Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 16 gru 2019, 15:34

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
V EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW - SPAŁA - MAJ 2012 
Autor Wiadomość

Post Re: V EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW - SPAŁA - MAJ
Kostka podpowiedziała mi, żeby punkty umieścić w nieco innym miejscu. Rada dobra więc korzystam :-) Punkty znajdziecie (a także kolejne rzeczy, które będę wrzucać) tutaj: viewtopic.php?f=21&t=398

sobota, 26 maja 2012, 12:20

Dziękuję wszystkim za miłe słowa - teraz i podczas zlotu :)
Mija już tydzień i miałam nadzieję, że będę mogła napisać coś innego, ale u mnie na razie bez zmian. Na szczęście zlot dał mi dużo siły, za co wszystkim bardzo, bardzo dziękuję! Nie poddam się tak łatwo! :)

Na wyjazd zdecydowałam się w ostatniej chwili, ale nie potrafię nawet ubrać w słowa tego, jak bardzo się cieszę, że pojechałam i ile mi on dał! Żałuję tylko, że nie było mojego męża, bo gdyby był tam ze mną i usłyszał wszystko to, co ja usłyszałam, pogadał z innymi Panami, mógłby zupełnie zmienić podejście do naszej sytuacji i myślę, że również dałoby mu to mnóstwo siły.

Ale dzięki temu, że byłam sama, mogłam porozmawiać z większą ilością osób, co uważam za niezwykle cenne doświadczenie!

W pierwszej kolejności dziękuję więc Andrzejowi za to, że śmiał się, kiedy ja płakałam mu w słuchawkę, za to, że mnie namówił na wyjazd i wysłuchał o 4:30 nad ranem ;)))

Bardzo dziękuję wszystkim Panom za to, że podzielili się ze mną swoimi przemyśleniami, za to, że mogłam zobaczyć, jak oni podchodzą do sytuacji i jak sobie z nią radzą - Panowie, jesteście wspaniali! Nie będę wymieniała Was z imienia, ale chcę, żebyście wiedzieli, że rozmowa z każdym z Was bardzo zapadła mi w pamięć i wiele nauczyła. Dzięki Wam nauczyłam się, że pochwica niezawsze kończy związek - czasem go zaczyna! To jest takie piękne! :) Że można być razem, mieć pochwicę i ani razu nie pomyśleć o tym, żeby się rozstać. Że są mężczyźni, którzy się nie poddają nawet wtedy, gdy ich żony tracą nadzieję. Że kochający mężczyzna przyjedzie na zlot, przełamując swój strach/wstyd/złość - i w dodatku wyjedzie zadowolony i podbudowany :) Bardzo Was podziwiam i szanuję za to, jak wspieracie swoje żony i za to, że jesteście przy nich i nie poddajecie się! Wierzę w Was i trzymam kciuki!

Dziękuję Sylwii, z którą spędziłam bardzo owocny czas w kajaku - dziękuję za to, że nie przeraziłaś się, gdy Andrzej zrzucił Ci mnie na głowę ;) dziękuję za szczerość i zwrócenie uwagi na sprawy, na które ja jej nie zwróciłam :) za nie owijanie w bawełnę :) i za świetny wykład, a przede wszystkim za danie żywego przykładu, że MOŻNA i że wszystko w naszych rękach! Jesteś niesamowitą kobietą! Dziękuję Ci również za wsparcie podczas zlotu i po nim :) no i czekam z niecierpliwością na Twoją książkę! :)

Dziękuję wszystkim osobom, z którymi rozmawiałam i spędziłam czas. Nie jestem w stanie wymienić teraz wszystkich, ale bardzo dziękuję za każdą chwilę rozmowy, za każdy uśmiech, za każdą szczerość i otwarcie się, za serdeczność - przy śniadaniach, obiadach, kolacjach, przy ognisku i podczas wycieczek, przed bunkrem i w towarzystwie krów, na kawie, na kocyku i przy gofrach ;) Szczególne uściski dla Agnieszki i Justyny - dziękuję Wam! :)

...i mam nadzieję, że zobaczymy się znów wszyscy na następnym zlocie :)))

sobota, 26 maja 2012, 22:07

Zloty to fantastyczny pomysł!!!!! :) :) :) :) :)
Patrzyłam z podziwem na efekty pracy Andrzeja. Szczęśliwe pary, szczęśliwi rodzice oraz ich dzieci, które pojawiły się na świecie (lub są w drodze). To robi wrażenie!!!
Rodzinna atmosfera, wymiana osobistych doświadczeń i przez to najcenniejszych, wspaniali, serdeczni i uśmiechnięci uczestnicy zlotu.
Jestem pod wrażeniem i gratuluję WSZYSTKIM takiego osiągnięcia!!!!!
Dziękuję Andrzejowi za to, że przekonał mnie do przyjazdu, organizatorowi za zorganizowanie zlotu,
bardzo, bardzo sympatycznej Sunflower, Moskwie i jej chłopakowi za wspólnie spędzony czas oraz Oli i Jej mężowi za niezwykle interesującą rozmowę :) :) :)
Spała jest świetnym miejscem do organizowania zlotów. Bardzo urokliwe miejsce. Cieszę się, że mogłam je zobaczyć.
Pozdrawiam bardzo serdecznie WSZYSTKICH ZLOTOWICZÓW, a szczególnie moją ogromnie zapracowaną współlokatorkę - Sylwię. :bye:

niedziela, 27 maja 2012, 13:24

Witajcie Kochani!
Chciałabym Wam gorąco podziękować za te wspaniałe chwile spędzone w Spale :)
Przede wszystkim dziękuję mężczyznom za to że wspierają swoje kobiety, zazdroszczę wam dziewczyny ... facetów z jajami. Mam nadzieję że dzięki temu czego się nasłuchałam podczas zlotu i mojego męża zamienię w prawdziwego mężczyznę ;)
Dziękuję Marcie za to że dzieki niej radio w samochodzie było niepotrzebne ;)
Dziekuję Sunflower za rozmowę przy ognisku, Edycie za to że dała mi do myślenia ;)
Ogromne podziękowania dla Andrzeja który namówił mnie na przyjazd...było warto :tak:
Dziękuję wszystkim za to że pokazaliście mi że wszystko jest możliwe jeśli tylko się tego chce.
Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym zlocie :)

niedziela, 27 maja 2012, 15:25

A ja chciałabym podziękować:
- Blaszanemu Dzwoneczku za wspólne żartowanie na kocyku :happy:
- Sunflower za pogaduszki :kiss:
- weronce za pokazanie jaką jest idealną Matkom Polkom przygotowaną na wszystko :kiss:
- Kasi za możliwość wycałowania i poprzytulania małego zięciunia mojego :jupi:
- pytonikowi za zasianie ducha patryjotyzmu :D będę trzymać kciuki żeby Twoja drużyna Cię nie zawiodła :cool:
- wszystkim ciociom i wujkom za otwartość i zabawianie naszej wszędobylskiej Małgośki :klask:

czwartek, 31 maja 2012, 00:14

Hej,

Wpadłszy (???) w wir pracy nie mogłam się odnaleźć wcześniej, zatem teraz piszę dopiero, iż podziękować bardzo pragnę:

- Andrzejowi, za wykłady a później za poświęcony mi czas i jak zwykle, powiedzenie na koniec jednego, ale jakżeż ciekawego zdania, nad którym myśleć będę przez rok kolejny (już słyszę jak krzyczy: "Nie myśl, tylko CUDuj i szukaj tego inteligentnego księcia - ale, wiecie, "gdzie ci mężczyźni"????,
- M. za miłe dzielenie pokoju i spożywanie posiłków,
- S. i K. za podjechanie pod mój dom (bezcenne) oraz wspólną przemiłą i szybką, bo przegadaną podróż do celu (szczytu, orgazmu??),
- wszystkim, z którymi leżałam na kocu (fajne odkrycie, że to lubię) oraz za wspólne porównywanie różnych trunków z podejściem do życia a także za wspólne śmianie się z moich (podobno inteligentnych???) żartów, jak również za przekonanie mnie, że odrobinkę lubię piwo, które smakowało zajebiście, ale tylko dzięki Towarzystwu,
- Sylwii za świetny wykład i późniejszą rozmowę, o której myślę do dziś. Nieco boję się jak "świat" przyjmie Twoje artykuły i książkę o pochwicy, gdyż niewiele osób rozumie "o co kaman", lecz na wszystkie te publikacje czekam z niecierpliwością i wiadomo na którą jeszcze :)
- za wszystkie rozmowy przy ognisku (tak, tak, również o cudnym mężu-kucharzu), za lampiony (uwielbiam) a także za gadanie w salce, i w ogóle wszędzie - dziękuję I., M., Artystce :) J.,
- za drogę powrotną z K. i J., wspólne jedzenie i dyskusje :)

I jedna ciekawa konkluzja: dzieci, które tam z nami były są jakieś...fajne, grzeczne, bardzo wesołe i śliczne ...czy to przypadek?
O, i jeszcze druga: brakowało mi Vero, Dorotki i J. (mmmmm), czyli ważnego trzonu starej gwardii :( Ale co się odwlecze.....
Jeśli kogoś pominęłam ( to przepraszam) to nie z wrodzonej (po tacie) złośliwości, lecz z powodu zaawansowanej widocznie sklerozy :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)))

sobota, 2 cze 2012, 12:02

Blaszany Dzwoneczek napisał(a):
Jeśli kogoś pominęłam ( to przepraszam) to nie z wrodzonej (po tacie) złośliwości, lecz z powodu zaawansowanej widocznie sklerozy :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)))

Heh, wszędzie widzę ciąże. Wystarczyło słowo "zaawansowana", by dalej sobie dokojarzyć.

Zatem do następnego razu, już z kolejnymi grzecznymi(?) dziećmi.

sobota, 2 cze 2012, 12:52

Jako, że my już po wakacjach, to ja naładowana super energią ze Spały i cudnym słońcem Afryki dzielę się z Wami tym co mnie spotkało dzięki Wam.

Dziękuję Wszystkim Wam i Każdemu z osobna, że miałam szansę być z Wami.

Największe uściski i podziękowania dla:
- mojego męża, który marudził, że nie chce jechać, że obcy ludzie, a potem stwierdził, że za krótko ;) Tomku kocham Cię bardzo mocno (wiem, że podczytujesz forum)
- Andrzeja, że mimo mojego kategorycznego "nie jadę, nie mogę, nie dam rady" sprawił, że jednak byliśmy ;)
- Izy - Ty wiesz, za co. To co zrobiłaś sprawiło, że zawsze będziesz miała miejsce w moim sercu.
- Michała i Tomka - za Stację z moim mężem,
- Serduszkowej i Niezapominajki z mężem - za ciepłe, miłe, serdeczne, MĄDRE rozmowy
No i Kasi za kajaki - to był mega znak!

Jedyne czego żałuję to faktu, że wielu z Was nie poznałam bliżej... Do nadrobienia!

poniedziałek, 4 cze 2012, 21:19
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10