Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 17:07

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
ZLOT - SPAŁA 23-25.05.2014 
Autor Wiadomość

Post Re: ZLOT - SPAŁA 23-25.05.2014
Czy ktoś jedzie z Poznania i ma całkiem przypadkiem ;) 2 wolne miejsca które chciałby zagospodarować ???? Jeśli tak to zgłaszam 2 ochotniczki które chętnie z tego skorzystają :D :D :D

sobota, 17 maja 2014, 14:04

:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:
WITAJCIE ZLOTOWICZKI I ZLOTOWICY:)
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY ZADEKLAROWALI WZIECIE UDZIAŁU W ZLOCIE WYSŁAŁEM LIST Z INFORMACJĄ JAK DOJECHAĆ I PROGRAMEM ZAJĘĆ !
KTO NIE DOSTAŁ - NIECH SIE ODEZWIE !!!
DO ZOBACZENIA W PIĄTEK O 18
:klask:
:drinks:
:heat:
:ziew:
:jupi:

wtorek, 20 maja 2014, 01:29
Zobacz profil WWW

Isiunia napisał(a):
Czy ktoś jedzie z Poznania i ma całkiem przypadkiem ;) 2 wolne miejsca które chciałby zagospodarować ???? Jeśli tak to zgłaszam 2 ochotniczki które chętnie z tego skorzystają :D :D :D

Isiunia, napisałam Ci info na maila :)

wtorek, 20 maja 2014, 23:07

No to do jutra, Zlotowicze :bye:

czwartek, 22 maja 2014, 23:05

Wietrze,
który jesteś ratunkiem w czasie upału,
który otulasz swą delikatnością zmęczone ciało,
który przynosisz w swym powiewie zapach wiosny,
który rozwiewasz włosy dając poczucie wolności,
który przeganiasz złowieszcze chmury,

Zabierz moje przesłanie
wszystkim, tym:
którzy już dawno zagościli w moim życiu,
których dopiero zaprosiłam,
których teraz zapraszam.

Lekkim swym powiewem przypomnij im, że są wyjątkowi
i złóż na ich dłoniach moją wdzięczność :)
Moje skromne DZIĘKUJĘ :*
Za niezapomniane chwile,
za możliwość,
za poklepanie po ramieniu,
za kopniaka w tyłek,
za spokój, niepokój,
za uśmiech, za łzy
za radość, za złość
za słowo, za jego brak,
za pewność, niepewność
za słodycz, za gorzki smak
za to że warto było być!!

Obejmij, przytul, ucałuj!

I przypominaj im każdego dnia:

"JESTEŚCIE NADZWYCZAJNI!!!!!!"
:friends:

POWODZENIA :)
Do zobaczenia :) :heart: :heart: :heart:

PS. Kto w najbliższym czasie nie poczuje delikatnego powiewu wiatru - proszony jest o kontakt z nadawcą ;-) :crazy: Informacja zostanie nadana innym kanałem ;-) :crazy:

M.

poniedziałek, 26 maja 2014, 18:44

PROSZĘ ... nie wyrywajcie się tak do dzielenia wrażeniami ze zlotu ;) skoro nie ma dobrych to może choć te złe ;)

Marianka pięknie podsumowała całość, więc co tu więcej pisać, ale "muszę", bo chcę jeszcze raz wszystkim Wam Dziewczyny podziękować za poświęcony czas i energię :rose: :rose: :rose: Dzięki Wam spełni się moje małe Marzenie i zrealizuje się kolejny Cel...Dzięki Wam kolejny raz utwierdzam się jeszcze bardziej, że jesteśmy WYJĄTKOWE :D

W sumie nie miałam wielu oczekiwań co do zlotu, ale jak zawsze wracam bogatsza (i nieziemsko zmęczona :)) Żałuję tylko, że zabrakło czasu, by dokończyć kilka rozmów i by pogadać z tymi, z którymi nie było okazji. Na pierwszy rzut oka nie wiele się działo na zlocie, ale gdy sobie usiadłam z kubkiem herbaty i patrząc na deszczowy krajobraz, ze spokojem pomyślałam o każdym z Was, to ciepło rozlało się w moim sercu i w duszy...i uśmiechnęłam się do siebie, bo wiem, że warto było (nie być na własnym Absolutorium, odmówić weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Górach...:)

to tak ogólnie, a teraz szczególnie ... (kolejność przypadkowa) - tylko dla wytrwałych i zainteresowanych :)

...Andrzejowi wielkie Dziękuję za inicjatywę organizacji zlotu i za pogłębienie świadomości, bo słowa PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM nabrały nowego, szerszego znaczenia.

...Blaszanemu Dzwoneczkowi za ...całokształt - nie będę wymieniać, bo miejsca nie wystarczy :)

...Góralom za swojskość, otwartość, pozytywne fluidy, niewymuszone, zwyczajne Szczęście, za to COŚ i pogaduchy przy ognisku :)

... ekipie sobotnich leniwców kocykowych, za to, że nie trzeba wielkich i wielu słów, by móc odpoczywać, BYĆ razem i czuć się jak wśród swoich... kojącą...

...Weronce i T - za to, że nie wyobrażam sobie zlotu bez Was :happy: już tak wrośliście w ten spałowy krajobraz...za ciociowanie i troskę, za wprowadzanie ciepłej atmosfery...

...Kattcie za historię z dreszczykiem i dobre zakończenie - trzymam kciuki za Was i naszego bliźniaka :) (bo się pozwolę pochwalić, że mamy terminy porodu dzień po dniu :) a P -wytrwałości i samych dobrych realizacji :friends:

...ekipie nocnej - za to, że o 4 nad ranem, nie chcę się iść spać...za PIPANIE i ARMAGEDON...a Niezapominajce i M za niezapomnianą lekcję praktycznego wykorzystania setmanizacji w praktyce :)

...Monice i Tomkowi - za rozmowy Z wami, które bywają podróżą przygodą - nie zawsze łatwą, ale Fascynującą !

...Moskwie i M - za luzik, młodzieńczą radość i pasje...jesteście "skazani" na sukces życiowy i zawodowy;) buzi dla Szczepana :kiss:

...Izzoldzie i Pytonikowi - za to, że Jesteście i że zawsze uwalniacie we mnie pozytywne emocje :)

...K, K i Fionce (która zagroziła pozycji Szaramuty ;)) - za to, że mam ochotę Was jeszcze zobaczyć i nadrobić brak okazji do dłuższych pogaduch. Może za rok nie będzie Was tak nosiło, choć przyznam, że opieka nad Fionką, była sama przyjemnością - tak ułożonego i mądrego psa nigdy nie miałam okazji poznać.

...Asi i Jurkowi - za pokazanie, że Pochwica się umywa względem prawdziwej Miłości ! Wiwat Młoda Para! czekamy na relacje z nocy poślubnej :)

...Żance i Rumcajsowi, za to, że się nie można na Was napatrzeć - Piękni, Młodzi, Sukcesowi, a przy tym sama Dobroć...oby spałowy klimat kolejny raz okazał się brzemienny w skutkach :) i by nasze grono rosło w siłę :)

...Mariance - za tę Nić porozumienia... i jedność doświadczeń :)

...Agnieszce - za ratowanie w opresji (czasem szklanka soku czy podanie są chusteczki są tym co najbardziej potrzebujesz ;))

...Marcie - którą ogłaszam królową zmian i zaskoczeń. Gdy Cię zobaczyłam, wiedziałam, że Cię znam, ale nie zdawałam sobie sprawy, że Ty o TY i że można, aż tak się zmienić - z zaryczanej gąski w wniebowziętą ilustratorkę...ach gdyby nie pochwica...

...L za historię lepszą niż z telenoweli ...

...Stelli i Muminkowi za...Całokształt :) za to, że mi się pysk uśmiecha, a serce raduje, gdy Was tylko zobaczę :) Stello - gratulacje pierwszego razu w plenerze - niech żyje hasło "Cyce na ulice"!!!

...Aniu - mam nadzieję, że pogadamy jeszcze...

Ściskam Was ciepło!!! i do następnego ZLOTU!

ps. by tym razem nie zabrakło wielkich nieobecnych ...

środa, 28 maja 2014, 12:50

No Asia, teraz to dopiero wysoko nam podniosłaś poprzeczkę! Ale i pokazałaś po raz kolejny jaka jesteś niesamowita! Poczułam to od pierwszego przytulenia – tak jak Andrzej doradził ;) I tak, jak to doskonale udokumentował na zdjęciach, bo to z Tobą jesteśmy ujęci i za dnia i w nocy. Fantastycznie się rozmawiało! Przede wszystkim z Tobą, choć nie tylko! Zresztą jak teraz o tym myślę, to mam ogromny niedosyt tych rozmów, ale pocieszam się tym, że to był pierwszy zlot, więc nic nie musiałam według oficjalnego pozwolenia ;) Ale nie mogę się doczekać, by to powtórzyć i porozmawiać więcej, więcej i zdecydowanie więcej!
Póki co dziękuję wam wszystkim i każdemu z osobna za cudowną atmosferę, wielki pozytyw i odczucie, że znamy się od zawsze! Dziękuję, że mogłam zobaczyć jak fantastycznymi jesteście partnerami, ale też rodzicami i psów państwami! Kurczę, aż chce mi się rymować, bo przecież miał być jeszcze ten konkurs na limeryk – czekamy! Mój mąż właśnie jest w stanie poetyckiego upojenia (tak na marginesie - i cosik spłodził ;)

Dzięki Andrzej, bo to wszystko przez Ciebie! I dzięki za wskazanie palca karzącego, tudzież palca rozkoszy!

Sunflower za całokształt, a Twojemu mężowi, że – tak jak obiecał – dał Ci ten czas dla nas!

Dzięki za wspólne ratowanie kajaka z opresji!

Za umówienie się na wspólne zobaczenie żubra za rok!

A przy okazji mąż dziękuje za chłodnego żubra w gorącą noc (choć ja mniej, bo był gwoździem do jego chrapania ;)

Gwoździem była też przepyszna wódeczka od bezpośredniej koleżanki, której też dziękujemy!

Góralce za śmiech, rozmowy, za doping , szyk. No i ciacho ratownika (Przygoda ”musi” być)

Mega bezpośrednie zapytanie, jak tam z osiągnięciem celu od kolegi z dzieckiem na ręku! (podziwiam Twoje zakochanie w żonie i córce!)

Nie, poddaję się – nie mam odwagi kogoś pominąć! Dziewczyny, chłopaki jesteście zajebiści!

Jak to doskonale podsumował mój mąż – „dobrze, że miałaś tą pochwicę” 3X TAK!

środa, 28 maja 2014, 22:05

Witajcie! Lepiej późno niż...później :) Bo przeszkody na drodze: "książka", burza no i ...jakie ja tu miałam hasło?! :[

WIELKIE "DZIĘKUJĘ" DLA:
- Andrzeja - za uwagę, czas, sympatię, rozmowę z przesłaniem, prezenty i kawę mrożoną (kawa + lód) :laugh: :kiss:
- S., K. i G. - przemiłą podróż jak za darmo, z nielekkim zboczeniem z drogi dla mnie - bezcenne, za towarzystwo, uśmiech, dobre słowo i szczerość :heart:
- El Mariji i mężowi- za uśmiech, dzieloną wódeczkę i zakradanie się do magnetofonu :drinks:
- Katcie za śliczny uśmiech, a jej mężowi za szczerość,
- Weronce i jej mężowi - za nie schodzący z ust uśmiech, rozmowy i wspólne zamiłowanie :dance2:
- Ż. i A. za pozytywną energię, a A. szczególnie za uczestniczenie w grach, no i rolę super wujka,
- KAROLCI25 wraz z K.+F - przytulanie, żarty i stale rosnącą sympatię :tease:
- L. za determinację nie tylko w rozplątaniu tasiemki,
- W. za bezproblemowe dzielenie pokoju i opowieści życiowych - bravo i oby tak dalej :pleasantry:
- L. i L. - za przyjemność przebywania z Tobą i Twoją córeczką, mój podziw wzrasta ilekroć Cię widzę :superman:
- Isiuni - za dzielne prowadzenie do groty solnej, w której przeżyłam totalny odlot i oderwanie duszy od ciała - polecam!
- cuevie_golondrinie - za cudowny uśmiech, zmianę postawy i podejścia oraz wyraźne bicie po oczach szczęściem i zadowoleniem.

Nie sposób wszystkich wymienić, lecz to, co najważniejsze, czyli wymiana dobrej energii nastąpiło! Do następnego razu - mam nadzieję, ze "nowi/nowe" się ośmielą bardziej... ;)

piątek, 30 maja 2014, 14:40

Kochani,
dokładnie tydzień temu siedziałam w domu i nie mogłam skupić się na swoich obowiązkach, wszak moje myśli krążyły wokół Was Drodzy Zlotowicze :drinks:
Przebieram nóżkami jak mały niecierpliwy piesek, nie mogąc znaleźć sobie miejsca, bo chciałam być tam z Wami.
W sobotę zajęcia dłużyły się niemiłosiernie, lecz w końcu ...ufff...dotarłam.... :D

Co prawda wyraziłam już swoją wdzięczność, bardzo ogólną, bez konkretów, a przecież i kobieta czasem potrafi - konkretnie i na temat :sarcastic:, więc .....

Skoro inni się nie garną, to ja pozwolę sobie na osobiste wyznanie - wszak czuję ogromna potrzebę, by powiedzieć:)

ANDRZEJU ogromne słowo dziękuję, które i tak nie wystarczy za:
- organizację zlotu, wszak jest to niezwykły czas i możliwość spotkania tych, z którymi tak wiele nas łączy - spotkanie pokrewnych dusz :)
- wyciągnięcie z dołka i mobilizację do przyjazdu - telefon o poranku i pytanie 'co nie ma sensu?'
- za troskę, wsparcie, zaglądanie przez ramię.... do talerza... :crazy:
- za wstrząs - piorunujący,
- za stanowczość,
- za lody, kawkę, pierścionek, lampiony...
- za docinki, które najpierw wkurzały, ale potem pozwoliły spojrzeć z innej perspektywy...i nabranie dystansu, również do siebie...
- za przywrócenie nadziei,
- za to, że znalazłeś dla mnie CZAS - mimo, iż pracy miałeś sporo :kiss:
- za serdeczność i przytulanie - mimo kałuży łez.
- za ciepło.....śmiech...humor...
....na tym zakończę....by innym wystarczyło miejsca :) A Ty i tak przecież wiesz za co :rose:

- K, K i F za wsparcie, za pomoc w dojechaniu do celu, za wycieczkę - no może nie do niebieskich, ale źródeł ;p, za troskę, bycie.... :) Za informacje na bieżąco. :heart: Za to, że zawsze mogę na Was liczyć!

- Niezapominajce i M. za zrozumienie, spotkanie, pogaduchy prosto płynące z serca. Za głupawkę przy stole ....:) I spokój - przy Tobie nie czuję przymusu robienia czegokolwiek jest tylko chęć....:) i zaproszenie do L. - skorzystamy na pewno :)

- Blaszanemu Dzwoneczkowi za kurtkę, dzięki Twojej trosce nie zmarzłam przy ognisku :) Za humor i bezpośredniość.

- Ż i A za to, że mogłam Was poznać, od pierwszej chwili poczułam nic porozumienia, mam nadzieję, że spotkamy się niedługo ;-) Za śmiech przy ognisku, no bo "nie znalazła...." ;-)Spacer po targu ...;)

- Veronce i T za ciepło, rozmowy i cenne rodzicielskie rady, byłam pod wrażeniem - zresztą nie pierwszy raz. :)

- A. za rozmowę o blaskach i cieniach macierzyństwa - trzymam kciuki, byś wytrwała w postanowieniu. Wierzę w Ciebie :kiss:

- Sunflowers za rozmowę, spokój, zrozumienie, za to, że mam ochotę na jeszcze...wszak mamy sporo tematów :)

- Moskwie i T, Smerfetce i P. że mogłam Was ponownie spotkać i chwilę pogadać :)

- M. za wspólne puszczanie lampionów, mimo, iż jeden nie poleciał, to i tak mam nadzieję, ze przyniesie nam szczęście, bo Twój uśmiech Kochana wynagradzał wszytko :)

-El Mariji i jej mężowi za sąsiedztwo przy pipaniu i ARMAGEDON, nie zapomnę do końca życia - będzie mi się z Wami kojarzył :)

- Wszystkim rodzicom za niezwykłe świadectwo bycia niezwykłymi rodzicami, nie mogłam wyjść z podziwu patrząc na Wasze przesłodkie, prze- iteligentne dzieciaki :) Napawacie mnie nadzieją...

- Wszystkim tym, z którymi udało mi się w tak krótkim czasie zamienić choć kilka słów. Fajnie, że byliście...:)

I dziękuję za to, iż dzięki Wam największa panikara świata - dała radę :*

Mam nadzieję - do ZOBACZENIA :)

piątek, 30 maja 2014, 19:54

Bardzo, bardzo serdecznie chciałabym podziękować :heart: Wszystkim, którzy uczestniczyli w zlocie- to była duża frajda zobaczyć Was, pogadać i choć odrobinkę poznać. Szkoda tylko, że czasu tak niewiele było, żeby to poznawanie się nieco bardziej rozwinąć - taki zlot powinien chyba z tydzień trwać :tak:
Dzięki za przytulania :friends:, uśmiechy :D , różnorakie pytania :?: i skrawki własnych opowieści, w których było tyle szczerości, otwartości i ciekawości. Piękny patchwork wyszedłby z tych Waszych opowieści ! Pomyślę o tym przy jakimś moim kolejnym, patchworkowym projekcie...

Wielkie Dzięki dla Andrzeja za chęć organizacji zjazdu i ogarnięcia wszystkiego na miejscu - i tu dodam, że chyba na przyszłość fajnie by było, żeby ktoś inny był organizatorem "technicznym", od wszelkich formalnych spraw na miejscu, tak, aby Andrzej mógł zająć się tylko rozmowami i pogadankami (a także robieniem zdjęć :happy: i choć trochę własnym relaksem) - przepraszam Andrzeju, może masz inne zdanie w tej sprawie, ale coś mi się zdaje, że ogarnięcie wszystkiego przez jedną osobę, zwłaszcza tak zaangażowaną całą osobą jak Ty, to chyba wyczerpujące zadanie, no i czas na Twoje pogadanki przez to też się chyba skurczył... Tak więc taki postulat do nasz wszystkich, żeby nie brakowało chętnych do organizacji. Jeden chętny nawet już się zadeklarował, he he he :klask: (tak, tak, Mżonku, trzymam kciuki !).

Słowem, fajnie było i oby do następnego spotkania, w Spale lub gdziekolwiek indziej, w tym i jeszcze szerszym gronie!
Tymczasem do miłego :bye:

p.s. Konkurs na limeryk będzie, a właściwie to już jest - cały czas aktualny, od momentu ogłoszenia w Spale, tak więc wymyślajcie i na forum publikujcie :) Mżonek mój szanowny już się zarejestrował na forum, więc lada moment pewnie przypomni ideę konkursu - nic, tylko chwytać za pióra (lub za coś innego :crazy: , jeśli tylko to stanie się dobrym źródłem inspiracji !)

sobota, 31 maja 2014, 12:39
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona