Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 8 kwi 2020, 07:58

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Stara - Nowa 
Autor Wiadomość

Post Stara - Nowa
Cześć Dziewczyny !!
Mam 22 lata i mieszkam w Monachium, gdzieś około lipca sierpnia będzie 3 lata jak zmagam się z pochwicą.
Długo się z tym ukrywałam bo myślałam że to ze mną jest coś nie tak moją budową czy jestem po prostu bardzo chora.
Długo szukałam w internecie co może mi być aż trafiłam na słowo POCHWICA.
Myślałam że to niemożliwe abym to miała no bo przecież moje życie było i jest takie idealne.

Wynika to z mojej religi, tego co rodzice mi przekazali i zamiast siebie doceniać i podziwiać to wolę sobie dopier*alać.
A przecież nie jestem tego warta ! Do cholery mogę być szczęśliwa !

Mimo tego dolegliwości nie znikały, a sex = ból.
Po jakimś czasie trafiłam na Andrzeja, bardzo dużo czasu minęło nim zebrałam się napisać.
Jednak poszedł pierwszy e-mail, pierwsze spotkanie i teraz jestem w trakcie wykonywania zadań. I powiem Wam że idzie mi całkiem dobrze, Partner mnie wspiera i uczy się ze mną cierpliwe :))
A ja jak w Belli podziwiam, podziwiam, podziwiam, podziwiam i wymagam :))
Odkrywamy siebie znów na nowo :) z moim partnerem jestem już 5 lat a za rok w sieprniu mamy ślub i będzię na pewno uczczony piękną nocą poślubną :))

Jakiś taki rozlazła ta wiadomość :) ale tak bardzo bym chciała się podzielić tym co przeżywam i co mam że nie wiem czego się chwycić :)

Bardzo gorąco pozdrawiam

KLAUDIA

sobota, 26 kwi 2014, 17:43

Post Re: Stara - Nowa
Cześć Klaudia :)

Witaj w klubie wyjątkowych kobiet :D swoje „zmagania” z pochwicą potraktuj jak przygodę! :dance: :declare: sama wkrótce się przekonasz jak super jest życie po setmanizacji :dance2: :nuci:

Wybierasz się na Zlot? to świetna okazja aby porozmawiać oraz poznać inne dziewczyny, które przechodzą/przechodziły przez to samo, co Ty. Można się także przekonać, że jest więcej kobiet 'z którymi jest coś nie tak' :crazy:

Ściskam :friends:

sobota, 26 kwi 2014, 23:16

nono,witaj serdecznie :kiss: Chyba każda z nas na początku myślała,ze jest tą jedyną,wyobcowaną,chorą nie wiadomo na co,ale na szczęscie to nie choroba,a pochwica :D :P Również polecam udział w zlocie i życzę powodzenia w pokonywaniu pochwicy :kiss:

niedziela, 27 kwi 2014, 07:55

Nono ;)
Witaj w naszym gronie,milo ze tutaj trafilas :happy:
Ile by to nie trwalo to czeka Cie niesamowita przygoda zycia ;)
Powodzonka w cwiczeniach i setmanizacji :crazy:
Rowniez zachecam do "ZLOTU" daje duzegooo kopa z rozmachem :superman:

Pozdrawiam
Monia

niedziela, 27 kwi 2014, 17:57

Cześć Dziewczyny :)

Bardzo dziękuję za tak wiele jak dla mnie odpowiedzi :)
Poczułam się naprawdę super, że nie jestem taka sama. Niestety w zlocie nie węzmę udziału, ze względu na nowo rozpoczętą pracę :(

Moja przygoda z setmanizacją nie trwa długo, ale już czuję efekty, coraz bardziej wierzę w siebie i swoje piękno zewnętrze i wewnętrzne :)

Mój partner też jest w trakcie setmanizacjii, choć jest trochę skryty i nie powie wszystkiego na głos ale widzę u niego również zmiany i czuje jego bliskość :))

A jak u Was z partnerem ? Jak jego nastawienie ? :)
Pozdrawiam i buźki :*

wtorek, 29 kwi 2014, 20:01

Cześć Dziewczyny :)

Bardzo dziękuję za tak wiele jak dla mnie odpowiedzi :)
Poczułam się naprawdę super, że nie jestem taka sama. Niestety w zlocie nie węzmę udziału, ze względu na nowo rozpoczętą pracę :(

Moja przygoda z setmanizacją nie trwa długo, ale już czuję efekty, coraz bardziej wierzę w siebie i swoje piękno zewnętrze i wewnętrzne :)

Mój partner też jest w trakcie setmanizacjii, choć jest trochę skryty i nie powie wszystkiego na głos ale widzę u niego również zmiany i czuje jego bliskość :))

A jak u Was z partnerem ? Jak jego nastawienie ? :)
Pozdrawiam i buźki :*

wtorek, 29 kwi 2014, 20:01

Mówienie - w szczególności o uczuciach - na pewno nie jest mocną stroną facetów. A już w szczególności tych pochodzących w prostej linii od jaskiniowca - jak mój mąż - więc wiem o czym mówisz. Ale liczy się całokształt i dla mnie przede wszystkim to, że nareszcie wiedziałam, że to nie ja jestem wybrakowanym egzemplarzem, ale że to nasza wspólna sprawa. Wspólne ćwiczenia, zabawy, no i struganie marchewki, które mojemu mężowi szczególnie przypadło do gustu ;)
Powodzonka!

piątek, 2 maja 2014, 14:23

Witaj nono :)

co do partnera, to z perspektywy czasu, dochodzę do wniosku, że się nie zmienił...i dobrze :)

NA początku terapii byłam przekonana, że jak on się zmieni, to wszystko się ułoży, ale trochę czasu potrzebował, by się przekonać, że jest jaki jest i że na siłę się nie zmieni. I że albo ja zmienię swoje przekonanie albo zmienię faceta...

Poznałam wielu partnerów nas pochwiczanek i Ci którzy decydują się na towarzyszenie w terapii to w zdecydowanej większości Super Faceci :) wielki Szacun dla nich, bo to nie zawsze przyjemna przygoda - zwłaszcza na początku, gdy tak wiele dzieje się z naszymi emocjami, myślami, ciałem...

Powodzenia i dużo przyjemności w odkrywaniu się i siebie nawzajem :) i byście nie czekali do tego sierpnia, bo szkoda czas, a marchewka i tak najlepsza jest w rosołku ;)

piątek, 2 maja 2014, 14:46

Witajcie,
po trochę dłuższej nieobecności :)

Z moim partnerem jeśli chodzi o angażowanie się w pochwiczkę moją jest różny raz bardziej raz mniej. Zawsze mówi że czeka aż sama powiem bo nie chce naciskać czy mnie urazić :)
A jeśli chodzi o stosunek ogólnie to widzę zmiany, nie pioprunujące ale bardzo mnie zadawalające. Dostaje kwiaty, szampana, małe upominki, jeździmy na różne wypady i zrobił się dla mnie znów mega sexy i męskim facetem !!!

Niedawno był nasz pierwszy stosunek, ciszyliśmy się jak dzieci :)) Bardzo Nam się podobało. Niestety za drugim razem już nie było taki fajerwerków a to tylko dla tego że zamiast ja skupić się na partnerze to ciąglę myślałam czy znów się uda, czy znów będzie tak super, czy będzie szczypac piec ? no i nie poszło ...

A jak u Was z pierwszymi razami trakcie terapii efekty od razu czy stopniowo ?

Tak się cieszę że napisałyście !

Buziaki Klaudia :* !

środa, 21 maja 2014, 11:06

Witaj nono :)
w przypadku mojej terapii bywało różnie, raz było lepiej, raz gorzej. Nawet jak już nam się udało, to później też nie obyło się bez problemów. Ale ogólnie tendencja była rosnąca :)
także nawet jak coś nie wychodzi to głowa do góry i dalej działać :)
pozdrawiam :)

czwartek, 22 maja 2014, 15:16
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]