Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 2 lip 2020, 08:27

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona
Przeszkody na szlaku marchewki:DD 
Autor Wiadomość

Post Re: Przeszkody na szlaku marchewki:DD
Karolcia, wizualizuj ćwiczenia - działa równe dobrze jak ich wykonywanie.

piątek, 23 lis 2012, 19:29

Vero,wiem,tak robię :D Zastanawiam się czy seks też mogę wizualizować?Może dzieki temu łatwiej nam potem pójdzie :D

piątek, 23 lis 2012, 20:46

Pewno ze tak. :cool:
Im wiecej pozytywnych myśli tym lepiej.:)

Swojego czasu codziennie tu byłam i czytałam :0 b wiele mi to dało!

Powodzenia!

sobota, 24 lis 2012, 19:52

Jakos tu cicho, jak ida cwiczenia?? :cool:

piątek, 21 gru 2012, 16:57

U mnie przez dłuższy czas wchodził tylko jeden rozmiar, aż był kryzys marchewkowy w sklepie i mąż kupił taką wybulwioną z jednej strony, po dłuższej rozgrzewce weszła. Największy problem był w przedsionku wejścia, tak się trochę klinowała. Ale pierwszy dzień wkładałam ją delikatnie i trzymałam w środku, ćwiczyłam zaciskanie (na palcach mi to lepiej wychodziło). Drugiego dnia mąż współpracował ze mną i ponieważ sam zauważył ten opór na wejściu-ćwiczyliśmy wkładanie i wyjmowanie do znudzenia.
A pomysł jednej z pochwiczanek, żeby w ramach czasoumilacza stosować serial sex in the city jest genialny. Odrywa całkowicie uwagę i pozwala się zrelaksować. Mój mąż, który na początku kazał mi wyłączyć "ten badziewny serial" potem się chyba wciągnął xD.
teraz nie marudzi jak ćwiczę z serialem i nawet troszkę interesuje się losami bohaterek ;).

Mój największy problem z marchewkami stanowi ich przechowywanie: poza lodówką wiotczeją, a w lodówce czernieją i też miękną. Dwa dni życia marchewki to max w naszym domu...
Nie opłaca się nam kupować więcej niż jednej na raz.

Na początku miałam opory przed marchewką, więc zakupiłam inne przedmioty: szczoteczkę do zębów z grubą rączką, podróżne opakowanie na szczoteczkę do zebów-takie półokrągłe, ale nie miało stożkowatego końca i nie chciało wejść. Szczoteczka jest fajna, ale jednak ma niewielki obwód i nadaje się do ćwiczeń tylko na sam początek.
Zakupiłam jeszcze opakowanie nożyków do golenia z szeroką rączką, jeden z nich pożegnał się z żyletką (dla bezpieczeństwa), a silikonowa rączka była idealna do ćwiczeń na pewnym etapie-przynajmniej na szerokość, bo nie była owalna, tylko spłaszczona. Ale za to mogłam ją wkładać pionowo lub poziomo, to drugie szło zdecydowanie lepiej.
No i żel - to podstawa. Bez tego nie ma opcji.
Ja dodatkowo prowadzę dziennik ćwiczeń, opisuję wszystko co robię i czuję.
Z każdym wpisem ubywa słów typu: "dyskomfort przy wkładaniu" -więc uznaję to za postęp :)

poniedziałek, 31 gru 2012, 10:25

A u mnie dalej trwa przerwa w ćwiczeniach ze względów zdrowotnych.Czeka mnie kolejna wizyta u lekarza,mam nadzieję,ze tym razem uda się na dobre pozbyć mojego problemu.Od lipca nie ćwiczę,tęsknie za karotką! :tak:

wtorek, 8 sty 2013, 12:46

http://demotywatory.pl/4029619/Przyjaci ... ie-zawodzi

Z POZDROWIENIAMI DLA CWICZACYCH
;)

sobota, 26 sty 2013, 17:45

Cześć dziewczyny :) Dawno mnie nie było, co nie znaczy, że nie ćwiczę. We wszystkich materiałach jest informacja, że po udanym wprowadzeniu członka jeszcze i tak trzeba ćwiczyć. Stąd zakupiłam sobie wibrator żelowy na alledrogo. Powiem Wam szczerze, że jakbym Go kupiła przed pierwszym udanym stosunkiem, to sam jego widok (w rękach wydaje się ogromny, mimo że ma 3,5 cm średnicy) przyprawia mnie o ból głowy. Nawet teraz, mając za sobą "kilka" udanych stosunków, nie jestem pewna, czy uda mi się go zmieścić xD Rada dla ćwiczących: nie stawiajcie przed sobą zbyt dużych przedmiotów, bo włączy się Wam faza: "nie dam rady, jest za duży". Ćwiczcie na coraz większych przedmiotach, a nie od razu na zbyt dużych. Powodzenia ! WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!!! :)

piątek, 1 mar 2013, 12:41

Co tu taka cisza?Jak idą ćwiczenia?Może ktoś zechce się pochwalić swoimi sukcesami? :)

sobota, 8 cze 2013, 09:19

Hmmm... no to może ja się pochwalę ... moim pierwszym razem z ogórkiem :dance2: obwód 12,6cm, wszedł na głębokość 11cm, stwierdzam, że jest lepszym kochankiem od marchewki ... jednak co facet to facet ;) Wzięłam go z przypadku bo marchewki były rozmiaru mini mini ale ...nie żałuję :dance2: . Pozdrawiam wszystkie ćwiczące :heart:

czwartek, 13 cze 2013, 22:06
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 785 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Następna strona