Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 16 gru 2019, 14:13

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
ZLOT - SPAŁA 23-25.05.2014 
Autor Wiadomość

Post Re: ZLOT - SPAŁA 23-25.05.2014
Ja również chcę podziękować za zlot.Przede wszystkim Andrzejowi,bo bez niego nie byłoby zlotu :D Dzięki za zorganizowanie wszystkiego i dopięcie na ostatni guzik :klask: :kiss: Dzięki za rozmowy,przemówienie,spływ,ognisko,lampiony,pierścionek (świetna pamiątka zlotu,mała rzecz,a cieszy :P ),zabawy,przytulania,śmiech,a szczególnie za słowa podczas pożegnalnego przytulańca.Bardzo miło było usłyszeć to od Ciebie :D

Dziękuję:
-weronka i T. ,niezapominajka i M.-wiecie za co kochani :D Jesteście cudowni,a z Waszych twarzy uśmiech nigdy nie schodzi :kiss:
-Żanka i A.,marianka,smerfetka i P.-za świetne towarzystwo na niebieskie źródła.Szkoda,że nie były niebieskie :P ,
-Moskwa i M.,Smerfetka i P.-za super wycieczkę do grot,jak też za śmiech,rozmowy,radość.Wam również uśmiech z twarzy nie znika.,
-Niezapominajka 2,bardzo miło było Cię poznać i pogadać :kiss: Wielkie :klask: za odwagę i ten ważny krok w Twoim życiu,który wykonałaś (wiesz o co chodzi) ;) ,
-M.,I., i J.-za opiekę nad psem,za rozmowę,chęć pomocy.Jesteście super parą i wspaniałymi rodzicami,a Wasza córcia jest cudowna!,
-Sun za opiekę nad psem :kiss: ,za ankiety,uśmiech i cuksy,które osłodziły nam drogę powrotną do domu :D Również jesteście super rodzicami,a córcia jest przesłodka!,
-Blaszanemu Dzwoneczkowi,za uśmiech,radość :kiss: ,
-Stelli i M.gratuluję córeczki,śmieszek z niej niesamowity i wcale nie trzeba było po śląsku mówić,by się śmiała :P :D ,fajnie było Was spotkać po roku!,
-K.i P.,żółwik i mąż ,L. i L.- bardzo miło było Was poznać!
-weronka i T.,niezapominajka i M.,smerfetka i P.,moskwa i M. ,marianka,blaszany dzwoneczek - w Waszym towarzystwie zloty mogłyby być 3 razy w roku,bo raz to zdecydowanie za mało,ogromne dzięki! :kiss: :kiss: :kiss:
Cieszę się,ze poznałam tylu fajnych ludzi,szkoda,że nie zdążyłam pogadać z niektórymi,ale mam nadzieję,że to nadrobimy na następnym spotkaniu :D .Kilka dziewczyn wyraziło chęć pogadania przez forum,niestety nie pamiętam Waszych nicków,odezwijcie się jeśli macie ochotę :)

wtorek, 3 cze 2014, 10:25

Kochani, dziękuję, że miałam ogromną przyjemność spędzić z Wami te 2 dni. Zawsze jadę na zlot z ogromną nadzieją, że spotkam się z fantastycznymi ludźmi. No i nigdy dzięki Wam się nie zawiodłam.
Jak dobrze, że Jesteście :)
Andrzeju, dobrze, ze jesteś, to Ty głównie jesteś sprawcą naszego szczęścia.
Ogromne dzięki za wspólnie spędzony weekend kieruję do "starej ekipy". Wiecie o kogo chodzi- jestescie dla mnie chodzacymi cudami, wartosciowymi ludźmi. Zawsze dziwię się, że tak krótko Was znam a tak bardzo ufam.
Żałuję, ze niestety byłam za malo godna zaufania dla "młodej" ekipy...
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco!

wtorek, 24 cze 2014, 21:49

Kochani,

i ja dołączam się do wszystkich powyższych wpisów!

Przede wszystkim chcę podziękować Andrzejowi :happy: Bez Ciebie nie byłoby Zlotów i setmanizacji :heart: i nie wiedzielibyśmy, że można inaczej...a można :) Jesteś po prostu wyjątkowy!

Dziękuję wszystkim uczestnikom Zlotu! Był to jak zwykle wspaniały czas spędzony z niezwykłymi ludźmi :friends:

"Stara ekipo" :crazy: dziękuję, że jesteście! dziękuję za Wasze historie, słowa, uśmiech, przytulenie, radość i serdeczność. Choć widzimy się raz w roku :placz: mam poczucie, że znam Was od zawsze i ładujecie moje akumulatory szczęścia :D jesteście wyjątkowi i jestem szczęściarą, że Was poznałam! :jupi: :kiss:

P.S.
cudowne te wszystkie 'setmanowe' dzieci!

niedziela, 29 cze 2014, 23:47
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7