprzedziłam panią doktor o wcześniejszych "trudnościach", a pani na to - nie możliwe :crazy: :sciana:

Z gabinetu wyszłam z uśmiechem dookoła głowy :)z nowym doświadczeniem - badania ginekologicznego, które, wcale nie jest tak nieprzyjemne jak je malują :good: i z potwierdzeniem, że pochwica, która objawiała się też na fotelu ginekologicznym należy do przeszłości :) :nuci:

piątek, 19 mar 2010, 05:30

Najgorsze jest to, że niestety wielu ginekologów nie wie co to pochwica...

piątek, 19 mar 2010, 08:56

Sunflower :) napisał(a):
hej kostko :)

Miałam podobnie...jakiś taki irracjonalny strach...który minął, zaraz po badaniu,które odbyło się nawet nie wiem kiedy :) :beach: uprzedziłam panią doktor o wcześniejszych "trudnościach", a pani na to - nie możliwe :crazy: :sciana:

Z gabinetu wyszłam z uśmiechem dookoła głowy :)z nowym doświadczeniem - badania ginekologicznego, które, wcale nie jest tak nieprzyjemne jak je malują :good: i z potwierdzeniem, że pochwica, która objawiała się też na fotelu ginekologicznym należy do przeszłości :) :nuci:

to dokładnie tak jak ja :lol: powiedziałam pani doktor co i jak, usiadłam na fotel i dosłownie poczułam jak się rozluźniam i otwieram :dance2: badanie odbyło się praktycznie bez bólu i z gabinetu wyszłam prawie że w podskokach :lol:

piątek, 19 mar 2010, 11:01

Hej dziewczyny!
A może znacie jakiegoś ginekologa z Wrocławia, który zna temat pochwicy??

niedziela, 28 mar 2010, 14:51

hej Mary!
Poleca dr Martę Górecka Balcerek z Mediconcept lub dr J. Papież z Medicover. Sprawdzeni - godni polecenia, wiedzą o co chodzi z pochwicą. Pozdrawiam

czwartek, 29 kwi 2010, 21:29

Hej Dziewczyny, też jestem z Wrocławia i niestety nie znam żadnego ginekologa, który znałby temat pochwicy. Asiunia czy masz jakieś doświadczenia z tymi lekarzami, których poleciłaś?

wtorek, 4 maja 2010, 16:31

Hej!
Nie wiem na ile się orientują w pochwicy, natomiast to jedyni ginekolodzy, którzy potrafili mnie zbadać. A naprawdę paru lekarzy już odwiedziłam i mam porównanie. Będąc u dr Papieża wspomniałam o pochwicy i moich obawach. Wizyta przebiegła bez stresu, z pełnym zrozumieniem i co najważniejsze, udało się przeprowadzić badanie. Ja jestem zadowolona, ale naprawdę długo szukałam lekarza dla siebie. Nie wiem, czy będziesz miała te same odczucia, ale zachęcam do poszukiwań:-)

wtorek, 4 maja 2010, 22:02

Post Mam wielką wielką prośbę pomóżcie
Mam wielką wielką prośbę poszukuję lekarza ginekologa wiedzącego o tym że istnieje pochwica delikatnego z okolic grudziądz toruń bydgoszcz :placz:

piątek, 16 lip 2010, 23:11

Post Re: Mam wielką wielką prośbę pomóżcie
Polecam wypytac w rejestracji wiekszej lecznicy, mozna telefonicznie, czy jest lekarz ktory specjalizuje sie w pochwicy, albo jest szczeglnie delikatny.
Ja tak trafilam na dobra pania doktor.
W gabinecie pamietaj ze Ty jestes najwazniejsza i dyktujesz warunki, nic poza tym na co sie zgodzisz.
Dobry lekarz to taki ktory informuje cie o kazdym swom ruchu.

Jak nie spodoba Ci sie jego podejscie, moesz smiało zrezygnowac...ja tak kiedys zrobilam, od progu, jak lekarz zaczal na mnie pofukiwać...

Napisz jak poszlo!

sobota, 17 lip 2010, 13:49

Post Re: Mam wielką wielką prośbę pomóżcie
O tym, że istnieje pochwica powinien wiedzieć każdy lekarz, bo to termin z podręczników dla studentów medycyny, a już szczególnie jak ktoś robi specjalizację z ginekologii. Inna sprawa, że jakoś rzadko który bierze ją pod uwage przy stawianiu diagnozy i woli zalecać rozluźnienie się i winko zamiast profesjonalnej terapii :sciana: . Spróbuj popytać koleżanki o kompetentnego, wyrozumiałego i delikatnego lekarza (może lepiej kobietę?), a on/ona będzie potrafił dostosować badanie do pacjentki z pochwicą. Mnie lekarka co prawda nie pomogła w diagnozie (trwała przy opcji z rozluźnieniem i lubrykantem), ale przynajmniej z wyczuciem i zrozumieniem przeprowadziła badania takiej spanikowanej pacjentki jak ja, łącznie z cytologią.
Z innego wątku wyczytałam, że rozpoczęłaś terapię u Andrzeja. Gratuluję i życzę powodzenia! Dobry wybór! :) :good:

niedziela, 18 lip 2010, 22:09
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona