Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 27 lut 2020, 21:52

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Zabawy seksem 
Autor Wiadomość
Site Admin

Post Zabawy seksem
Nie może na forum zabraknąć i tego tematu :D
Legendarne andrzejowe Zadanie Bojowe - do wykorzystania oczywiście nie tylko dla Pochwiczek :D

Wpisujcie najfajniejsze, najbardziej podniecające i najbarrrrdziej szalone pomysły!

:dance:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

czwartek, 29 paź 2009, 03:13
Post Re: Zabawy seksem
Witaj,
jeśli chodzi o mnie, to ... :kiss: korzystam z ... :kiss: przewodnika: "69 gorących zabaw dla par" :D :D :D Niny i Krzysztofa Wiśniewskich. Znajduje się w nim sporo pomysłów :laugh:

Pozdr, carrot

czwartek, 29 paź 2009, 10:36

No "69..." to taka nasza pochwiczkowa biblia :)

Ja osobiście bardzo lubię masaż - pod wszelkimi postaciami :happy: zwłaszcza fajne na początku, gdy milimetr po milimetrze odkrywa się ciało partnera i TE miejsca... ;)

...no i wspólny TANIEC...najlepszy ten najwolniejszy, w sexy bieliźnie (lub bez), do ulubionej muzyki (choć wieczorem, gdy jest cicho, świat kołyszę się do snu, wystarczy zgasić światła i wsłuchać się w bicie dwóch serc...)

czwartek, 29 paź 2009, 17:55

Hmm.. bez światła ale i ze światłem, kiedy można na siebie patrzeć i podziwiać wzajemnie swoje ciała :D To też wspaniałe przeżycie.. można faceta przywiazac i zawiazac mu opaske na oczy :) Facet zwariuje z rozkoszy i ze szczescia,, jesli nie bedzie mial mozliwosci sie opierac pieszczotom.. Sprawdzone w 100 %!! Polecam! :P

piątek, 30 paź 2009, 13:43
Najwięcej frajdy mnie i mojemu Mężczyźnie sprawiły oliwka i ananas, znany pewnie Wam z "Belli"...:)
Polecam też płynną czekoladę i zgaduj-zgadula, czyli zgadywanie, jaka część ciała dotyka w danym momencie brzucha Partnera (mogę być też różne przedmioty, substancje płynne i stałe: muszelka, materiał, piórko, krem, owoce).
Może się okazać, że policzek jest prawą piersią, a duży palec u nogi - piętą :D
Atis

niedziela, 1 lis 2009, 00:11
Site Admin

Kara Sutra - Fajny przewodnik i poradnik - dla angielskojęzycznych :D

http://www.youtube.com/user/hollidaychild

i tu: http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 7A9AE517F4
babka jest GENIALNA, niech was nie zwiedzie jej wiek :laugh:

:ok:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

piątek, 6 lis 2009, 15:50
Polecam zabawę z książki "69 gorących...", o której wspominała już Carrot. "Ciepło, zimno, ciepło..." Bawiliśmy się w nią z moim Chłopakiem przez cały weekend. Każde z nas wypisało pięć życzeń erotycznych, które druga osoba miała spełnić. Niesamowite jest odkrywanie, jakie są fantazje partnera, co go "kręci", o czym marzy. Zabawa ta nałożyła się w czasie z początkiem mojej marchewkowej przygody. No i udaje się! Wczoraj było 8 cm, dzisiaj już 11 cm. Niesamowite :) W końcu w wieku 25 lat zaczynam poznawać swoje ciało. Ale jak mawiają mędrcy naszego świata, lepiej późno...niż później. Czego i Wam, Drogie Dziewczyny, życzę :D

Karotenowe pozdrowienia,
Atis

niedziela, 8 lis 2009, 21:24

Ja właśnie mam takie bojowe zadanie czyli zabawy seksem i pusto w głowie...:) Nie mam jeszcze książki "69 gorących..." bo lista książek do kupienia dluuuuuga, dobrze że święta za pasem :) Na razie skorzystam z tego co tutaj już skrobnęłyście, ale jakbyście miały jakieś sugestie w tym temacie to proszę piszcie, będę zobowiązana :)

czwartek, 10 gru 2009, 14:51
hmm... aż się uśmiecham na samą myśl o niektórych zabawach :D
Obrazek z wakacji: delikatne masaże miejsc intymnych na ostatnich siedzeniach autobusu pełnego ludzi :) techniki maskowania opanowane do perfekcji :))) baaaardzo podniecające

piątek, 11 gru 2009, 01:04

W trakcie wczorajszego seansu filmowego, pomyslalam, ze wspomne o nim na forum :) Film pt : 9 i pol tygodnia. Wiem, wiem, zalatuje poprzednia epoka filmowa, ale czasem warto okurzyc stare dvd z polki:) Dramat EROTYCZNY polecam dla tych pochwiczek, ktore go nie widzialy i ktore potrzebuja inspiracji do zabaw ;) Genialny - koniecznie z partnerem :)

Pozdrowionka i pozostaje zyczyc seksownych wieczorow filmowych :)

wtorek, 15 gru 2009, 12:04
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona