Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 9 gru 2019, 11:34

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
IV EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I ICH PARTNERÓW !!!!!! 
Autor Wiadomość

Post Re: IV EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I ICH PARTNERÓW !!!!!!
Dziękujemy za pozdrowienia,życzymy udanej zabawy :kiss:

sobota, 12 lis 2011, 19:53

Ehh, że nas też tam nie ma... :placz: Bawcie się dobrze moi mili, pozdrowienia dla Andrzeja i Was wszystkich, wypijcie zdrowie starego Vikingera :) :drinks: Mam nadzieję, że kolejny zlot, czy to Spałowy czy jakiś inny będzie spędzimy wspólnie.

niedziela, 13 lis 2011, 14:46

WITAM WSZYSTKICH!!!!!!!!!! :kiss:
....i już jesteśmy "po" :D
Jak było?
Dla mnie było idealnie!!!!! :klask:
Przepiękne miejsce, super szkolenie Andrzeja, bliskość z Wami w postaci obecności, rozmów, uśmiechów, przytulaków :friends:
Wielkie dzięki Zannka, bo to przede wszystkim Twoja zasługa!!!!!! :rose:
Dziękuję Wszystkim, bo każdy "coś" mi podarował.
:friends:
Ale dodatkowe buziole :kiss: kieruję do:
- moich współlokatorek A. i S. za przyjaźń :heart: :heart:
- Sun za cierpliwość, wsparcie i pyszne rogale!!!!!:rose:
- Stelli za wykład - jesteś moim Guru :good:
- mojej -eks współlokatorki Sasance za rozmowę przy ognisku :rose:
- męża Stelli za cenne rozmowy przy stole :drinks:
- małej Liwki i jej Mamy, które dały mi nadzieję, że kiedyś zostanę mamą
:rose:
- Andrzeja :heart: - On wie za co....
Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I do zobaczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:flirt:

poniedziałek, 14 lis 2011, 11:06

Witajcie!Bardzo bardzo bardzo gorrąco chciałam podziękować wszystkim za rewelacyjny zlot. Jak dla mnie było superrr. Fantastyczna organizacja, genialna atmosfera, wspaniali, otwarci ludzie no i oczywiście rewelacyjny Andrzej, dzięki któremu znowu poczułam się pewniejsza siebie, silniejsza i pozytywnie nastawiona do wszystkiego. Przypomniałam sobie wiele ważnych rzeczy, o których mimo wszystko na co dzień zapominałam.
W szczególności dziękuję:
- Żance oraz osobom , które pomagały za wspaniałą, profesjonalną organizację
-Vero za niesamowitą życzliwość, zapewnienie mi nieocenionego komfortu podróży z Kielc i do Kielc oraz za wspaniałe rozmowy
- Andrzejowi za to wszystko co napisałam powyżej i jeszcze więcej, ale nie ma tyle miejsca żeby to wszystko wymieniać
oraz wszystkim osobom, z którymi mogłam porozmawiać, dzięki którym czułam się swobodnie i które sprawiły, że czuję się fantastycznie!

Wielkie dzięki!

poniedziałek, 14 lis 2011, 11:09

Niezmiernie cieszę się, że:

- Żanka i Adam tak wspaniale wszystko zorganizowali,
- znów cudownie porozmawiałam z Andrzejem,
- z rozmowy z K. i S. przy ognisku,
- na szczęście nie widziałam denatów na Św. Krzyżu, lecz za to były rozmowy, sernik i wygrzewanie na słonku,
- poznałam historię L. i O. - telenowela wenezuelska to przy tym pryszcz,
- bolą mnie łydki :laugh: ,
- Was wszystkich znam lub właśnie poznałam,
- już wkrótce książka o nas!!!!!!!!!

Z całego serca dziękuję Andrzejowi - za bezbłędne zrozumienie celu mych prowokacji, za niewypadnięcie z okna, wrzaski z okna o 2.00 w nocy, super rady, szczery zachwyt, a Sun i K. - wiecie, za co - brak słów :heart:

Motto dla mnie: "Uśmiech to połowa pocałunku" - bezcenne :kiss:

poniedziałek, 14 lis 2011, 20:46

Też dziękuję Wam wszystkim za cudowną atmosferę i otwartość, rozmowy na ważne tematy bez zbędnych wstępów. Za spacer i towarzystwo śpiewacze przy ognisku.
I dziękuję Wam: Sun i Mężu Sun za opowieść o Waszej wyprawie - mam takie uczucie, jakby otworzyło mi się w głowie pudełko z nieużywanymi dotąd i uznanymi za niemożliwe do zrealizowania marzeniami. Teraz do pudełka przyczepiona jest kartka z malutkim napisem: "a może jednak się da...". :)
Dla Was wszystkich Kochani Zlotowicze Misie (co robią misie? - przytulają się)

poniedziałek, 14 lis 2011, 22:58

Kochani -my również spieszymy Dziękować - Wszystkim

...starej gwardii, za to, że można się wśród Was poczuć swobodnie jak w rodzinie :), a nowym członkom tej naszej wyjątkowej społeczności, za to, że ubogacają i wprowadzają świeżość, a wiadomo różnorodność genetyczna to jest to co nas pociąga i pozwala przeżyć :)

...Wielkie Dziękuję dla Żanki i Rumcajsa, za perfekcyjną organizację, wszystko było dopięte na ostatni guzik - komunikacja, przekaz informacji, itp a wiaomo dobra organizacja to połowa sukcesu ;) (u nas w Poznaniu za dobrą robotę przyznaje się białe pyry, więc jedna dodatkowa za ujawniony przy ognisku rumcajsowy talent) :)

...równie wielki uśmiech ślemy do Lublina - za poczucie humoru, które jest dowodem, że jest ono przejawem inteligencji, a która też ujawniła się w mini wykładzie Pani Muminkowej :) Biała pyra dla Muminka za przeszkolenie części uczestników w trafianiu do dziurek :inlove:

...Agnes za poczucie studenckiej jedności we wspólnej psycholskiej pasji :) za otwartość i bijącą z wnętrza pozytywną energię :kiss:

...Nataszy - za hazardowy wieczór, znoszenie naszych śpiewów i wyborów przy ognisku ;) oraz za umiejętność słuchania, a także mimo natłoku myśli, wyrażanie tylko tych cennych... a także miłe towarzystwo w drodze na szczyt... :friends:

...Vero za propozycje i poprowadzenie nas na ten szczyt... ;)

...Lence za przywiezienie dobrych emocji i burzenie stereotypów... :friends:

...Dzwoneczkowi za upiększanie naszych podróży ;)

...Andrzejowi za odświeżenie tych myśli, które zdążyły się przykurzyć. :good:

Dzięki Wam wszystkim ten zjazd sprawił, że kolory rzeczywistości nabrały jeszcze bardziej intensywnych barw :)

wtorek, 15 lis 2011, 12:24

A ja dziękuję wszystkim za to, że wśród Was wiem, że jestem wśród SWOICH, wśród przyjaciół - tak to czuję. Pomagacie mi po raz kolejny uzmysłowić sobie, że "nieznane" nie musi równać się "nielubiane". Czasem nieznanego się boimy, z góry zakładamy, że jest dla nas złe. A wystarczy prześledzić relacje z Wami, by dojść do jednego wniosku: wystarczy poznać, by polubić. Więc jeśli jeszcze kogoś nie pokochałam, to wiem, że to tylko dlatego, że mało z nim rozmawiałam, nie zdołałam poznać. Zatem potrzeba tylko troszkę więcej czasu z człowiekiem, by wykorzystać szansę na przyjaźń. Chcę to doświadczenie umieć przenosić na inne sfery życia. O ile nie boję się już poznawać nowych ludzi, o tyle wciąż jeszcze mam kilka innych wypielęgnowanych lęków przed nieznanym. Ale wierzę, że uda mi się zaprzyjaźnić z nieznanym - z tym, co mnie w życiu czeka.

wtorek, 15 lis 2011, 14:11

Kochani,

My z Muminkiem od ostatniego weekendu chodzimy tylko uśmiechnięci :D Świetnie się przy Was czujemy i już odliczamy dni do kolejnego spotkania :drinks: oby szybko... :dance2:
Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osoba, bo każdy wniósł od siebie coś niepowtarzalnego, co zbudowało taki świetny klimat - nie mówię tu tylko o górskim klimacie :crazy: Dostaliśmy od Was nową energię i zapał nie tylko do ćwiczeń, ale i ogólnie do życia; czuję się tak, jakbym góry mogła przenosić :good:
Podczas tego zjazdu odświeżyłam treści szlagierów z młodości, zasmakowałam nie tylko chleba z ogniska, ale i łez ze śmiechu, odkryłam radość z wbijania bil do dziurek, odnalazłam na nowo swoją pasję do podróżowania i ciekawość świata, zobaczyłam radość macierzyństwa tego obecnego, jak i przyszłego :happy: i przekonałam się, że klimat górskich wędrówek sprzyja większej otwartości i nabraniu dystansu do samego siebie i własnych ograniczeń. Moje życie stało się bogatsze, a to wszystko dzięki Wam! Czy wiecie, jak jesteście wspaniali?? :superman:

czwartek, 17 lis 2011, 10:28
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7