Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 5 cze 2020, 17:28

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Do facetow ;-) 
Autor Wiadomość

Post Re: Do facetow ;-)
Harry,
"odchodzisz, bo nie mam dziury"- Ona manipuluje Tobą, a przede wszystkim wpędza w poczucie winy. Twoje odejście może wbrew pozorom być jedyną metodą na to, aby zrozumiała, co traci i wzięła się za siebie. A jak nie, to Jej strata. Życzę Ci powodzenia.

sobota, 3 sty 2015, 22:05

Niektorzy pewnie nazwali by to inaczej, ale masz racje, poki co Ona nie rozumie co to znaczy NIE i glownie to mnie najbardziej wkurza. Zobaczymy co dalej, narazie czekamy na zalozenie konta przez Adrzejka(o ile mnie wczesniej nie zabije za powtorne zawracanie dupy). :tease:

sobota, 3 sty 2015, 23:17

Harry,

każdy człowiek jest inny. Co jest dobre dla jednej osoby, dla innej może być tragiczne w skutkach.

Nie znam Twojej dziewczyny, ani Ciebie, więc wszelkie rady mogą okazać się chybionymi.
Każdy ma swój czas, nie można nikogo zmusić do tego by chciał.....

Mnie zastanawia:

Jaka jest Wasza relacja??
Czy potraficie rozmawiać, czy wzajemnie się oskarżacie?
Jak spędzacie ze sobą czas? Czy jest między Wami czułość i inne formy zaspokojenia??

Czy proponowałeś dziewczynie, byście spotkali się z jakąś pochwiczanką, a najlepiej ex- pochwicznką??? Na luźne - spotkanie przy kawce? A może spotkanie w cztery oczy, bez Ciebie, by mogła się wyżalić na Ciebie....;-)Czy byłaby gotowa to zrobić? Możesz jej zaproponować, jeśli po 15 minutach będzie miała ochotę wyjść to może to zrobić....

Czasem dobry jest kubeł zimnej wody, a czasem coś zupełnie innego...

I czy Ty zastanawiałeś się PO CO z nią jesteś???

sobota, 3 sty 2015, 23:18

Cytuj:
Czy proponowałeś dziewczynie, byście spotkali się z jakąś pochwiczanką, a najlepiej ex- pochwicznką???

Nie i nie mialoby to zadnego sensu, odpowiedz jest z gory znana(jasnowidz kurde)
Cytuj:
I czy Ty zastanawiałeś się PO CO z nią jesteś???

a jak myslisz? Kazdego dnia...

sobota, 3 sty 2015, 23:50

Skoro jesteś jasnowidzem, to po co zadajesz pytania na forum??? Przecież wiesz jak potoczą się Wasze losy... :))))))))
Zastanawiałeś się po co nas pytasz??..... By uzyskać potwierdzenie swoich teorii, czy chcesz sprawdzić coś nowego??? :)))))

Mówisz, że zadajesz sobie pytanie każdego dnia...Czy znalazłeś odpowiedź??

niedziela, 4 sty 2015, 00:05

Z tym jasnowidzem to tekst Andrzeja :-)
Wiem po co, ale tez wiem co Ona by odpowiedziala(odpowiedz znajdziesz wyzej).
Pytalem o rade, bo zastanawialem sie ile osob mialo podobny problem ze swoimi polowkami i widze ze nie jestem osamotniony a to troche podbudowuje :-)

niedziela, 4 sty 2015, 00:16

A nie jesteś JASNOWIDZEM??? szkoda....

To po co takiego grasz, przewidując co zrobi Twoja dziewczyna????
Czemu nie sprawdzisz, boisz się, że się zgodzi???? ;-)))))))))))

A może sztuką będzie powiedzieć jej to tak, by się zdecydowała, by sprawdziła, czy to dla niej....Może warto pretensje zamienić na ciekawość??? CO??? :)))))

niedziela, 4 sty 2015, 00:26

Wiesz ile czasu zajelo mi przekonanie do zajrzenia na forum? Dopoki sam nie napisalem i nie ujrzala waszych odpowiedzi nie byla zainteresowana tematem, a teraz widze juz pierwsze kroki, choc wiem ze jeszcze duzo wody uplynie zanim zdecyduje sie na pelne uczestnictwo w zyciu forum, jak i podjecie terapii. Gdyby mi na niej nie zalezalo, albo zalezalo tylko na seksie jak twierdzila to juz dawno zaliczylaby kopniaka, wiec chyba logiczne jest to czemu tu pisze, zaluje tylko jednego - ze tak pozno napisalem a nie wtedy jak rozmawialem z Andrzejem. Jakto mowia, lepiej pozno niz wcale :-)

niedziela, 4 sty 2015, 00:48

Dokladnie Harry lepiej pozno niz wcale i tego sie trzymaj :klask:

Twoja dziewczyna niczym sie nie rozni od innych pochwiczanek,bo wszystkie jestesmy w tej kwestki podobne :crazy:
A tak to wlasnie sie zaczyna :dance2: :dance2: :friends:

Mimo ,ze nie mozesz przekonac jej do przeczytania forum to uwiez mi na pewno je sledzi :szuka:
To dla WAS jedyne wyjscie innego nie ma ,tylko terapia u Andrzeja dodatkowo forum ,spotkania itp :drinks:
Daj jej czas oswoic sie z mysla ,ze wkoncu moze ktos Wam pomoc, Nie jestescie sami z tym problemem :szuka: Nie skreslaj wszystkiego ,dajcie sobie razem czas ;) A malymi kroczkami dojdziecie do CELU :happy:
A jesli rzeczywiscie nie okaze zainteresowanie (w co watpie ) to zrobisz to ,co Ci serce podpowie :tak: Albo z nia zostaniesz ,lub ja zostawisz :/

Widze ze jestescie z UK.... zagladnijcie rowniez na watek "I TU I TAM"
Zawsze mozna sie umowic na spotkanie w cztery oczy to duzo pomaga(wiem z wlasnego doswiatczenia) :happy:
Jesli Twoja dziewczyna chcialaby pogadac ,niech do mnie napisze lub do innej dziewczyny z uk,lub kogo kolwiek z forum :acute:
Mozemy pogadac przez telefon ,mozemy popisac(osobiscie wolalabym pogadac,ale jestem otwarta na propozycje :crazy: )

PS: Do Twojej polowki :D
Wiec droga kolezanko pochwiczanko nie zmarnuj szansy i zacznij dzialac :superman:
Tutaj znajdziesz pomoc i wsparcie ,jak nigdzie indziej :friends:
Czekamy na Ciebie :szuka: :szuka:

Monia ;)
:bye:

niedziela, 4 sty 2015, 01:33

Moim zdaniem nie ma sensu, by Twoja dziewczyna pisała do Andrzeja. Tym bardziej bezsensowne jest Twoje pisanie w jej imieniu czy zamiast niej. Dopóki ona nie zechce zmienić swojej sytuacji, nie pomoże nawet Andrzej. Tak naprawdę jedyną osobą, która może tu coś zrobić jest ONA. Reszta: Andrzej, forum, zloty, szkolenia; to jest tylko wsparcie. Ale trzeba przyznać, że wsparcie ogromne i wspaniałe. Przyspiesza osiągnięcie celu. Ale będzie bezskuteczne, jeżeli ona nie zechce.

Mówi, że nie ma dziury? Ma. Dziury nie mają niektóre kobiety, które cierpią na zanikowe zapalenie pochwy (staruszki, niektóre kobiety po menopauzie), dziury nie mają miliony Afrykanek, którym powycinano łechtaczki i wargi sromowe, a które potem zaszyto, by do ślubu ich dziewictwo było zagwarantowane. Nieposiadanie dziury zatem się zdarza. Ale jeżeli Twoja dziewczyna ma pochwicę, to jedynie demonizuje swoją sytuację. Przy powyższych, pochwica to jest pryszcz.

Może się zdarzyć, że się rozstaniecie, ona się zakocha w innym facecie, a po pochwicy nie będzie śladu. To częste. Może być i tak, że zdecydujecie się być razem i za kilka lat ona dojrzeje i podejmie decyzję, że chce coś z tym wreszcie zrobić. Tylko pytanie do niej: po co czekać? Może być i tak, że będzie razem jeszcze przez wiele lat, a ona nadal nic. Wtedy Ty się zwiniesz, bo stracisz cierpliwość. Pytanie tylko, po co czekać tyle lat?

Jedno jest pewne. SAMO NIE MINIE. Wszystko w JEJ rękach. Ale co najfajniejsze, jeżeli tylko naprawdę zechce rozprawić się z pochwicą, to sukces jest gwarantowany na 100%.

Jak ONA już się namyśli, to na Waszym miejscu zaczęłabym od szkolenia lub od zlotu. Pewnie będzie i w tym roku.

niedziela, 4 sty 2015, 12:07
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona