Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 8 lip 2020, 13:31

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
zaczynam terapie.. 
Autor Wiadomość

Post Re: zaczynam terapie..
Witaj zazua11 wśród swoich.

Andrzej szacuje, że jest nas całkiem sporo - idziemy w dziesiątki tysięcy. W liczbach względnych to poniżej błędu statystycznego, ale pochwiczanki są zupełnie niestatystyczne.

Oswajaj się, ale nie za długo :D Zajrzyj do wątku viewtopic.php?f=40&t=349 i uwierz, że również Ty masz macierzyństwo na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj, pisz do Andrzeja i chwal się postępami na forum.

Trzymam kciuki!

piątek, 25 lis 2011, 13:13

tosia,jak idą ćwiczenia?Spotkałaś się już z Andrzejem?Jeśli nie,to nie zwlekaj!Te spotkanie na pewno Ci pomoże.Nie załamuj się brakiem postępów z ćwiczeniach.Ja ćwiczę już 3 miesiące i nadal jestem na etapie jednego palca.Cieszę się z każdego mm :D Głowa do góry :kiss:

czwartek, 1 gru 2011, 17:52

Witam wszystkich!

jakiś czas temu szukając informacji na temat pochwicy trafiłam na to forum i kontakt do A.Setmana. Czytając podziękowania od dziewczyn, którym się udało po prostu popłakałam się jak bóbr i pomyślałam.... może w końcu i nam się uda. Zresztą po 9 latach :sciana: czas najwyższy!!
Kiedyś nie sądziłam, że będę miała odwagę napisać na forum ale jednak spotkanie z Andrzejem przynosi efekty :)
Dostałam listę zadań i ćwiczeń. Mam nadzieję, że się uda!

Trzymam kciuki za wszystkie zaczynające "terapię"

Moje życzenie noworoczne to na dobre pożegnać się z pochwicą! :superman:

piątek, 16 gru 2011, 01:22

Witaj Niezapominajko! To ja trzymam kciuki za szybki sukces, bo że będzie to nie wątpię :) A umieszczenie w planach noworocznych "pożegnanie z pochwicą" to dobry pomysł. Wiem bo sama zaczynałam terapię w grudniu :) Powodzenia!

piątek, 16 gru 2011, 15:52

Witaj Niezapominajko :kiss: Trzymam kciuki.Powodzenia w ćwiczeniach :)

piątek, 16 gru 2011, 18:12

Karolcia 25, Katta -dzięki za wsparcie! :kiss:
na jakim etapie ćwiczeń jestescie?

piątek, 16 gru 2011, 19:14

He he, ja jestem na etapie skomplikowanych ćwiczeń fizycznych przy coraz cięższym 2,5-miesięcznym synku :D Stąd wiem, że jak się zaweźmiesz to przegonisz pochwicę ze swojego życia :)

piątek, 16 gru 2011, 23:24

Niezapominajka,ja jestem ciągle na etapie 1 paluszka.Po ponad 3 miesiącach udało mi się włożyć 1 palec,niby długo,ale cieszę się niezmiernie :D Teraz staram się porozpychać pochwę i zacząć z dwoma paluszkami.Bardziej dumna jestem ze swoich relacji z mężem.Dzięki ćwiczeniom i książkom w końcu zaczęłam być w pełni dumna z męża,nasze relacje są z dnia na dzień coraz lepsze,chociaż nigdy nie były złe,ale małe poprawki przydały się :P Jest wspaniale.Cieszymy się z każdej chwili spędzonej razem,mąż wspiera mnie w ćwiczeniach,wypytuje,a to dla mnie ważne.Nauczyłam się też doceniać siebie,pozbyłam się większości kompleksów;)

sobota, 17 gru 2011, 06:45

Katta napisał(a):
He he, ja jestem na etapie skomplikowanych ćwiczeń fizycznych przy coraz cięższym 2,5-miesięcznym synku :D Stąd wiem, że jak się zaweźmiesz to przegonisz pochwicę ze swojego życia :)

gratuluję!! :klask: to się nazywa sukces!!
miło z Twojej strony, że pomimo zakończenia terapii wspierasz inne kobiety dopiero zaczynające :heart:

sobota, 17 gru 2011, 11:57

Karolcia25 z mojego punktu widzenia etap 1 paluszka to już powód do dumy!! ja dopiero zaczynam ćwiczenia i nie wyobrażam sobie nawet połowy paluszka w mojej myszce :D Pamiętaj, że każda z nas jest inna i każda potrzebuje innego czasu na wykonywanie ćwiczeń i pokonywanie barier.
Myślę, że walka z pochwicą to także jakiś rodzaj sprawdzianu dla związku. Cieszę się, że u Ciebie wszystko idzie w dobrym kierunku, mąż Cię wspiera i układa Wam się jeszcze lepiej!
Jeśli chodzi o kompleksy to niestety pięknie je w sobie pielęgnujemy :( tym bardziej gratuluję!

Ja na dzisiaj zaplanowałam ćwiczenia z rysunkami :) mąż już nie może się doczekać kiedy będzie modelem :)

sobota, 17 gru 2011, 12:10
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona