Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 27 lut 2020, 00:41

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
V EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW - SPAŁA - MAJ 2012 
Autor Wiadomość

Post Re: V EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW - SPAŁA - MAJ
Cholera było warto! Dla mnie czas na zlocie był absolutnie niesamowity. Dziękuję WAM WSZYSTKIM za szczerość, za uśmiechy, za otwartość, za ciepło, długie rozmowy...
Kiedy jechałam do Spały to nie przypuszczałam, że odważę się na "wykład". Od wielu lat unikałam wystąpień publicznych. Teraz bardzo się cieszę, że nie dość, że się odważyłam to jeszcze trafiłam na taką publikę :D W Spale, dzięki WAM uwierzyłam, że warto dzielić się swoim doświadczeniami, przemyśleniami i wiedzą... nawet jak nie ma się dyplomu psychologa. To było dla mnie duże odkrycie, bo... byłam skłonna poświęcić pięć lat na kolejne studia. Teraz wolę ten czas wykorzystać na pisanie książek i robienie dzieci :P
Już nie mogę się doczekać kolejnego zjazdu :-)
Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że DO ZOBACZENIA!

wtorek, 22 maja 2012, 22:12

Sylwio - nie ma to jak ciekawa teoria poparta jeszcze ciekawszym doświadczeniem ;)

wtorek, 22 maja 2012, 22:19

Kochani i Niesamowici!
Nie będę oryginalna pisząc, że było cudownie chociaż zdecydowanie za krótko! Zabrakło mi kilku dni na rozmowy ze wszystkimi i poznanie z pewnością fantastycznych ludzi ale liczę, że uda się to następnym razem (na który się już teraz zapisuję) :)
Szczególne podziękowania kieruję do:
- Andrzeja, za co prawda krótką ale sprowadzającą na ziemię rozmowę; :rose:
- Karoli i Maćka za podróż, długie rozmowy i zrozumienie - jesteście super! :friends:
- Patrycji za wspaniałe towarzystwo na spływie i niesamowite wyposażenie apteczki ;)
- Kostki i Krzyśka za moją piękną i wiecznie uśmiechniętą przyszłą synową :D
- Sylwii za mądry wykład, szczerość i pokazanie, jak wiele można zmienić w tak krótkim czasie :rose: (czekam niecierpliwie na książki!)
- Muminkowi za podjęcie się organizacji zlotu :D
- I dziękuję Wam Wszystkim za tworzenie niesamowitej atmosfery, puszczanie lampionów, rozmowy przy posiłkach i na trawce!
Aaaa, Marta z Poznania -chyba nie zdążyłam Ci powiedzieć, że masz prześliczny uśmiech, nie mogłam się napatrzeć!! (teraz podziwiam ponownie na zdjęciach rozwodowych :)) Mam nadzieję, że dobrze się dzieje po powrocie do domu!
No cóż, było SUPER!! A Igor już drugi dzień tęskni za obecnością tylu fajnych cioć i wujków!
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM i do szybkiego zobaczenia!

wtorek, 22 maja 2012, 22:31

Sylwia szykuj już wystąpienie na następny zlot :)
i popieram słowa Kasi - czekamy na książkę, a na zlocie poprosimy o autograf :rose:

wtorek, 22 maja 2012, 23:43

Kochani Zlotowicze Spałowicze :superman:

W imieniu swoim i Muminka dziękujemy Wam za ten wspaniały czas, za Waszą obecność, za otwartość i życzliwość. Jeszcze nie spotkaliśmy tylu wyjątkowych osób w jednym miejscu. To magia tych spotkaniach powoduje, że chce się ich częściej i dłużej i że ledwo się skończą, a już ich brakuje. My już myślimy o kolejnym :dance2:

I wiecie co? Zaczynam dostrzegać pozytywne strony pochwicy i to dzięki Wam :heart:
Ze wszystkimi super nam się rozmawiało i przebywało, a zwłaszcza
- kochanym Pytonikom dziękujemy za wycieczkę Londyn by night, za towarzystwo w podróży, za Wasze poczucie humoru, za to, że po prostu jesteście! :friends:
- dziękuję Karolinie i Jackowi za wspólne rozmowy. Karolcia przy Tobie czuję się, jakbym spotkała bratnią duszę. Jesteś dla mnie dużym wsparciem :rose:
- Sunflower jesteś wielka! :klask: pokazujesz, że nie ma rzeczy niemożliwych i jak można cieszyć się chwilą :beach: - za to i nie tylko dzięki. Uściski też dla K., za to że jest taki sympatyczny :good:
- Marcie za pozytywną energię, rozmowę przy ognisku i za kawały (zwłaszcza o kupnie sukienki :lol: i za towarzystwo w wyprawie na ruiny zamku. Ja również podpisuję się pod tym, że masz ładny uśmiech :D
- Madzi za jej ciepło i serdeczność, które przebijają w każdym słowie,
- Oli i Pawłowi za wyścigi na kajakach :)
- Sylwii za jej wykład, już w drodze powrotnej ze Spały zaczęliśmy wdrażać Twoje porady :kiss3:
- Serduszkowej i T. - cieszymy się, że Was poznaliśmy. Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję porozmawiać dłużej na kolejnym zlocie,
- ostatniego ale tylko na tej liście wspomnę Muminka, którego odkrywam na nowo dzięki takim spotkaniom :heart:

Dziękuję Andrzejowi, dzięki niemu wiele się zmieniło w moim życiu i myślę, że to dopiero początek tej ciekawej podróży :cool:

Do zobaczenia wkrótce :drinks:

wtorek, 22 maja 2012, 23:52

Stella napisał(a):

- Sylwii za jej wykład, już w drodze powrotnej ze Spały zaczęliśmy wdrażać Twoje porady :kiss3:

haha:) oj tak porady Sylwii były niezastąpione:) również zaczęliśmy je wdrażać w drodze powrotnej :klask: droga do domu była o wiele dłuższa niż zaplanowaliśmy :happy:

pozdrawiam wszystkich jeszcze raz i dziękuję z całego serducha :kiss3:

środa, 23 maja 2012, 09:58

hehe my też nie mogliśmy dotrzeć do domu :D

środa, 23 maja 2012, 10:35

brzydale :D rozumiem, że szczegółów technicznych dla potomnych nie będzie ... :drinks:

środa, 23 maja 2012, 14:08

Witam :curtsey:
Jestem tu pierwszy raz i również chciałabym podzielić się moimi wrażeniami ze zlotu :D
Dziękuję:
Anecie i Michałowi za wspólnie spędzony czas :drinks: -jesteście super :friends:
w szczególności Anecie za to ,że jak jedna zacznie to druga nie może skończyć :girlP: :klask: (Myślę,że wie o co chodzi)
za przytulańce :friends: i rozmowy :rose:

za wspaniale spędzony czas na spływie kajakowym :cool: pierwszy raz płynęliśmy "pięciokajakowcem" :klask: :crazy: -pozdrowienia dla wszystkich :D i dla prawej i lewej strony ,która dzielnie wiosłowała :ok:

za wspaniałe ognisko i tańce :dance: i śpiewy :crazy: nie pamiętam imienia :pardon: ciemna blondynka długie włosy :curtsey:

za wspaniałe szkolenia wiadomo komu :rose: :heart:
za to,że jest :girlP:

Sylwii za fajny wykład :ok: :klask:

Za to, że można było sie spotkać z wami :drinks: i pogadać :spoko:
To był mój drugi zjazd i nie żałuję
:bye:

środa, 23 maja 2012, 23:33

Kochani,
Dziękuję bardzo za wszystkie dobre słowa. Każdego dnia motywujecie mnie do pisania :-) Jeszcze raz dziękuję!
Zaczynam spisywanie 27 punktów z wykładu. Do każdego dodam kilka zdań przypomnienia. Za około 2 tygodnie zacznę dorzucać do nich rozwinięcia. Znajdziecie je na forum a także zebrane na http://www.solstad.pl Andrzej założył dla mnie stronę prawie rok temu. Leżała odłogiem a teraz już wiem co z nią zrobię :-)

sobota, 26 maja 2012, 10:53
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona