Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 17:01

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Zabawy seksem 
Autor Wiadomość

Post Leksykon seksi gierek...
Kochane! Wpadlam teraz na pomysl (ktorym nie ukrywam chce sama sobie pomoc), alby stworzyc cos w rodzaju zrodla, z ktorego mozna czerpac pomysly, inspiracje na jedno z BARDZO WAZNYCH zadan terapii, ktore zna kazda z nas, czyli seksualne, erotyczne, smieszne gry z naszymi mezczyznami.

Wpisujcie prosze wszystko co probowalyscie, co Wam sie podobalo, co Wam byc moze pomoglo w przelamaniu jakis barier. Mysle, ze taki temat moze sie bardzo przydac dziewczynom, ktore tak jak ja jeszcze sa w trakcie terapii. Nie zawsze ma sie przeciez nowy pomysl, nie zawsze wiadomo, gdzie szukac. Ja natomiast cwicze juz tak dlugo...ponad 6 miesiecy, ze naprawde pokonczyli mi sie juz nowe pomysly...Dlatego bardzo chcetnie wspomoge sie Waszymi...

Wiem, ze temat moze byc troche wstydliwy, wiec skoro juz go wywolalam, sama ...pierwsze koty za ploty...Kilka tygodni temu pierszy raz odwiedzilismy z moim chlopakiem seks shop, a ja zaopatrzylam sie w maly, rozowy wibratorek :curtsey: W sklepie wdalam sie w pogawedke z mila pania ekspedientka, ktora okazala sie swietna przewodniczka po swiecie gadzetow erotycznych i a nasza nowa zabawka, naprawde wzbogacila moj wachlarz doznan ... Haha!!

Mam nadzieje, ze jakos Was osmielilam i czekam na fajne inspiracje!!!

Sciskam wszystkie marchewkowe siostry i rowniez te ex, ktorych doswiadczenie jest bezcenne!!

:drinks:

poniedziałek, 25 sty 2010, 17:36
Site Admin

Post Re: Leksykon seksi gierek...
Jest już taki wątek, w hydeparku - zapraszam do wpisywania propozycji! :beach:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

wtorek, 26 sty 2010, 00:33

Ach!! ... Dopiero teraz to zauwazylam!! :niewiem: Mimo wszystko jesli ktos by jeszcze chcial, zapraszam do wpisywania pomyslow...Mysle, ze fajnie by bylo zgromadzic cos takiego w temacie pochwicy..
Sciskam!

piątek, 29 sty 2010, 20:17
Site Admin

niedługo (czyt. jak skończy się sesja i będę miałą więcej czasu :D) dział 'pochwica' zostanie prawdopodobnie nieco zmodernizowany i będzie duuuużo miejsca na m.in ten temat :klask:

a narazie zapraszam do wpisywania pomysłów :heart:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

sobota, 30 sty 2010, 13:20

Post Re: Zabawy seksem
Witam

Przepraszam że się wtrącam, ale będziecie się smażyć w piekle wy... wy... zbereźniki :haha:

Pozdrawiam

Jacek

PS. A przedstawię się gdzie indziej

niedziela, 18 kwi 2010, 22:15

Nie smażyć, tylko organizować piekielne orgie!! :dance:

sobota, 24 kwi 2010, 16:40

zatem odświeżam...moze zakupię książkę...69 ? :)

środa, 23 cze 2010, 12:16

Zakup :D

czwartek, 24 cze 2010, 07:34

o Łucjo, czyżbyś... :declare:

czwartek, 24 cze 2010, 11:25

Wspólna kąpiel z olejkami eterycznymi, np rozmarynowym... :good:

"Olejek rozmarynowy jest znanym od starożytności środkiem pobudzającym i podniecającym. Był głównym składnikiem słynnej “wody królowej Węgier” leczniczych perfum, których autorką była Elżbieta Łokietkówna - Królowa Węgier w XIV wieku."

czwartek, 24 cze 2010, 17:33
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona