Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 9 gru 2019, 11:46

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
IV EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I ICH PARTNERÓW !!!!!! 
Autor Wiadomość

Post IV EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I ICH PARTNERÓW !!!!!!
Kochani !!!! :D Jako że, dokładnie tydzień temu zakończył się nasz III ZLOT, nie długo się zastanawiając postanowiłyśmy z dziewczynami zorganizować kolejny !!!

Pomysłów na miejsce było kilka lecz zgodnie zatrzymałyśmy się przy jednym, miejscówka w Górach Świętokrzyskich.

Jeśli chodzi o termin to świetnym pomysłem są trzy dni 11- 13 LISTOPADA (gdyż podejrzewam, że większość z nas 11 będzie miała wolne) ew. 10 -13 LISTOPADA (np. wieczorem 10 przybyć na miejsce i zostać do niedzieli 13) :D

Co o tym sądzicie??? Jak stoicie z terminami??? Czekam na wieści :happy:

poniedziałek, 15 sie 2011, 22:58

Post Re: IV EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I ICH PARTNERÓW !!!!!!
Huhuhu hu :) A jakie atrakcje organizatorka przewiduje? Guru przybędzie? :)

poniedziałek, 15 sie 2011, 23:31

Tradycyjne - nam pasuje ;) nawet bardzo :) Czekamy na oficjalne otwarcie listy...

Atrakcji zapowiada się sporo - chyba nie trzeba reklamować jednej z ważniejszych - ASa ;)...a ja już się przygotowuje na szkolenie na czarownicę i zbója świętokrzyskiego - jak zwykle zapowiada się dobra zabawa ;)

Dzięki Żanka, za przejęcie pałeczki :)

wtorek, 16 sie 2011, 12:40

Co do samego ośrodka i atrakcji z nim związanych to napisze Wam wszystko jeszcze w tym tygodniu (jesteśmy jeszcze w trakcie zdobywania informacji) :)

Jeśli chodzi o Andrzeja to taaaaak potwierdził swoje przybycie !!! :jupi:

Także już powoli startuje lista zapisów .... :cool:

wtorek, 16 sie 2011, 14:26

To świetna informacja :cool: My z Muminkiem już rezerwujemy termin i dwa miejsca :D już nie możemy się doczekać :bye:

środa, 17 sie 2011, 09:37

Super - mam nadzieję, że już szykujecie zagadki ;) i nowe zabawy !

środa, 17 sie 2011, 13:08

11-13 listopad - suuuppper!!!!! :pleasantry:

środa, 17 sie 2011, 15:23

Drogie Forumowiczanki i Forumowicze :D wszystko stało się jasne, zostały uzgodnione szczegóły IV ZLOTU POCHWICZANEK ORAZ POCHWICZANEK I PARTNERÓW !!!!
A tym samym OTWIERAM OFICJALNĄ LISTĘ ZAPISÓW !!!

Zlot odbędzie się w Centrum Wypoczynku „Gołoborze” w Górach Świętokrzyskich, oto link: http://www.goloborze.pl/index.html

W dniach 10 - 13 listopada (4dni), wygląda to następująco:
  • czwartek 10.11.2011, przyjeżdżamy na kolację ok 18:00
  • piątek 11.11.2011, śniadanie, obiad, kolacja
  • sobota 12.11.2011, śniadanie, obiad, kolacja
  • niedziela 13.11.2011, śniadanie, obiad - i wyjeżdżamy.

Całkowity koszt zjazdu to kwota 500zł od osoby.

Cena ta obejmuje:
  • koszt noclegów z pełnym wyżywieniem (co opisałam wyżej)
  • dwudniowe Szkolenie Andrzeja (możliwe, że będą to nawet trzy dni)
  • wieczorne ognisko wraz z kiełbaskami
  • alkohol oraz przekąski
  • Szkolenie na Czarownicę i Zbója : D
  • korzystanie z Sali przez cały okres pobytu
  • korzystanie ze stołów bilardowych oraz tenis stołowy

Na miejscu jest również możliwość skorzystania z basenu oraz sauny (w obu przypadkach jest to koszt 10zł za godzinę lub 6zł dla większej grupy – 15 osób). Jak ktoś z Was będzie miał ochotę to można :)
Osoby, które będą chciały uczestniczyć w zlocie bardzo proszę o wpłacanie zaliczki możliwie szybko w wysokości 250 zł (na osobę) do 15 września , gdyż dopiero jak dokonamy wpłaty zaliczki na konto ośrodka, pobyt będzie dla nas zarezerwowany!!! Piszcie do mnie na priva lub na maila zannka@o2.pl w celu zgłoszenia chęci uczestnictwa, ja będę Wam odsyłać moje dane i dokładny numer konta :) (oraz info co trzeba napisać w tytule przelewu:) )
Kochani ja wiem, że kwota nie jest mała – i większa niż podczas dotychczasowych zlotów, jednakże chcemy by nie każdy zlot odbywał się w Spale :) a taką tanią miejscówkę jak tam trudno znaleźć, ale z całym przekonaniem myślę, że WARTO!!!! Chciałabym zachęcić szczególnie nowe osoby, które jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w takim spotkaniu, gdyż wrażenia są naprawdę genialne! Wyobraźcie sobie późną jesień, już krótsze dni, wcześnie rozpoczynające się noce. Wokół już tylko złote liście opadłe z drzew i przejmujący wiatr szarpiący gałęziami – wydawać by się mogło, że to ponury krajobraz, ale jest w nim coś magicznego i niepowtarzalnego. Wszak nie można mieć pretensji do pory roku – cechą jesieni jest właśnie taki klimat. I wyobraźcie sobie, że wyszliście wieczorem na chwilę przed ośrodek, opatuleni w ciepłe ubrania, zrelaksowani, odprężeni po opowieściach Andrzeja lub po rozmowie z innymi uczestnikami zlotu. Wyobraźcie sobie, że już wiecie, że warto było przyjechać na zlot – spotkać ludzi, których rozumieją Was tak jak nikt inny (przynajmniej w kwestiach seksu:), którzy są bardzo otwarci – aż na początku może się to wydawać zaskakujące – ale już po kilku chwilach cieszycie się, że można tak szczerze pogadać z dopiero co poznaną osobą. A poranek? Wstajecie rano, idziecie na śniadanie, a zaraz potem ruszamy na przechadzkę po lesie, po okolicznych górach, by wrócić lekko zmęczeni na obiad i z ciekawością i nutką niepewności wyczekiwać poobiednich atrakcji!

Jedziemy ? :)

sobota, 20 sie 2011, 23:03

Jadę! Mąż jedzie! Jedziemy!

Co do ceny. Zauważmy pewien istotny fakt, że zjazd jest o jeden dzień dłuższy, czyli o 1/2 dłuższy niż dotychczasowe. Do tego szkolenie Andrzeja, którego ostatnim razem tak wszyscy (albo przynajmniej większość) bardzo pragnęli.

Opcjonalnie, gdy koś pracuje do późna we czwartek, można pewnie się zjawić w piątek o dowolnej porze. Wówczas odpadną koszty jednego noclegu i jakichś posiłków. O szczegóły pytajcie zannkę.

Byłoby naprawdę fajnie, gdyby zjazd był liczny.

Szczególnie zachęcam osoby, które jeszcze nigdy nie były. Z dotychczasowych doświadczeń możemy wyciągnąć wniosek, że te spotkania dają kopa do działania, nastrajają niezwykle pozytywnie, są świetną terapią.

Ja w każdym razie odkładam na kupkę kasę ;)

niedziela, 21 sie 2011, 23:32

Fakt, cena mnie trochę zmroziła ;) ale już odtajałam, bo

- po konsultacjach małżeńsko-budżetowych, jesteśmy na 2xTAK :) (odkładając od dziś codziennie ok 6, 5 zł można uzbierać na całość, plus wejściówkę na basen ;))
- szkolenia Andrzeja są bezcenne, a rynkowo mieszczą się w standardzie,
- no i Wasze Towarzystwo, działa na mnie jak najlepsze SPA dla duszy...nie wspominając u przyjemnościach dla ciała :)

:D

niedziela, 21 sie 2011, 23:44
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona