Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 5 gru 2019, 22:59

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Poznanska Grupa Trzymajaca Wladze 
Autor Wiadomość

Post Re: Poznanska Grupa Trzymajaca Wladze
Wolałabym wcześniej - może 14.30? Zagrodę chętnie poznam :)

E.

piątek, 1 paź 2010, 17:25

Nam pasuje, jak ktoś podejmie "męską" decyzję co do najlepszego dla Was czasu to po prostu przyjedziemy. +S ciągle się pyta: "to na którą?" :D Jak coś dajcie znać konkretnie godzinę i miejsce, może być na PW.

piątek, 1 paź 2010, 20:52

Hejka :)

Ja dołączę do Was ok 18. Będę dzwonić do Edith czy Doroty, gdzie będzie można Was dopaść :)

Może być Zagroda :)

Pozdrowionka!

piątek, 1 paź 2010, 23:39

Nam też niestety uda się dotrzeć na 18.00. Także jeśli będziecie wcześniej, to proszę dajcie znać, a najwyżej do Was dobijemy.
Edith - jeśli masz probelm z nocnym powrotem - daj znań, bo my mamy jeden wolny pokoik teraz i możesz u nas przenocować:)
Także ja plus Zorba będziemy na 18.00. Dajcie znać, jak jeszcze będziecie na forum, o której będziecie Wy.
Najwyjeż jutro dogadamy telefonicznie i będzie... ślicznie:DDDD

sobota, 2 paź 2010, 00:53

Do wszystkich dobrych ludzi (Princess - dzięki za propozycję) :D

Niestety, nie przyjadę dzisiaj. Bawcie się dobrze. Jedzcie, pijcie (za nieco chorych), rozmawiajcie. I ...do następnego ;)

sobota, 2 paź 2010, 10:58

Dzięki za wspólnie spędzony wieczór. Było fajnie i "słodko" uhhh.
Nic tylko same plusSy takiego spotkania.
To ja idę zrobić śniadanko dla mojej śpiącej królewny. Będzie tradycyjne polskie coś w stylu jajka na bekonie, bez lisów, kuropatw czy też innych stworzeń bo takie jakoś nie chciały mi wpaść wczoraj/dzisiaj pod koło.

Pozdrawiam plusS.

niedziela, 3 paź 2010, 09:33

Dziękuję wszystkim za spotkanie :friends:
Było jak zwykle super. Nadal mam w pamięci pyszny smak ciepłego ciasta brzoskwiniowo-gruszkowego z lodami :D
Teraz kilka zdań samouwielbienia, bo jestem z siebie dumna jak po włożeniu pierwszy raz palca wiadomo gdzie :) ...
W moim lepszym życiu jako EX podchodząca do życia z mniejszą bojaźnią, jeździłam dziś samochodem pierwszy raz od około 10 lat (czyli od momentu, gdy byłam pasażerem w wypadku). Kilka razy mi zgasło i raz ktoś zatrąbił, ale w końcu: "NIEDZIELA DLA NIEDZIELNYCH KIEROWCÓW!!!" :superman: Jest więc szansa, że na następnym spotkaniu +S będzie mógł już: :drinks: :) Dzisiaj cało wróciliśmy z imienin ze mną za kierownicą. Jak się człowiek przestaje z wygody wszystkiego bać, troszkę się postara i oleje co sobie inni pomyślą (a może po prostu sam o sobie coraz lepiej myśli) to życie jest takie cudowne.
Do zobaczenia cudowne Dziewczyny z +J i z +K :)

niedziela, 3 paź 2010, 20:57

A u mnie i +J pomidorki coraz bardziej czerwone, co moim zdaniem jest tylko i wyłącznie zwiastunem czegoś dobrego - bo jak pomidory wyrastają na parapecie, to muszą być dobre fluidy:)))
Ja mam nadzieję, że za jakiś niedługi czas znów się spikniemy, może nawet w większym gronie? Ściskam wszystkie kochane i wszystkich co są na plusie:)))

poniedziałek, 4 paź 2010, 21:24

i ja spieszę dziękować...

... za doskonałe ćwiczenia mięśni twarzy (tych od: pogaduch poważnych i mniej, nieprzemijającego uśmiechu i języka przy zmianie z pol na ang) i pośladków (po kilkugodzinnej nasiadówce:)...

...za budowanie mostów przez opowiadanie o nich... przy okazji odsyłam do avatara Górala... mistrzowskie wykonanie +S, więc dokładam kolejny +: +S+

...za wyjaśnienie tajemnicy ... pomidorów...

Przepyszne desery rozpieściły nasze ciałka :good:, a Wasza Kochani obecność, serduszka i umysły :heart: ;)

Dzięki +-y i Towarzyszki :) :crazy:

wtorek, 5 paź 2010, 20:35

Jak pomidory wyrastają na prapecie to w sumie już prawie cud :). Może +J z nimi rozmawia i to przez to. Brakuje Wam jeszcze owcy i kozy do produkcji fety i mielibyście już ekologiczną grecką sałatkę.
Lubię brzoskwinie, czekam na podpowiedź jeśli wymyślicie patent jak je "wyhodować" na wąskim parapecie :) Jest jakaś wersja brzoskwiniowego bonsai z owocami naturalnej wielkości? ;)

środa, 13 paź 2010, 00:38
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona