Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 27 lut 2020, 00:19

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
V EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW - SPAŁA - MAJ 2012 
Autor Wiadomość

Post Re: V EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW - SPAŁA - MAJ
:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:
DROGIE ZLOTOWICZKI I DRODZY ZLOTOWICZE !

BYŁ TO DLA MNIE JAK DO TEJ PORY NAJBARDZIEJ PRACOWITY ZLOT
(SZCZEGÓLNIE "12godzinny konfesjonał" :heat: )

CHYBA JESTEM ZGODNY Z TYM CO WAM PRZEKAZYWAŁEM:
RÓB NAJLEPIEJ JAK POTRAFISZ :heart:

TERAZ OCZEKUJĘ OD WAS WASZYCH WRAŻEŃ ZE ZLOTU
W ZAMIAN ZA NAPISANIE NA FORUM KILKU SŁÓW - PODAM LINKA DO ZDJĘĆ, KTÓRE ZROBIŁEM W SPALE :inlove:

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE - DRODZY ZLOTOWICZE :kiss3:

niedziela, 20 maja 2012, 22:16
Zobacz profil WWW

Witajcie Kochani!
Dziękuję Wam za rozmowy, puszczanie lampionów, śpiew w "piekiełku", taniec i leniuchowanie na kocach :beach: To był niezwykły czas, który będę wspominać z uśmiechem na twarzy :heart:
Z całego serca dziękuję:
BLASZANEMU DZWONECZKOWI, za współdzielenie pokoju.
PAWŁOWI za rozmowę przy ognisku.
SYLWII, że była i podzieliła się swoją historią.
ORGANIZATOROWI, za odwagę i chęć zorganizowania tego Zlotu - brawa i ukłony. Panwie, a może nie to stanie się tradycją, że to właśnie mężczyźni będą organizować Zloty :tak:
ANDRZEJOWI, za pracę w pocie czoła przez cały weekend, aby dać nam wskazówki, tematy do przemyśleń oraz wysłuchanie tych, którzy tego potrzebowali :rose:
Wam wszystkim PANOWIE dziękuję, że szukacie rozwiązań, chcecie słuchać i jesteście otwarci na zmiany, aby stworzyć z Waszymi Kobietami szczęśliwe związki - wielki podziw i szacunek :heart:
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim - jesteście wyjątkowi :heart:

niedziela, 20 maja 2012, 22:36

Kochani,
bardzo się cieszę, że poznałam tylu fantastycznych ludzi... Super, że mogliśmy być jednocześnie w tym samym miejscu na ziemi…
Po pierwszym spotkaniu z Andrzejem wiedziałam, że zaczynam nowe życie, ale nie zdawałam sobie sprawy, że będzie ono aż tak nowe i inne… Takie szczęśliwe..
Jadąc do Spały miałam wiele wątpliwości... Moim głównym celem wyjazdu było to, żeby mój facet uświadomił sobie, że pochwica nie jest jedynie moim problemem a NASZYM... a presja i wpędzanie mnie w poczucie winy to żadne rozwiązanie. I udało się- mam innego faceta!!! Od zawsze wiedziałam, że jest wyjątkowy, ale teraz widzę to wyraziściej:)))))
Najbardziej chciałabym podziękować w swoim imieniu Izie, a w Tomka imieniu- Michałowi... Wasz związek daje nam dużą motywację i siłę do działania... Dziękuję za podzielenie się swoją historią i za dobre rady i wsparcie :kiss3:
Dziękuję wszystkim za to, że czułam się wśród Was lepiej niż w rodzinnym gronie... (kiedy nastepny zjazd? :haha: )

Najbardziej zapamiętam spływ kajakiem i to jak najpierw każde z nas wiosłowało w inną stronę, nie było współpracy, ale z czasem się dopasowaliśmy i dostrzegkliśmy, że to zupełnie tak jak w życiu...

Od przyjazdu cały czas się śmieję i płaczę, na zmianę…. Ze szczęścia, które mnie przepełnia…

pozdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowano czwartek, 31 maja 2012, 16:34 przez serduszkowa, łącznie edytowano 1 raz

poniedziałek, 21 maja 2012, 13:07

Kochani,

i ja chciałabym podziekować Wam wszystkim za ten cudowny czas w Spale.

Dziękuję za lampiony, kajaki, ognisko, bezcenny konfesjonał u Andrzeja, dedykacje w książkach, historię Sylwii i jej cenne rady, wszystkie rozmowy (te krótkie i długie), za Waszą ogromną otwartość w mówieniu o pochwicy i nie tylko :heart: Od dziś Spałę zapamiętam jak zbiór niezwykłych historii i wyjątkowych emocji.

Pewnie, jak niektóre z Was, miałam ogromne wątpliwości czy powinnam jechać, teraz wiem, jak wiele byłoby do stracenia!

Od powrotu nie możemy z mężem przestać mówić o zlocie ;)

Katta dzięki za wspólną podróż i wszystkie rozmowy :heart:

Od mojego męża, krótko i na temat: kto nie był, niech żałuje. Pozdrawiam wszystkich zajebistych ludzi z wyjazdu :drinks:

ściskamy Was mocno :heart: i do zobaczenia na następnym zlocie :friends:

poniedziałek, 21 maja 2012, 22:30

ehhhhh co tu dużo mówić :) kto jeszcze nie był na takim zlocie obowiązkowa obecność na następnym :) my byliśmy po raz pierwszy w Spale i NA PEWNO nie ostatni :) dzięki spotkaniu z Wami nabraliśmy nowego wiatru w żagle i siły do działania :) do Michała i do mnie jakoś więcej dotarło :) po każdej rozmowie czy "wykładzie" sami dyskutowaliśmy o tym co usłyszeliśmy i nasze rozmowy są teraz bardziej owocne :) dziękuję wszystkim za ten czas :) mam nadzieję do zobaczenia niedługo :)

wtorek, 22 maja 2012, 14:50

Kochani...

Wszystkim Wielkie Dzięki za cudnie spędzony czas...Wracałam z łezką wzruszenia i Szczęścia, bo właśnie tak wyobrażam sobie dobrze wykorzystany czas i tego mi po prostu było trzeba. Postąpiłam troszkę wbrew zaleceniom lekarza, który kazał leżeć i nie ruszać się za daleko z domu, ale kolejny raz moja intuicja miała racje. Mimo, nieprzespanych nocek i dość intensywnych (przynajmniej w moim 8 miesiącu ciąży ;) wrażeń, to było najlepsze remedium - do dziś nie mam żadnych niepokojących objawów ;) Co zapewne nie zależało od miejsca, ale od Was, tych z którymi miałam ogromna przyjemność spędzić wyjątkowe chwile :)

Dzięki Blaszany Dzwoneczku za towarzystwo w drodze na zlot, dzięki interesującym rozmowom droga minęła zaskakująco szybko :) Moskwie i Michałowi, Gosi za najbardziej relaksujące chwile i mój pierwszy raz w grocie ;) Sylwii za genialny "warsztat" nt. idealnego związku - ufam, że Twój aktywny udział stanie się nową tradycją zlotów ;) Wielki dzięki Rodzicom i ich pociechom, za to, że można było poobserwować Wasze blaski Rodzicielstwa i brać przykład (zwłaszcza szacun dla Panów, którzy w tak naturalny sposób dzielili się obowiązkami i przyjemnościami z Mami i pokazali, że w niczym nie ustępują w swej opiece). Kostce i Ka za wsparcie ciuszkowe, a przede wszystkim duchowo-rodzicielskie :) Weronce, szacun dla najbardziej zorganizowanej ze zorganizowanych. Niezapominajce i M. za pierwszą nieprzespaną noc i tematy, których końca nie było widać...i dobrze :) Pytonikowi, Góralom, Stelli, Radosnej za drugą nieprzespaną nockę i wspólną biesiadę - Michałowi za Grzesiuka :)(nagraną Twoją wyjątkową wersję "ferajny" ustawiam jako dzwonek w telefonie :) kto nie słyszał tego barytonu, niech żałuje :) Izoldzie za troskę ;) Agnieszce i Justynie za pogaduchy przy ognisku. Marcie za odważną i zwycięską polemikę z Setmanem :) Tym wszystkim, którzy ubogacali rozmowy na kocyku "pod gruszą" ;) Muminkowi, wielkie dzięki, że te wszystko w ogóle mogło mieć miejsce ;)

Wszystkim Wam Życzę, by te marzenia, które wysyłaliśmy wraz z dziesiątkami lampionów się spełniły:) Jedno z moich było takie, byśmy mieli okazje szybko się znowu spotkać i by kolejny zlot był dłuższy, bo jego krótkość to wg mnie jedyny minus :)

A poziom zadowolenia pewnie można zbadać licząc ilość uśmiechniętych emotikonek w postach ;)

Ps. Jako, że obowiązki na uczelni wzywały i nie mogłam być do końca, mam pytanie czy tradycyjnie zebraliście listę maili? Jeśli tak to proszę organizatora o przesłanie, dzięki czemu będę mogła rozesłać linka do zdjęć :)

wtorek, 22 maja 2012, 16:09

Sun jak zwykle najdłuższe wpisy :) cieszę się że mogłam poznać autorkę tylu ciekawych postów :ok:

wtorek, 22 maja 2012, 18:07

Kochani Zlotowcy!!!!!

Wlasnie dobilismy do Londynu. Wspolnie z Izzolda wracalismy pelni usmiechu na twarzy i naladowani pozytywna energia, ktora dostalismy od was wszystkich podczas zjazdu :dance2:

Nie chcialbym nikogo pominac w moich podziekowaniach, takze dziekuje wam wszystkim bardzo goraco. Wszystkie wasze historie zycia daja duzo do myslenia i sprawiaja ze wspolnie z Izzolda chcemy jeszcze bardziej udoskonalac nasz zwiazek.

Na samym poczatku chcialbym podziekowac mojej Izuni za "zdecydowanego" sms. Uswiadomil mi on jak duzo mam do poprawienia w sobie pod wzgledem stanowczosci i zdecydowania. Kochanie jakby nie ten sms to prawdopodobnie w Spale by nas nie było.

Wielkie Thank You dla Michala i Anety (organizatorow) - za sprawna organizacje, "folwarczne namawianie", za pomoc logistyczna a przedewszystkim za otwartosc na nasza przyjazn.

Dziekuje Sunflower i TŻ - wy kochani powinniscie wiedziec za co. Od was sie to wszystko w naszym zyciu zaczelo i tego nigdy nie zapomniemy. :dance2:

Dziekuje Blaszanemu Dzwoneczkowi za to ze poprostu jest. Bez ciebie nie wyobrazam sobie zadnego zlotu. :drinks:

Duzy Szacunek dla Marty z Poznania za dazenie do celu mimo przeciwnosci oraz łzy prawdy przy obiadowym stole.

Szacuneczek dla Michala za duzy kredyt zaufania dla swojej Moskwy oraz za dojrzalosc.

Dziekuje uroczej parze z Zakopanego - od was mozna czerpac radosc z zycia.

Specjalne podziekowanie kieruje takze Patrycji i Tomkowi oraz Serduszkowej z Partnerem. Jestescie tak zajebisci ze nie wyobrazam sobie zeby wam sie nie udalo. Panowie wszystko w waszych rekach takze nie zepsujcie tego.

Dziekuje kompanom za fajny mecz pod grillem.

Przepraszam ze nie udalo mi sie wymienic wszystkich ale moglbym o was pisac bez konca.

Na koniec chce podziekowac Andrzejowi za ogromna prace jaka wykonal na tym zjezdzie. Wszyscy ciebie bardzo cenimy i sam dobrze wiesz jak jestesmy wdzieczni.

Ps: Dzieki Andrzeju ze Zona odzyskala pierscionek.

Nastepny zlot z Izzoldy i pytonika udzialem - GWARANTOWANY!!!!! :pleasantry:

wtorek, 22 maja 2012, 20:26

Pytonik, nie wiem co Ty nagadałeś Michałowi przy ognisku, ale stwierdził że porządny z Ciebie człowiek :)

wtorek, 22 maja 2012, 21:36

Moskow - tym razem pytonik mnie przebił ;)

... właśnie przeglądam zdjęcia i Wszyscy równie szczerze się uśmiechają (zwłaszcza na zdjęciach z 2:10 w nocy:), czyżby organizator zamówił posiłki z "dopalaczami" ;)

wtorek, 22 maja 2012, 22:11
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona