Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 28 sty 2020, 10:33

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Ginekolog 
Autor Wiadomość
Post Re: Ginekolog
Sunflower :) napisał(a):

Dziewczyny, jakie są Wasze doświadczenia... Może trafiłyście na lekarza, którego możecie polecić. Wiem, że wiele z nas jest w stanie wiele zrobić, by dobrze trafić - np przejechać pół Polski :)

Drogie Dziewczyny,

Moje doświadczenia z ginekologami są tylko i wyłącznie negatywne. Skutek jest taki, że od kilku lat nie byłam na badaniach. Teraz bardzo się martwię, bo czuję, że coś niepokojącego zaczyna się dziać i że już dłużej nie powinnam zwlekać, ale nie potrafię się zmobilizować, bo nie znam żadnego lekarza, który zrozumiałby mój problem. A nie mam już siły na kolejne upokorzenia. Jestem z okolic Trójmiasta, ale tak jak napisała Sunflower, jestem tak zdesperowana, że przejadę nawet pół Polski, byle tylko trafić do kogoś wyrozumiałego. Małgorzata poleca kogoś w Warszawie. Jeśli będzie trzeba - wybiorę się i tam. Ale jeśli macie kogoś gdzieś bliżej Trójmiasta, bardzo proszę o kontakt. Będę wdzięczna za każdy namiar.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Dobrze, że jesteście - wiem, że nie jestem sama.

poniedziałek, 18 sty 2010, 23:07

Witaj summer też jestem z okolic Trójmiasta :D
wysyłam Ci priva :D

wtorek, 19 sty 2010, 00:29

Ja spotkałam się z przekoaniem że lepszym ginekologiem jest facet niż kobieta. Ja świadomie wybieałam kobiety i muszę przyznać że wszystkie trzy były naprawdę ciepłe. najcudowniej jednak wspominam ginekolożkę z Poznania a obecnie mieszkam w Pile i tutaj znalazłam kobiętę cud i co dziwne przy mojej pochwicy wykonała mi cytologię i usg dopochwowe.od razu wiedziały o co chodzi jak powiedziałam im o pochwicy. życzę wszytskim aby spotkały na swojej drodze takich lekaży jak ja.

czwartek, 28 sty 2010, 19:57
Początkowo też myślałam, że ból spowodowany jest zbyt grubą błoną, więc postanowłam to zbadać z góry sugerując lekarzom diagnozę.
GIN 1 z jakim się spotkałam, był bardzo przyjazny i delikatny, ale po 2 nieudanych wizytach (gdzie nie dałam się dotknąć tylko obejrzeć) stwierdził, że mam uraz do facetów i polecił aby iść do kobiety. Błonę stwierdził iż mam faktycznie pierścieniowatą (tą najgorszą) czyli prawdopodobnie za gruba, ale bez badania nie można udać się na zabieg.
GIN 2 była rózwież przemiłą, mądrą i delikatną kobietą i tak odwaracała moją uwagę ciepłymi słowami, że jakimś cudem troszkę mnie zbadała i wypisała skierowanie na zabieg. O pochwicy mówiła, że nie istnieje, bo "albo się może albo nie, a Ty możesz". Tydzień póżniej trafiłam na stół operacyjny gdzie ta miła Pani pod narkozą rozcięła co było trzeba, założyła szwy samorozpuszczalne i nawet namówiła ordynatora, żeby już mnie potem nie badać. Jakże byłam szczęśliwa! Niestety, gdy trzeba było 7 dni potem sprawdzić czy wszystko się ładnie zagoiło problem niemożności badania nadal był.:(
P.s. po zabiegu tak mnie tam bolało, że przez 2 godziny nie mogłam się ruszyć na łóżku i przez 2 dni usiąść na miejscu.
GIN 3 był też seksuologiem. Od razu powiedział, że mam pochwicę i że on miał już 100 takich przypadków i kobiety przychodzą mu dziękować za wyleczenie ich. Ale żeby stwierdzić pochwicę trzeba dać się zbadać ale jak zwykle w moim przypadku nie udało się:( Był bardzo zdziwiony. Przepisał mi maść znieczulającą i tabletki antylękowe i tak kazał następnym razem odbyć stosunek. Niestety może i na innych to działa ale nie mna mnie :sciana:

poniedziałek, 8 lut 2010, 14:41

x

a próbowałaś już się kontaktować się z Andrzejem? Wiem, wiem, nudne tu jesteśmy, ale razem doszukacie się przyczyny w głowie, a potem za pomocą dobranych ćwiczeń, nie tylko fizycznych, które polegają na małych kroczkach, oswoisz się z wprowadzaniem najpierw palca, potem dwóch i następnie najśmieszniejszego na świecie fantomu. W końcu badanie ginekologiczne stanie się możliwe i kochanie się z mężczyzną również.

Zapraszam na wątek dyskusyjno-plotkowy. Tam Cię chętnie ponamawiamy do zajęcia się problem nie tylko od strony anatomicznej.

poniedziałek, 8 lut 2010, 14:58
Vero napisał(a):
x

a próbowałaś już się kontaktować się z Andrzejem? Wiem, wiem, nudne tu jesteśmy, ale razem doszukacie się przyczyny w głowie, a potem za pomocą dobranych ćwiczeń, nie tylko fizycznych, które polegają na małych kroczkach, oswoisz się z wprowadzaniem najpierw palca, potem dwóch i następnie najśmieszniejszego na świecie fantomu. W końcu badanie ginekologiczne stanie się możliwe i kochanie się z mężczyzną również.

Zapraszam na wątek dyskusyjno-plotkowy. Tam Cię chętnie ponamawiamy do zajęcia się problem nie tylko od strony anatomicznej.

Tak jestem już na terapii z Andrzejem, dopiero kilka dni

wtorek, 9 lut 2010, 11:57
A jak długo czekałaś na umówienie się z panem Setmanem po pierwszym mailu, telefonie?

wtorek, 9 lut 2010, 19:37
Gość napisał(a):
A jak długo czekałaś na umówienie się z panem Setmanem po pierwszym mailu, telefonie?

Nie, jakieś 3 tygodnie. Ale na początku można przez Skypa.

środa, 10 lut 2010, 13:35

Czesc dziewczyny:) Mam ten sam problem co wy panicznie boje sie seksu,chcem tego ale gdy dochodzi do tego zblizenia to nie umiem powiedziec co sie dzieje spinam sie niesamowicie i mam panike ,myslalam ze jestem nienormalna i ze to ja mam ten problem i mam male pocieszenie ze nie jestem sama ,ale potrzebuje pomocy jak mam walczyc z tym.Do ginekologa wstydze sie powiedziec ze jestem dziewica 24 lat i ze seksu sie boje :sciana: Napisalam dzis e-maila do Pana Andrzeja i czekam jak na szpilkach co on mi napisze.Chcialabym cieszyc sie tak jak inne pary ,ktorym sie to udalo ,ale czy mi tez sie poszczesci,nie sadze jestem juz zrezygnowana i zalamana ta cala sytulacja :placz:

poniedziałek, 1 mar 2010, 19:50

ja się właśnie wybieram po raz pierwszy od kiedy pokonałam pochwicę do ginekologa i wiecie co, normalnie mam stracha. czuję się tak jak wtedy kiedy szłam na wizytę po raz pierwszy w życiu :dance:

poniedziałek, 15 mar 2010, 02:21
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona