Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 17:41

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Organizator zjazdu poszukiwany 
Autor Wiadomość

Post Re: Organizator zjazdu poszukiwany
Super Kasiu - zapytajcie/rozejrzyjcie się za atrakcjami. Nie tylko dla dzieci ;) bo nie każdy jest Weronkowym cudem, który mimo pochwicy, przyjedzie z małą Perełką :) Dzieciom z resztą też, dorosłe atrakcje przypadną bardziej do gustu (kostko - tak jak śniadanka :))

wtorek, 29 sty 2013, 23:15

...i możecie sprawdzić czy ognisko da się zrobić :) a nawet jeśli nie, to mam nadzieję, że Natasza przy grillu, też zagra na gitarze nasz pochwiczański hymn :)

wtorek, 29 sty 2013, 23:20

O, spamik się pojawił

środa, 30 sty 2013, 17:19

Sun - mogę i przy kuchence elektrycznej :)

czwartek, 31 sty 2013, 22:50

Byłam, zobaczyłam, szefa nie było więc szczegółowo o wszystko nie miałam kogo dopytać :/
No to wygląda to tak:
Jest taki pawilon, w którym są pokoje 3 i 4 osobowe ale na nasze życzenie możemy brać 3 jako 2-ki bez dopłaty czyli 40zł za osobę na dobę. Do dzieci niestety jest dopłata (za wodę i prąd) ale nieduża - 10zł za dobę dla dzieci do 2 lat, 20zł dla 3-5-letnich. W pokojach luksusów nie ma, raczej ubogo ale ciepło! Są łazienki. Nie ma tv.
Stołówka była zamknięta więc nie mieliśmy okazji skosztować niczego ale telefonicznie ustaliłam z szefem, że możemy mieć wpływ na menu tj. jak zbiorowo ustalimy, że np. na obiad w sobotę chcemy rosół, ziemniaki, schaby i surówki to to będzie :) Tylko oczywiście trzeba ustalić to wcześniej i wysłać mu maila :) Zła wiadomość dla dzieciatych - nie ma fotelików do karmienia :(
Jest miejsce na ognisko. Co prawda pani, która nas oprowadzała powiedziała, że raczej niechętnie organizują bo cały ośrodek jest w lesie (sic!) ale jak się uprzemy to zrobią tylko nie wiedziała ile to może kosztować (tzn. drewno).
Organizują spływy kajakowe weronko :D Nie wiem ile to kosztuje ale myślę, że tak jak w Spale.
Basen niby jest ale czynny dopiero od końca czerwca jak przyjeżdżają koloniści :(
Jest boisko do kosza, siatki, tenis stołowy, piłkarzyki :)
W ośrodku jest kawiarnia, teraz była zamknięta, niestety nie dopytałam czy w maju będzie już czynna.
Przeszliśmy się z ośrodka nad wodę tzn jakieś rozlewisko ;) Po błocie, śniegu i lodzie idzie się jakieś 15-20 minut ale las jest bardzo ładny, teren pagórkowaty. Zimą wygląda to tak sobie ale myślę, że późną wiosną powinno być tam pięknie. Ta woda to podobno rozlewisko zalewu (chociaż do zalewu prawdziwego jest raczej dużo dalej) ale łączą się tam 2 rzeki i myślimy, że tam rozpoczyna się spływ.
Do Sulejowa jest jakieś 3-4 km, tyle też do Biedronki i pierwszego sklepu spożywczego i do pizzerii :)
W Sulejowie można zwiedzić Zespół klasztorny opactwa cysterskiego – położony w Podklasztorzu (dzielnica Sulejowa) jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich w Polsce, będący zabytkiem architektury romańskiej. Innych atrakcji tam nie stwierdziliśmy ;)
Myślę jednak, że nasze wzajemne towarzystwo i rozmowy są wystarczającą atrakcją jak na tak krótki czas. A ośrodek jest duży, jest gdzie legnąć z kocykami :D
Dla niezmotoryzowanych przystanki są: jadąc od strony Piotrkowa 400m do ośrodka a od strony Sulejowa 150-200m. Co 10-15 minut jeżdżą busy z Piotrkowa Trybunalskiego, przystanek przy dworcu PKP i PKS.
Jeśli się zdecydujemy trzeba dość szybko zapłacić 500zł tytułem rezerwacji (dość szybko tzn. w ciągu 2 tygodni), wysłać maila z potwierdzeniem i wstępnie określić ilość pokoi. Później będzie można domawiać pokoje w razie potrzeby. Szef stwierdził, że po rezerwacji będzie elastyczny :D

Co Wy na to?

sobota, 2 lut 2013, 17:07

Jak dla mnie może być :) ważne by było miejsce do spotkań, a reszta to sprawa drugorzędna :)

poniedziałek, 4 lut 2013, 11:05

Super! A będą wykłady Andrzeja?

wtorek, 5 lut 2013, 12:19

A będą - tak wynika ze wstępnych ustaleń ...

środa, 6 lut 2013, 00:20

Słuchajcie, to może zacznijmy od tego kto jest zdecydowany na udział w zlocie i czy zostajemy przy tym ośrodku czy szukamy czegoś innego? Jeśli zaakceptujemy to miejsce trzeba rezerwować pokoje więc hop, hop! Kto się pisze??

środa, 6 lut 2013, 22:31

Co za pytanie :)

Poproszę drugie miejsce na liście, zaraz za Andrzejem i włochaczem :) Z Towarzyszem Życia i Pierworodną oczywiście :)

środa, 6 lut 2013, 23:24
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona