Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 2 lip 2020, 08:48

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona
Przeszkody na szlaku marchewki:DD 
Autor Wiadomość

Post Re: Przeszkody na szlaku marchewki:DD
Isiunia,grartulacje :klask: i życzę kolejnych sukcesów :D

piątek, 14 cze 2013, 09:35

Isiunia napisał(a):
Hmmm... no to może ja się pochwalę ... moim pierwszym razem z ogórkiem :dance2: obwód 12,6cm, wszedł na głębokość 11cm, stwierdzam, że jest lepszym kochankiem od marchewki ... jednak co facet to facet ;) Wzięłam go z przypadku bo marchewki były rozmiaru mini mini ale ...nie żałuję :dance2: . Pozdrawiam wszystkie ćwiczące :heart:

Isunia...
Wiem co czujesz ta radosc i zadowolenie z siebie ze "dalam rade" "jednak wchodzi :crazy: " Kazdy kolejny dzien bedzie lepszy i z wiekszymi rozmiarami :tak:
Sama jeszcze rok temu wkladalam marchewki,i z kazdego rozmiaru czy grubosci cieszylam sie tak jakby w totka wygrala :dance2: :dance2:
Teraz czuje sie "WIELKA" :inlove:
Zycze Tobie i pozostalym cwiczacym duzych rozmiarow i do CELU nie podawajcie sie!!!
Niech moc marchewkowa bedzie z WAMI :superman: :superman:

Pozdrowionka

niedziela, 16 cze 2013, 17:49

Czy zdarzało się wam krwawić podczas ćwiczeń?Ja miałam prawie roczną przerwę w ćwiczeniach,niedawno powróciłam do nich.Bez problemu wszedł paluszek,potem wibratorek,jednak po ćwiczeniach zauważyłam na bieliźnie plamki krwi i znów się zablokowałam :resent: Może nie powinnam od razu ćwiczyć z wibratorem?Może lepiej powoli zacząć od palca i dopiero po czasie zabrać się za wibrator?Wszedł bez problemu i nawet nie musiałam używać żelu nawilżającego,jednak po ok 10 min trzymania go w sobie zaczełam odczuwać dyskomfort.Co może być przyczyną tego plamienia?

wtorek, 2 lip 2013, 11:01

Mnie do głowy przychodzą 2 możliwe: 1. plamienie jest związane z cyklem - przed miesiączką lub w połowie cyklu może się zdarzyć; 2. naruszyłaś błonę dziewiczą (i się nie zorientowałaś :) - też jak najbardziej możliwe).
Jeśli wibrator wszedł bez problemu, to czemu miałabyś go nie używać.

wtorek, 2 lip 2013, 21:48

Karolcia, po jednym przypadku krwawienia nie zastanawiaj się nadmiernie. Dopiero jeśli rzecz będzie się powtarzać, warto poszukać przyczyny. Nie chcę przez to powiedzieć, że należy wszystko ignorować, ale potencjalnych przyczyn krwawień jest tak wiele, że szkoda sobie psuć zdrowie psychiczne, myśląc o nich.

Póki co do listy Nataszy z rzeczami niestrasznymi dorzuciłabym mikrouraz. Brak nawilżenia mógł pomóc w otarciu nabłonka. Nawet jeśli nic nie poczułaś. Ja odradzam ćwiczenia na sucho, jeśli się nie ma super naturalnego nawilżenia, a wiele kobiet nie ma.

wtorek, 2 lip 2013, 22:49

Natasza,błona dziewicza odpada,nie jestem dziewicą od 13 lat.

Vero,nie użyłam żelu nawilżającego,bo nie musiałam,byłam wystarczająco nawilżona naturalnie.

Dziewczyny,dzięki za odpowiedź.

środa, 3 lip 2013, 08:50

Karolcia25 super, że mogłaś wrócić do ćwiczeń. Nie zdarzyło mi się krwawić przy ćwiczeniach, ale wykonywałam ćwiczenia podczas miesiączki i wiem, że to nie taka prosta sprawa. Zastanawiasz się dlaczego się tak stało, ale najważniejsze, żebyś się nie zniechęciła. Może po prostu za dużo ćwiczeń po tak długiej przerwie. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :kiss:

środa, 3 lip 2013, 12:33

KAROLCIA25 napisał(a):
Natasza,błona dziewicza odpada,nie jestem dziewicą od 13 lat.

Vero,nie użyłam żelu nawilżającego,bo nie musiałam,byłam wystarczająco nawilżona naturalnie.

Dziewczyny,dzięki za odpowiedź.

Rozumiem. Wibrator, zazwyczaj twardszy jest jednak nie penis, stąd możliwość otarcia. Akurat mam doświadczenie z plamieniami i krwawieniami, aż nazbyt duże.

środa, 3 lip 2013, 17:35

Dzięki dziewczyny,niestety już się troszkę zniechęciłam,ale nie poddałam się do końca :P

środa, 3 lip 2013, 22:33

Hej dziewczyny! :)
Dopiero od niedawna ćwiczę, i mam pytanie do osób, które na początku nie potrafiły w ogóle wsadzić palca do cipki. Pamiętacie może po jakim czasie codziennych ćwiczeń udało Wam się wsadzić palec na chociażby kilka milimetrów?

niedziela, 3 lis 2013, 23:06
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona