Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 4 cze 2020, 18:23

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna strona
Hurrra, udało się :))) 
Autor Wiadomość

Post Re: Hurrra, udało się :)))
Stało się!
Dzisiaj! Po siedmiu latach związku i sześciu latach prób i po 8 miesiącach małżeństwa po prostu się udało! Najzwyczajniej na świecie, bez bólu, bez ścisku, bez ucieczki!
Byliśmy tak zaskoczeni, że aż nie było mowy o szaleńczym podnieceniu, po prostu zszokowani!
To naprawdę jest możliwe! Jeśli czyta tego maila jakaś nowa forumowiczka z pochwicą, niech mi uwierzy, ja już kiedyś odbyłam terapię u seksuologa i myślałam, że jestem jedynym na świecie nieuleczalnym przypadkiem, a prawda jest taka, że pierwszy raz z Andrzejem spotkałam się na początku grudnia, a od 5 stycznia ćwiczyłam z marchewką, więc policzmy - raptem 2 miesiące...
Pisz od razu do Andrzeja jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś! Dzisiaj mówię to z największym na świecie przekonaniem, nie robię reklamy, tylko ujawniam swój przypadek!
Jego terapia działa!!!!!!!!!!!!!!!

piątek, 12 lut 2010, 00:03

STRUS -GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jupi:

piątek, 12 lut 2010, 04:41
Mam nadzieję, że mnie tez pan Andrzej przyjmie. Długo już czekam na drugiego maila...

piątek, 12 lut 2010, 09:43

Jeśli czekasz długo na odpowiedź, to się przypomnij, ja też tak czasem robiłam. Andrzej ma tysiące maili i możliwe, że czasem coś mu umknie! Nic się nie bój przypominaj o sobie, to będzie znaczyć że ci zależy!

piątek, 12 lut 2010, 10:17
Site Admin

Struś - :dance2: :jupi: :jupi:

Gościu, popieram Strusia, nie przejmuj się brakiem odpowiedzi - albo Twój mail czeka w kolejce na odpowiedź (Andrzej ma ich naprawdę sporo) albo się przypomnij ;)

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

piątek, 12 lut 2010, 15:43

Gratulacje dla wszystkich nowych ex :) troche Was/nas przybyło:) Super!!!

sobota, 13 lut 2010, 00:55

struś napisał(a):
Stało się!
Dzisiaj! Po siedmiu latach związku i sześciu latach prób i po 8 miesiącach małżeństwa po prostu się udało! Najzwyczajniej na świecie, bez bólu, bez ścisku, bez ucieczki!
Byliśmy tak zaskoczeni, że aż nie było mowy o szaleńczym podnieceniu, po prostu zszokowani!
To naprawdę jest możliwe! Jeśli czyta tego maila jakaś nowa forumowiczka z pochwicą, niech mi uwierzy, ja już kiedyś odbyłam terapię u seksuologa i myślałam, że jestem jedynym na świecie nieuleczalnym przypadkiem, a prawda jest taka, że pierwszy raz z Andrzejem spotkałam się na początku grudnia, a od 5 stycznia ćwiczyłam z marchewką, więc policzmy - raptem 2 miesiące...
Pisz od razu do Andrzeja jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś! Dzisiaj mówię to z największym na świecie przekonaniem, nie robię reklamy, tylko ujawniam swój przypadek!
Jego terapia działa!!!!!!!!!!!!!!!

Strusiu GRATULACJE :)))))
Bardzo sie ciesze.
p.s. poznalysmy sie na spotaniu w Warszawie :)

Malgorzata

poniedziałek, 15 lut 2010, 20:33
Witaj Strusiowa :bye:
Składam Tobie serdeczne gratulacje :D :D :D

Koleżanka ze spotkania warszawskiego ...

Pozdrawiam gorąco, carrot

piątek, 19 lut 2010, 09:04

Dzięki dziewczyny!
A swoją drogą myślałam, że niektóre z was już tutaj nie zaglądają.
Małgorzato, a tobie jak idzie?
Pozdrawiam

piątek, 19 lut 2010, 11:11
Jak miło czyta się takie wiadomości. Czyli zdążyliście :-) Naprawdę bardzo się cieszę. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam udanej wyprawy, oczywiście z seksem!

Łączę pozdrowienia,
Atis

poniedziałek, 22 lut 2010, 10:39
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna strona