Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 5 gru 2019, 21:12

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
UWAGA - OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SIERPNIOWY! 
Autor Wiadomość

Post UWAGA - OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SIERPNIOWY!
Kochane i Kochani!

Nadszedł czas, żeby pomyśleć o naszym następnym wielkim spotkaniu. Z tego co wiem, wiele osób wyraziło wielką chęć, a nawet konieczność następnego spotkania. :dance2:

Jest więc już chyba najwyższa pora, żeby zacząć zabierać się za organizacje, bo wiadomo jak to wygląda ze znalezieniem lokum dla tylu osób w wakacje. Niestety Sunflower będzie w tedy zajęta i nie wiadomo, czy przyjedzie - chociaż ja nadal mam nadzieję, że jest jakaś szansa!! Andrzej natomiast powidział, że mamy sami wszystko zorganizować i napisać tylko gdzie i kiedy - na pewno nie zawiedzie:)

Tak więc może zacznijmy od tego: KTO JEST CHĘTNY?? Wpisujcie się już w jakiś sposób deklarując. Następne pytanie: NA JAKI CZAS? To znaczy na ile dni mamy się teraz spotkać, czy tak jak ostatnio, czy ponieważ będą wakację, chcemy na trochę dłużej? Oraz: GDZIE? Wpisujcie propozyjce czy morze, góry, lasy, jeziora? Jedno co jest już mniej więcej ustalone to sierpień.

Mi ostatnio zamarzyło się, że może miłoby było spotkać się gdzieś na mazurach...Hmmm...Piszcie pomysły. A jeśli ktoś zna jakieś bardzo konkretne miejsce, gdzie można by parę nocy przenocować, też dajcie znać.

Ufff...To tyle! Czekam na jakiś odzew,żeby wiedzieć na czym stoimy.
Całusy dla wszystkich!

niedziela, 13 cze 2010, 21:56

Post Re: UWAGA - OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SIERPNIOWY!
:) Nie chciałam się wynurzać jako pierwsza, ale może jednak tak będzie lepiej, bo mam kilka ograniczeń czasowych.

Do 15 lipca mój mąż ma jakoś nietypowo wydłużoną sesję. Potem ja od 28 lipca do 10 sierpnia jestem nieodwołalnie zajęta. A mąż z kolei przez cały sierpień będzie miał praktykę. Tak więc w naszym przypadku w grę wchodzi coś między 15 a 27 lipca lub jakiś weekend po 10 sierpnia.

poniedziałek, 14 cze 2010, 23:40

:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:

Kochane Dziewczyny i Kobiety :rose:

Jeśli chcecie, abym też się pojawił wśród Was - to mnie pasuje DRUGA POŁOWA SIERPNIA.

:heart:

poniedziałek, 14 cze 2010, 23:49
Zobacz profil WWW

Picessko super, że założyłaś temat. Myślę jednak, że najlepiej będzie podać termin (lub w ostateczności dwa) i wtedy robić zapisy. Bo inaczej to się nic nie ustali.
Skoro zależy nam na obecności Andrzeja, to myślę że w grę wchodzą dwa terminy 20-22 sierpnia i 27-29 sierpnia.
Bardzo proszę wszystkich :feminist: o przebudzenie się z letargu :crazy: wszakrze upały :beach: mineły i podanie który termin najbardziej pasuje.

wtorek, 15 cze 2010, 01:04

Nie, no bez Andrzeja to nie ma imprezy..

Tak więc samo się wyklarowało:

info nr 1 mamy juz dwa terminy 20-22 sierpnia lub 27-29 sierpnia.

Ja już opowiadam się za pierszym.
Teraz pytanie GDZIE??

wtorek, 15 cze 2010, 01:36

Cześć WAM :D
Zdecydowanie bardziej mi pasuje 20-22 sierpnia i bardzo mi zależy żeby jechać! Mi się podoba pomysł z Mazurami! bo nigdy nie byłam. Choć dwa dni to w sumie krótko.. Jeśli ktoś woli w drugą stronę, to może Solina w Bieszczadach? Tam warunki mieszkaniowe są bardzo podobne do spalskich. Z atrakcji pamiętam, że jest basen, jakieś kino i jeśli ktoś ma patent to moglibyśmy popływać - jest przystań. Z kolei jeśli głębokie Bieszczady to jednak dla niektórych za daleko, to może coś bardziej centralnie, podobnie jak ostatnio, np jezioro Sielpia na Kielecczyźnie?? Nie wiem jak tam jest i ile atrakcji. Można sprawdzić, z resztą wszyscy wiemy, że nie potrzebujemy wielu rozrywek.. jedziemy tam dla nas :mniam:
Princesska ma rację, że trzeba już myśleć nad rezerwacją miejsc!! Oczywiście pomogę w organizacji, tylko mogę się zająć czymkolwiek po 25.. jak sesja da mi chwilowy spokój :crazy:
Piszcie o waszych propozycjach i preferencjach. Ja jestem za Mazurami:)
Całuję wszystkich!!! :kiss:

wtorek, 15 cze 2010, 09:38

Hej!Ja też jestem chętna na zjazd sierpniowy wraz z chłopakiem.Nie byliśmy w Spale więc to będzie dla nas nowość, ale bardzo chętnie wzięlibyśmy udział.Termin w drugiej połowie sierpnia w zasadzie jest dla nas bez większej różnicy więc się dostosujemy.Co do miejsca to również jestem za Mazurami bo też nigdy tam nie byłam:)pozdrawiam!

wtorek, 15 cze 2010, 22:08

A ja jestem za górami :superman: Ale nie nie jakiś zakopiec, tylko ustronne miejsce w jakimś schronisku. Znam jedno takie, a wygląda tak:
http://www.jamna.pl/ Wierzcie, że tam naprawdę jest cicho i spokojnie, nie jest to mieścina zdeptana przez turystów(jeszcze).

środa, 16 cze 2010, 01:06

vikinger fajna okolica tylko pensjonat zdecydowanie za mały. potrzebujemy miejscówki na minimum 50 osób (z możliwością zwiększenia tej liczby). z dużą salą wykładową i chyba dwuosobowymi pokojami :cool:
co do Mazur to chyba greg coś wspominał że zna jakąś fajną miejscówkę :szuka:

środa, 16 cze 2010, 11:11

Bywałem tam, szczerze mówiąc, to pokoi nie widziałem, ale jeśli chodzi o salę wykładową, to bardziej myślałem o łonie(hehe :laugh: ) przyrody, bo ciszy tam i spokoju naprawdę dostatek. Być może będę tam osobiście w okolicach lipca sierpnia, więc ocenię jak to wszystko się prezentuje w tym roku.

środa, 16 cze 2010, 15:11
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona