Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 7 lip 2020, 20:14

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Ginekolog 
Autor Wiadomość
Post Re: Ginekolog
Andrzeju, opatentuj swoja metodę i kształć ginekologów, bo z powodu, kurde, ich ciemnoty - tyle dziewczyn latami się męczy, podczas gdy ich problem - okazuje się - może być usunięty w ciągu kilku miesięcy. Pozdrowienia, uściski i całusy dla wszystkich Marchwianek i Karotenek:):):)

czwartek, 5 lis 2009, 22:46

Droga Meg, tabletki nie były na pochwice (nie wiem czy kiedykolwiek takie wymyslą), a tearpie "marchewkową" ( naprawde skuteczna) przybliży Ci Andrzej, jesli tylko będziesz chciała sie do niego odezwac i poprosić o pomoc.
Wiem co czujesz( założe się, że wszystkie dziewczyny na tym forum wiedzą co czujesz), tylko pozwól sobie pomóc. Juz wystarczajaco długo żyjesz z pochwicą, pozbądz sie jej i przywróc sobie radośc życia.
Nie jestes sama, zobacz ile nas jest!!!!! Razem łatwiej :rose:

czwartek, 5 lis 2009, 23:19
A kim jest Andrzej? (zajrzalam na forum dzis 1szy raz...)

czwartek, 5 lis 2009, 23:31
Site Admin

Andrzej Setman - specjalizuje się w leczeniu pochwicy. www.setman.pl :cool:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

czwartek, 5 lis 2009, 23:52

Andrzej pomógł bardzo wielu dziewczynom, zreszta możesz poczytać o tym w róznych tematach na tym forum. Tez miałam pochwicę i mi pomógł i nie tylko w pokonaniu pochwicy, ale w zmienił moje podejście do całego życia. Nie trać czasu Meg. Jesli mam już czego żałowac to nie tego, że miałam pochwice, ale tego, że tak późno trafiłam na Andrzeja.

piątek, 6 lis 2009, 00:19

Witaj meg:)

meg napisał(a):
mam 33 lata, jestem dziewica i mam pochwice...

moja 1sza wizyta: to byl facet, stary, zbadal mnie przez odbyt, przepisal tabletki, jakis komentarz nt 27 letniej dziewicy:-(

potem bylam u kobiety, byla delikatna, jakos mnie zbadala, stwierdzila ze jestem zestresowana, a ja nie umialam sie rozluznic. Cala ta sytuacja wydala mi sie obrzydliwa i krepujaca, nie wiem jak mozna myslec o niebieskich migdalach, jak Ci ktos wklada...

Ostatni raz bylam 4 lata temu ( u niej i w ogole u gin.), prosilam zeby przebila mi blone dziewicza, bo ja nie moge wspolzyc ( probowalam chyba ze 4 razy - kazdy raz z innym facetem bo po takim fiasku zrywalam znjomosci), powiedziala ze nie moze tego zrobic bo to zabieg chirurgiczny :-(. Poradzila alkohol i rozluznienie sie. Ja probowalam z alkoholem ale musialabym wypic do nieprzytomnosci bo ilosci dajace lekkosc mi nie pomagaly - momentalne trzezwienie jak przychodzilo co do czego:-( )
Wyszlam z gabinetu zaryczana. I tak zostalo do dzis. Nie poznalam nikogo kto chcialby ze mna byc i komu moglabym powiedziec o mojej przypadlosci. Jestem sama, nie mam bliskosci, intymnosci, od 3 lat choruje na depresje.

Na mysl ze musze jednak isc do gin i zrobic sobie obowiazkowa cytologie -ciarki mnie przechodza. Nie bez znaczenia jest wstyd, kiedy znow bede musiala sie przyznac do wieku - a mam juz wiecej lat niz wtedy...

o pochwicy nie wie nikt z mojego otoczenia - ani przyjaciolki ani moja matka (mysli ze jestem dziewica bo z nikim nie bylam).

Witaj meg:)

Trafiłaś po dobry adres - najlepszy:)
Wiele z nas przeżywało te same dylematy, pochwica wydawała się być wyrokiem na całe życie...spaprane, chore, nic nieznaczące, szare, bez szans na Prawdziwą Pełną Miłość, beznadziejnie, bez głębszego celu, pełne wyrzutów sumienia, lęku, strachu co czeka za rogiem, dołujących wspomnień, w ogóle i szczególe do dupy itp...ale MOŻNA INACZEJ :mrgreen:

Nie przypadkiem spotykamy się na FORUM, by dać świadectwo, że wszystko może się zmienić, że jeśli chcesz możesz zmienić swoje życie, pozbyć się towarzyszki pochwicy. I przebudzić się do szczęśliwego ŻYCIA :) Pewnie już czytałaś podziękowania na www Andrzeja... :)

Pozdrawiam radośnie :)

piątek, 6 lis 2009, 13:23

Dziewczyny,

moge polecic dobrego ginekologa w Warszawie.
Zna temat pochwicy, jest rowniez seksuologiem.
Bardzo cieply, sympatyczny czlowiek.
Pierwszy raz w czasie wizyty nie czulam sie jak dziwolag. A w czasie badania nie czulam zadnego dyskomfortu, bolu.

Jezeli jestescie zaintersowane odezwijcie sie na adres: filcia31@wp.pl

serdecznosci dla wszystkich dziewczyn

sobota, 7 lis 2009, 10:56

Moja lista ginekologów jest długa.

1. wizyta w lipcu 20OO r. lat 20 - przychodnia studencka w Krakowie. Po półtora roku związku bez seksu z penetracją. Nie przypisywaliśmy tego pochwicy, lecz mojemu chłopakowi. Choć byłam dziewicą kazałam się zbadać dopochwowo. Zasugerowałam, że w wieku 15 lat skutecznie się zdeflorowałam za pomocą tamponu. Tak też w istocie było. Badanie przebiegło bez problemu, choć ja oczywiście byłam lekko zestresowana, głównie faktem, że lekarzem był mężczyzna.

2. wizyta w tym samym roku w rodzinnym mieście w ZOZ-ie. Chciałam wykonać 1. w życiu cytologię. Lekarz, o którym ponoć niektórzy mówią rzeźnik zbadał mnie dość brutalnie przy pomocy największego wziernika. Rozkrwawił mnie tylko, pobrany materiał nie nadawał się do analizy. W domu mama złapała się za głowę, gdy usłyszała nazwisko gina i nie mogła sobie wydarować, że mnie tam puściła.

3. wizyta w 2001 r. u pani ginekolog. PIERWSZA wizyta wywołana niepokojem o brak zdolności do współżycia. Okazało się, że jestem zdrowa i anatomicznie ze mną wszystko ok. Nie sugerowałam pochwicy, lecz raczej niemożności wejścia we mnie przez partnera. Bo to był kłopot namacalny.

4. ginekolog - mężczyzna, u którego wizyt było wiele, pierwsza w 2003 r. Weszłam w nowy związek, w którym nie było kłopotu ze współżyciem. Chciałam się zbadać, skontrolować. Żadnego problemu ze strony mojej pochwy.

5. w 2005 r. pojawiły się kłopoty zdrowotne. Znalazłam sobie gina w Krakowie. Współżycie było możliwe, ale lekarz ZABRONIŁ. Wizyty stały się coraz częstsze. Wyleczyć mnie nie umiał. Za to skutecznie zmartwił, bo sam się tak martwił moim nietypowym przypadkiem, że od razu przybywało mu 10 lat, na mój widok. Problemy ze zdrowiem się pogłębiały, podejrzenia coraz to nowych chorób. Seksu przestałam chcieć, spadek libidu, suchość w pochwie, brak miłości w związku tylko dopełnił czarę. Zwęziłam się, badania stały się coraz trudniejsze. Stres coraz większy. Ból w trakcie wymuszonych przez partnera stosunków, w trakcie badań. Coraz częstsze krwawienia.

2007 r. Nowy związek, lekka poprawa zdrowia. Seks super przyjemny, ale na krótko. Wszystkie dolegliwości wróciły ze zdwojoną siłą.

6. 2008 r. szpital. Pobranie wycinków do badania histopatologicznego. Okazało się, że nic mi nie jest.

7. 2009 r. wizyta u ordynatora oddziału onkologii i ginekologii. Badanie możliwe, ale bolesne. Profesor bardzo delikatny, zasugerował problemy natury psychologicznej. Wysłał też do szpitala na różne badania, w tym hormonalne.

8. 2009 r. pani doktor z kliniki. MASAKRA. Uprzedziłam ją o zwężeniu, problemie z wejściem, że nie mogę współżyć i że proszę o najmniejszy wziernik. Nie było małego. Mnie zlała dokumentnie, powiedziała, żebym nie zachowywała się jak dziecko. Wsadziła duży wziernik. Jak wyciągnęła cały zakrwawiony, to wielce obrażona oznajmiła mi, że cytologii to się już pobrać nie da. Wsadziła inny wziernik. Mnie tylko łzy płynęły z bólu. Z jej strony zero refleksji. Wyniki badań: dyshormonoza obalona, inne opcje też. Tylko prolaktyny trochę za dużo.

ŻADEN lekarz nie wpadł na pomysł, że moje krwawienia to problem hematologiczny, a ból podczas badania to wtórna pochwica!!!

Andrzej skwitował, że gdybym nie chodziła do gina, to nie miałbym problemu z seksem :haha:

Przykro mi, ale nie jestem w stanie żadnego z nich polecić z czystym sumieniem pochwiczankom :sciana: Tylko profesora, jako wybitnego specjalistę od patologii szyjki macicy, ale to nie to forum :)

poniedziałek, 9 lis 2009, 01:47
Kilka dni temu byłam ponownie na wizycie u mojego Pana Delikatnego ginekologa. Od tygodnia marchewkuję i cieszę się, że w końcu po raz pierwszy w życiu, w wieku 25 lat, mogłam poddać się badaniu cytologicznemu. Ogromna ulga i radość, że jednak jest to możliwe. Pan doktor wie o pochwicy, więc tak delikatnie zrobił badanie, że ani się obejrzałam, a już było po wszystkim.

Ufff.... :D
Z życzeniami dobrego weekendu,
Agata

sobota, 14 lis 2009, 01:09

Atis :) kolejny Sukcesik - gratulacje :)i to poczucie ulgi, że zmiany idą na lepsze - bezcenne:) :superman:

sobota, 14 lis 2009, 02:43
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona