Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 13 gru 2019, 06:38

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona
Przeszkody na szlaku marchewki:DD 
Autor Wiadomość

Post Re: Przeszkody na szlaku marchewki:DD
cześć ima :)
u mnie na początku nie było mowy o włożeniu placa, a nawet opuszka! Zaczęłam od zapoznania się ze swoją myszką, jej odkrywania, oswajania z dotykiem i poszukiwania magicznej dziurki :szuka: :szuka: :szuka:
Ćwiczyłam krok po kroczku a nawet milimetrze... z dużą ilością żelu nawilżającego. Jaka byłam zdziwiona, że wchodził coraz głębiej :O i to była ogromna motywacja żeby działać!
Przełom w ćwiczeniach miałam w wannie, w gorącej wodzie, rozluźniona, leżąc na plecach z podkurczonymi nogami.

wtorek, 5 lis 2013, 01:36

Hej Ima,

U mnie po kilku zmianach pozycji udało się włożyć palec, palce, marchewkę dość szybko. Na pewno Ci się uda, bo...tam jest dziurka! I ona czeka na Ciebie i się uśmiecha :pleasantry:

wtorek, 5 lis 2013, 17:45

ima,jeśli masz problem z paluszkiem to wizualizuj ćwiczenia. Połóż się lub usiądź,skup i wyobrażaj,że wkładasz paluszek.Też tak robię.To rada ex pochwiczanek,świetnie się sprawdza na początku terapii,podczas okresu czy kiedy masz gorszy dzień i nie wychodzi nic

piątek, 8 lis 2013, 10:14

Halo,są tu jakieś ćwiczące?Jak idą ćwiczenia?Chwalcie się swoimi sukcesami,piszcie o niepowodzeniach,na pewno ktoś się odezwie i coś doradzi :)

piątek, 22 lis 2013, 11:10

Nikt się nie chwali,więc chyba pora na mnie :D Zrobiłam sobie przerwę w ćwiczeniach żeby się podzielić moimi sukcesami.W końcu mój organizm przestał się bronić przed terapią wymyślając różne dziwactwa,w końcu zaczęłam zamieniać chore myślenie na zdrowe i powróciłam do ćwiczeń.Dwa palce były dla mnie niełatwe,ale dałam radę,dziś zaczęłam z karotką. 9cm obwodu to pikuś :P ,od razu zabrałam się za 9,5,po chwili za 10...mąż pojechał do sklepu :D :dance2: :dance2: :dance2:

A jak reszcie idą ćwiczenia?Jeśli ktoś potrzebuje porad,wskazówek to proszę pisać śmiało,chętnie pomogę :D Dodam,że znalazłam całkiem fajny żel do ćwiczeń,"PEPINO Personal lubricant Neutral" 100 ml za ok.16zł w Kauflandzie.Bezzapachowy,prawie się nie klei,nie uczula,bo jest na bazie wody,no i cena całkiem fajna.

Powodzenia wszystkim ćwiczącym i głowa do góry!Jeśli udaje się mnie (największemu niedowiarkowi) to uda się i Wam!!! :spoko: :happy:

wtorek, 3 gru 2013, 20:59

z cyklu ciekawostek na temat leczenia pochwicy - wyszperane w literaturze...

Twórca terminu „pochwica”, amerykański ginekolog Marion Sims, zalecał: całkowite wycięcie błony dziewiczej, dokonanie nacięcia wejścia do pochwy w kształcie litery Y sięgającego aż do krocza, przecięcie części zwieracza i zastosowanie szklanego rozszerzacza zakładanego na dwie godziny dziennie przez kilka tygodni...

...czy ktoś jeszcze będzie narzekać na marchewki czy ogórki ;)

czwartek, 5 cze 2014, 14:50

Hm, czyli to ma być ten "łatwy i niezawodny" sposób na leczenie pochwicy, jak to określił pan Marion Sims w innym przytoczonym przez Ciebie, Sun, zdaniu - "nie znam żadnej poważnej dolegliwości, którą można by wyleczyć równie łatwo i niezawodnie” ??? :strach:
Aż strach się bać :)
Jak to dobrze, że nie żyję w XiXw. i nie trafiłam w ręce pana Sims'a, i jak to dobrze, że żyjąc w XXIw. dane mi było poznać Andrzeja Setmana :)

piątek, 6 cze 2014, 11:09

..Żółwiku i taka była też moja refleksja ;) :drinks:

Ps. Dziś z Pierworodną czytałam Franklina - to bajka o Żółwiu - bardzo mądrym i tak mi się z Tobą/Wami skojarzył ;) hehe w sumie to taki Setman dla dzieci :)

Ps.II. cały czas czekam na Twoją stronkę ;)

piątek, 6 cze 2014, 18:20

Tak, znam Franklina, to jedna z najsympatyczniejszych postaci w dzisiejszych książkach dla dzieci :), a żółwie zawsze były kojarzone z mądrością (poza ich długowiecznością).
Ps. Stronka robi się we właściwym dla siebie - żółwim - tempie :D

wtorek, 10 cze 2014, 12:24

Cześć Dziewczyny !
Ja moją przygodę rozpoczęłam nie z marchewką ale paluszkiem :)
Na początku bardzo szczypało, z czasem jednak coraz mniej i mniej ( przy tym strasznie dużo się nagadałam do mojej Doris że to nic złego a ma Nam obu sprwiać przyjemność i nie ma się czego obawiać) i każdym dniem było coraz lepiej :)
Po czasie dołączył drugi paluszek było trochę ciężej ale powoli dajemy radę :)

Aktualnie jestem nadal na etapie 2 paluszków i idzie ciągle do przodu :)

Bardzo wiele daje mi i pomagają Wasze wpisy, czasem też mam dzień załamania czy braku chęci ale poczytam Was, Wasze pełne optymizmu posty i już wracam do zadań:)

Dzięki !!!

Klaudia :)

wtorek, 17 cze 2014, 10:28
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona