Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 26 lut 2020, 23:21

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
III EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW 
Autor Wiadomość

Post Re: III EDYCJA ZJAZDU POCHWICZANEK I PARTNERÓW
Witam wszystkich.
Chcialem wam goraco podziekowac za super pozytywne emocje jakich doznalem podczas zjazdu w Spale. Jestescie tak wspanialymi ludzmi, ze aż niezrozumialym jest jak takie osoby moga miec jakiekolwiek problemy. Blaszany Dzwoneczek i Sunflower to bez zadnego zastanowienia dalbym jako przyklad szczesliwej osoby!!!!!!!! Pozytywne fluidy jakie emanowaly od kazdej osoby ktora byla na zjezdzie tak bardzo na mnie wplynely ze az chce sie zyc.

Blaszany Dzwoneczku - tak trzymaj dalej!!!! Mam nadzieje ze jeszcze bede mial ta przyjemnosc spotkac cie nie jeden raz i smiac sie z twoich trafnych tekstów.

Sunflower i K. - dzieki za wsparcie i wspolne dowcipkowanie.

Princes - Nie wyobrazam sobie nastepnego zjazdu bez twojej organizacji.
Ps: Dzieki za dwa winka. Jedno podarowalem Panu od Kajakow za zalatwienie pojazdu na lotnisko. Drugie spozylem wspolnie z zonką z zajebistym skutkiem łóżkowym.

Uroczej Parze z Zakopanego - że są poprostu tak wspaniałymi i wyrozumiałymi ludźmi pełnych pomysłów, wspólnych pasji i uśmiechu na twarzy których wszystkich zarażał.

Kostki Mężowi - za niesamowity wyklad o zyciu podczas ogniska ktory spowodowal ze troche w głowie mi sie polasowało ale mam nadzieje ze na lepsze.

Wszystkim "nowym parom" a szczegolnie Muminkowi i Madonnie oraz Supermenowi i Gargamelowi - za niesamowita otwartosc i podzielenie sie swoimi historiami.

Szczegolne podziekowania dla K i M i P za wspólną ławeczkę na stacji CPN przy 20 piwkach.

Podziekowania dla VERO - za mądrośc jej wypowiedzi oraz za wszystko co nie było dopowiedziane.

Św Franciszkowi - za świetny akcent.

Pani Redaktor - za poswiecenia swojego czasu na nasza historie oraz za profesjonalne podejscie do tematu.

Oraz wszystkim wszystkim ktorych nie wymienilem wielkie dzieki.

Ps: Pan od Kajakow okazal sie jeszcze lepszym rozmówcą niż myslelismy. Przegadalismy z nim ponad 1,5 godziny. Pytal sie co to byl za zjazd i dlaczego mu takie pytania zadawalismy. Odpowiedzialem ze to byl zjazd szczesliwych ludzi i przyszlych psychologow zycia na co on odparl "A to rzeczywiscie nie ma sie co dziwic" hahahahaha.

Do zobaczenia za rok w Grecji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wtorek, 9 sie 2011, 23:09

Szczególne podziekowania dla Andrzeja za:
- kto potrzyma Setmanowego huja?
- napicie sie wina z butelki bez otwierania.
- oraz za kilka świetnych wykładów.

Wielkie dzieki MISTRZU!!!!

wtorek, 9 sie 2011, 23:20

Witam! Ja również chciałam wszystkim podziękować za wspaniały weekend, ciepłą atmosferę i wielką otwartość. Cieszę się, że mogłam poznać tylu ciekawych i FASCYNUJĄCYCH ludzi:)Specjalne podziękowania kieruję dla najlepszego ORGANIZATORA - Dorotka jesteś niezastąpiona!!!:)Świetnie to wszystko zaplanowałaś i skoordynowałaś a park linowy był strzałem w 10:P

Wielkie dzięki, pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na kolejnym zjeździe:D

środa, 10 sie 2011, 12:35

Tak, park linowy był genialny! :heat:

środa, 10 sie 2011, 14:33

Kochani, bardzo Wam dziękuję za czas, Wasz czas, którym podzieliliście się z innymi/ze mną.
Za Wasze poczucie humoru, które nie raz rozłożyło mnie na łopatki.
Dzięki za uśmiech i otwartość.
Dziękuję za zaraźliwą spontaniczność i ogrom energii, ale jednocześnie za spokój i harmonię.
Dziękuję, że mogłam się od Was nauczyć dużo o życiu, za Wasze niezwykłe historie, że miałam możliwość poznać choć fragmenty.
Za to, że jesteście fajnymi ludźmi, z którymi chciałoby się częściej spotykać, za zasianie we mnie cząstek siebie, ale też za to, że przy Was potrafię i chcę być sobą.
Za to, że spędzając kilkadziesiąt godzin z Wami, miałam okazję zmierzyć się z dwiema moimi słabościami i poradzić sobie z nimi.

Dzięki też za litry wspólnie wypitego wina, choć na następny raz wnioskuję o zamianę części arsenału na piwny :)

środa, 10 sie 2011, 22:46

Vero napisał(a):
Dzięki też za litry wspólnie wypitego wina, choć na następny raz wnioskuję o zamianę części arsenału na piwny

O, i tu ja się też pod tym podpisuję. Wina nie pijam, piwo owszem :)

czwartek, 11 sie 2011, 08:01

A ja wódkę - w drinkach :dance2:

czwartek, 11 sie 2011, 13:24

Witajcie Kochani i Drodzy Uczestnicy Zjazdu :-)

minęło już kilka dni od naszego spotkania a ja wciąż czuję tę pozytywną energię, którą mi daliście. Za to dziękuję :kiss: To było moje pierwsze spotkanie z Wami, z Andrzejem i w ogóle z tą materią :D Ale dałam radę a to dzięki Wam. Uwierzyłam, że nie jestem sama na świecie z tym problemem i że to jest uleczalne :happy: wcześniej sądziłam, że nie i że należę do grona tych "dziwolągów" wśród tych normalnych :crazy: A teraz dostałam narzędzia do zmiany, dużego kopa na zachętę i próbuję. Wierzę, że się uda - już ćwiczę :dance2: A najbardziej cieszę się, że Was poznałam - grupkę wybrańców :happy: :heart: Jejku, normalnie było suuuupeeeeer. Jak sobie przypomnę, to mam wielkiego banana na ustach. Nie sądziłam, że można tak szybko zżyć się z osobami, których dopiero co poznałam. Z każdym tak fajnie się rozmawiało - od spraw egzystencjalno-filozoficznych do małych i mniejszych pierdółek :friends: I chcę jeszcze! już czekam na wieści o kolejnym spotkaniu.
wielkie buziaki dla Wszystkich :kiss:

czwartek, 11 sie 2011, 21:37

Sprawy się komplikują ... nicki na forum, imiona prawdziwe i te z książki i artykułu ...
Stella - jakieś namiary na Ciebie, byśmy mogli przykleić twarz i historię do tego piszesz na forum ...

;)

czwartek, 11 sie 2011, 22:05

Droga Sunflower, poznawszy Twoje zamiłowanie do zagadek - mam na to świadków :friends: - nie mogę Ci odebrać tej radości odkrywania, kim jestem :D użyj swej intuicji :dance2: jedno jest pewne, ja tam byłam, wino piłam i dobrze się bawiłam :drinks:

piątek, 12 sie 2011, 10:47
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona