Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 16 gru 2019, 16:21

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
witam was :) 
Autor Wiadomość

Post Re: witam was :)
Oj tak, moja głowa jest dobra w wyzwaniach :crazy: I dzięki temu pierwszy kryzys mam już za sobą. Ale pojawił się z totalnego zaskoczenia - po prostu mi się zrobiło strasznie smutno i nieźle się poryczałam. To chyba moje dawne życie w ten sposób chciało o siebie zawalczyć, ale mu się nie dałam :D A poza tym, to pozwoliło mi sobie uświadomić, że nawet jako przyszła expochwiczanka wciąż będę miała prawo do smutku. Chyba się nie mylę? ;)

piątek, 21 cze 2013, 16:50

Jestem człowiekiem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce. :tak:

Smutek, płacz, łzy są elementem naszego życia. Dozowane w odpowiedniej ilości mogą również przynieść ogromną korzyść. Gdybyśmy mieli piękną pogodę przez 365 dni w roku, to po pewnym czasie w ogóle byśmy tego nie doceniali. Tegoroczna długa i bezsłoneczna zima pokazała mi, że czasem i 'gorszy czas' jest potrzeby. Z niezwykłym zaciekawieniem i fascynacją patrzyłam na mijających mnie ludzi, gdy po długim wyczekiwaniu w końcu pojawiło się słońce...uśmiech, radość, satysfakcja, jakaś większa chęć do rozmów, większa życzliwość... :friends: ....Niezwykłe, jak czasem niewiele potrzeba :) ;)
Konkludując twierdzę, że życie składa się z radości i smutków, więc mamy zarówno prawo do uśmiechu, jak i łez...Jako expochwiczaną pozbędziesz się z pewnością wielu powodów do smutku....A może nawet będzie Ci dane zasmakować łez płynących ze szczęścia.. :dance2: BEZCENNE :mniam: Życzę Ci tego z całego serducha :)

PS. A przeszkody są po to, by je pokonywać :superman:

piątek, 21 cze 2013, 17:44

Super to ujęłaś! Dzięki! Właśnie tego mi było trzeba! ;)
I mogę już przejść do działu marchewki :superman:

poniedziałek, 24 cze 2013, 13:09

Dzień ddobry!
Przywitam się i ja. Wczoraj Was znalazłam i jestem:). Sama wymyślałam sobie ćwiczenia, ale mam obawę, ze mogę tylko pogorszyć sprawę, zatem szukałam porady i Was znalazłam:) Pozdrawiam serdecznie i ż góry przepraszam, jeśli będę miała jakieś pytania. Ale zawzięłam się na siebie i nie odpuszczę:)

piątek, 28 cze 2013, 09:43

Hapriquest napisał(a):
Dzień ddobry!
Przywitam się i ja. Wczoraj Was znalazłam i jestem:). Sama wymyślałam sobie ćwiczenia, ale mam obawę, ze mogę tylko pogorszyć sprawę, zatem szukałam porady i Was znalazłam:) Pozdrawiam serdecznie i ż góry przepraszam, jeśli będę miała jakieś pytania. Ale zawzięłam się na siebie i nie odpuszczę:)

Witaj Hapriquest!
To może na początek takie ćwiczenie: nie przepraszaj za rzeczy, które nie wymagają przeprosin :D

Super, że znalazłaś forum. Jeśli ćwiczenia robisz zgodnie ze swoim sumieniem i wolą, to sobie nie zaszkodzisz. Prawdopodobnie możesz pomóc bardziej, jeśli prześledzisz opisy ćwiczeń innych dziewczyn. No i zachęcam do kontaktu z Andrzejem. Niezmiennie.

piątek, 28 cze 2013, 14:09

Dziękuję Vero,
i za przywitanie i wskazówki. Do napisania do p. Andrzeja się zbieram :), póki co pozwoliłam sobie wysłać wiadomość Tobie:)

Ojej, kobiety drogie (i faceci) jak ja się cieszę, że tu trafiłam! :girlP:

piątek, 28 cze 2013, 15:23

Witaj Hapriquest :)

Cieszę się bardzo, że zasiliłaś swoją osobą nasze grono. :)W myśl zasady : "Kto pyta nie błądzi" - Pytaj śmiało!!! :friends:
Z mojej strony również płynie zachęta - napisz do Andrzeja, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś...BEZCENNE.... :D

Jak przygoda, to przygoda :crazy: Która nie jednej, jak nie każdej odmieniła życie na lepsze, a na pewno, uczyniła je radośniejszym. :jupi:

Dodam, iż droga wiodąca do poznania siebie jest FASCYNUJĄCA... :happy:

ODWAGI, która pozwala iść do przodu,
NADZIEI, która nigdy nie gaśnie,
MOTYWACJI, która popycha ku działaniu..

Powodzenia :kiss3:

piątek, 28 cze 2013, 17:32

Hapriquest witaj serdecznie i powodzenia w Setmanizacji :D

piątek, 28 cze 2013, 18:08

Hapriquest - pytaj :)

Super, że nas znalazłaś i jesteś :)

piątek, 28 cze 2013, 20:20

no wreszcie jakieś pytania :0

Witaj wśród swoich ;)

niedziela, 30 cze 2013, 00:51
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona