Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest niedziela, 23 lut 2020, 19:25

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
zaczynam terapie.. 
Autor Wiadomość

Post Re: zaczynam terapie..
Ja tez miałam takie obawy na początku.Podczas okresu nie ćwiczę,bo nie czuję się najlepiej.Zaraz po okresie wracam do ćwiczeń.

czwartek, 12 sty 2012, 05:51

ja nie ćwiczę podczas okresu kilka dni i też mam wrażenie jakby przez to było gorzej i ćwiczenia które przed okresem nie były problemem, po okresie powodują dyskomfort. Dlatego staram się robić jak najmniejsze przerwy w ćwiczeniach

czwartek, 12 sty 2012, 14:11

Ja robiłam sobie przerwy na całą miesiączkę, ale nie odczuwałam żadnej różnicy przed i po. Cofnięcia albo zastoje wynikały raczej z "brudów" w głowie, wychodzących w trakcie terapii... ślicznie można obserwować mechanizm sprzężenia zwrotnego :crazy:

więc jeśli coś nie idzie z ćwiczeniami, to pewnie warto sprawdzić, czy nie trzeba ruszyć jakiegoś trybiku w naszej głowie. Zaglądanie w samą siebie i odnajdywanie drogi do swojej duszy, zdecydowanie umila "uroki" marchewkowych ćwiczeń ;)

Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;)

czwartek, 12 sty 2012, 15:41

Też robiłam przerwę z powodu miesiączki na 6-7 dni. Ba! Nawet w trakcie ćwiczeń z marchewką przyszedł czas na urlop, a ja się nie czułam na tyle komfortowo na kwaterze, by wykonywać ćwiczenia. Nie zauważyłam po tym cofnięcia. Te ćwiczenia to nie jak próby robienia szpagatu, że trochę zaniedbania fizycznego i lądujemy na początku drogi. Mi to bardziej przypomina jazdę na rowerze i pływanie, po prostu nasze ciało zapamiętuje. Oczywiście, tak jak Wy, bałam się tych przerw, miałam poczucie winy, zmarnowanego czasu itd., ale ostatecznie starałam się tak sobie tłumaczyć jak tu powyżej i nie było potem problemu. Po powrocie do ćwiczeń nie rzucałam się od razu krok do przodu tylko "powtórka materiału" w skrócie, czyli od paluszka przez wszystkie etapy + krok dalej podczas jednej sesji ćwiczeń. Poza tym kilka dni przymusowej przerwy w intensywnych ćwiczeniach przy silnej motywacji może czasem pozwolić nabrać tempa ... czego i Wam życzę :)

czwartek, 12 sty 2012, 16:17

Dziewczyny jesteście cudowne!! dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi :kiss:
Chyba rzeczywiście martwie się na zapas bo pierwszy raz od rozpoczęcia ćwiczeń mam przerwę na okres. I jak to ja, już zaczęłam sobie coś wmawiać. Po Waszych postach już mi lepiej ;)

Mój mąż zapytał tylko: Kochanie, czy Ty myślisz, że myszka Ci się zrośnie? :inlove:

czwartek, 12 sty 2012, 19:57

Dziewczyny, wczoraj sprawdzając usługi stomatologicze przeczytałam "Leczenie pochwicy". Zamurowało mnie i pomyślałam: Czemu to napisali??? Stanęłam i przeczytałam raz jeszcze "Leczenie próchnicy" i wybuchłam śmiechem :laugh: "Terapia" mi służy :happy:

czwartek, 12 sty 2012, 20:03

Niezapominajko - chyba faktycznie Ci służy, bo Twoje posty są coraz radośniejsze :). Tylko czekać, jak zamiast widzieć wszędzie słowo "pochwica", zaczniesz widzieć "seks" :).

czwartek, 12 sty 2012, 21:50

co poświadczy wyżej podpisana ;) bo PO to już naprawdę seksowne wyzwania się znajdą:)

piątek, 13 sty 2012, 00:10

Natasza, Sunflower jestem jeszcze PRZED więc koncentruję się na ćwiczeniach aby PO ogarnął mnie sex :lol:

dziś ćwiczyłam pierwszy raz po okresie i przekonałam się, że moja myszka się nie zrosła :D obawy siedzą tylko w mojej głowie ale i z nimi dam radę :spoko: Teraz jestem na etapie 2 paluszków i mam nadzieję, że się zaprzyjaźnią :friends:

a to specjalny paluszek dla mojej pochwicy :fuck:

sobota, 14 sty 2012, 00:57

Niezapominajka,ja po okresie też zaczynam z dwoma palcami.Jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie,ale ja zaczęłam terapię wcześniej,wiec gratuluję Tobie tempa :klask: Czuję,że najgorsze za mną.Od kiedy bez problemu włożyłam cały wibrator,mam wrażenie,że do osiągnięcia celu mam już blisko :D

sobota, 14 sty 2012, 06:13
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona