Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest sobota, 30 maja 2020, 23:50

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Libido po pochwicy 
Autor Wiadomość

Post Re: Libido po pochwicy
ciapa jestem :) ciągle nie umiem jeszcze tutaj na forum "cytowac"
czytałam gdzieś kiedys że os. aktywne fizycznie na codzień są chętniejsze :P
choc wydawałoby się że poprzez cwiczenia można sobie wlasnie z tym nadmiarem radzic
nie wiem wiec jak to działa
ale przypomnialo mi sie że w moim liceum częśc kl. składała sie z os. ze sportowej podstawówki. ja od tej czesci odstawałam znacząco :beach: ale to akurat nie ważne
FAKTEM JEST JEDNAK ŻE TE W/W LASKI BYŁY ZAWSZE TAKIE NAPALONE, NIE WYŻYTE (choc fizycznie wyżyte i sexualnie czesto też) wiec może ta aktywnośc sportowo-fizyczna będzie pomocna... :bb:

wtorek, 14 cze 2011, 19:56

Aby kogoś zacytować, klikamy w miniaturowy przycisk cytuj w prawym górnym rogu postu, który nas interesuje. Gdy potem chcemy ten cytat edytować, należy pamiętać, by nie wykasować tego, co w nawiasach kwadratowych. Cytat zaczyna się nawiasem kwadratowym [quote] kończy się natomiast prawie tym samym, ale przez słowem quote potrzeby jest slash /, czyli nawias kwadratowy / quote zamknąć nawias. Nie piszę symbolami, bo to, co pomiędzy napisałam wyświetli się jako cytat :D

Hehe, z tym obracaniem to trochę żart, ale jak widać skuteczny, skoro w łóżku komedia była. Wiem, że to nie takie proste, obrócić się a nie wypuścić fiutka z cipki :D

Ale w sumie to trochę ciekawe, dlaczego nie wchodzi z przodu. Ja stosuję metodę podpatrzoną w filmie instruktażowym. Penis wchodzi odrobinę, wykonuję dziesięć płytkich ruchów, potem posuwam się o centymetr czy dwa i znów wykonuję ruchy, czyli seks z minimalną penetracją. I tak stopniowo coraz głębiej.

A krzesło, nie wiem czemu, wydaje mi się bardzo sexy i romantyczne. Wyobraźcie sobie seks na krześle gdzieś w zaciszu ogrodu, albo zupełnie zwariowanie w nocy na tarasie domku letniskowego. Oczywiście w upalną noc, gdzieś na Morzem Śródziemnym najlepiej. U nas wizualizują mi się od razu jakieś komary :)

wtorek, 14 cze 2011, 20:14

dzieki za instukcje:)
a żarty żartami ale na "instruktażowej KamaSutrze" był taki motyw że to możliwe
ale chyba dla joginów :P hehe

wtorek, 14 cze 2011, 20:38

Dziewczyny EX

Po mniej więcej ilu stosunkach (albo po jakim czasie) zaczęłyście odczuwać przyjemność?

My jesteśmy na takim etapie, że członek wchodzi właściwie już zawsze, ale tylko raz było to dla mnie przyjemne. W innych przypadkach nie odczuwam bólu, ale szał, o którym niektóre z Was piszą też nie nadchodzi...

Strasznie się cieszę, że mogę powiedzieć już o sobie EX, ale brakuje mi czegoś do pełni szczęścia...

poniedziałek, 18 lip 2011, 20:28

Mogę chyba nazwać się szczęściarą bo gdy Andrzej poprosił mnie abym spróbowała z penisem, to już za pierwszym razem udało mi się i było mi tak przyjemnie, że miałam orgazm :)
Potem nie było tak kolorowo, bo u mnie to zależy od:

a. długości gry wstępnej. Jeśli jest długa to nie muszę przed stosunkiem wkładać marchewki i odczuwam dużą przyjemność w czasie seksu. Jak nie ma gry wstępnej to najczęściej żaden żel nawilżający nawet nie pomoże.

b. pozycji. Są nadal pozycje w których w ogóle nie mogę się kochać bo odczuwam ból! A o przyjemności to już nie ma co mówić.

Nie wiem, ale ja już tyle lat czekałam na ten seks, że dla mnie sama myśl, że nareszcie mogę to robić, jest podniecająca ;)

wtorek, 19 lip 2011, 21:59

Podpisuje się pod słowami miszy. Jeszcze tylko dodam, że u mnie, przy pierwszym razie, miałam totalny odlot, ale nie fizyczny ;) bardziej duchowy i psychiczny.

Pełna przyjemność fizyczna przyszła z czasem - po kilku stosunkach (po ok miesiącu). Miesiąc miodowy po pierwszym razie - należał do tych z serii "wątpliwości" - czy to już na pewno koniec pochwicy. Kiedy w końcu uwierzyłam, że tak i przestałam myśleć, że "a co jeśli tym razem akurat się nie uda i co wtedy" ... zaczęło być przyjemnie :) i jest - już prawie 2 lata ;)

wtorek, 19 lip 2011, 23:42

Wow! Jakie to forum jest niesamowite! Przeszłam już jak burza temat "szlaku marchewki", chociaż samego szlaku jeszcze nie zakończyłam, ale bez Waszych porad to na pewno byłabym daleko w tyle! I tak - jak twierdzi Andrzej - w dupie mi się poprzewracało, bo osiągnęłam za dużo :jupi: No i teraz "jestem w ogródku i witam się z gąską", czyli wpuszczam już męża, pozwalam mu się tam poruszać i nawet raz mógł mi tam w środku wystrzelić, ale co z tego jak ja nie mam z tego przyjemności :feminist: Dla mnie to tylko kolejne ćwiczenie! Jestem już tak blisko i ani raz wcześniej nie pomyślałam, że jestem "beznadziejnym przypadkiem" (oczywiście od rozpoczęcia terapii, bo przed nią to nie przestawałam myśleć inaczej), ale teraz ... no nie wiem, czy nawet ja mogę wreszcie przestać myśleć i po prostu cieszyć się i mieć przyjemność z sexu? Dzięki Waszym wpisom wiem, że tak, ale wciąż nie mogę w to uwierzyć :crazy: Pomożecie? ;)

wtorek, 23 lip 2013, 21:01

El Marija,
a pytałaś kiedyś koleżanek, które nie przechodziły pochwicy, po jakim czasie zaczęły odczuwać przyjemność podczas stosunku? Bo wydaje mi się, że większość kobiet dopiero uczy się tego już w trakcie uprawiania seksu. A z mądrych książek ze statystykami wiem, że "większa połowa" kobiet do tego aby przeżyć orgazm potrzebuje stymulowania łechtaczki, sam penis poruszający się w środku nie wystarcza.
Ja po kilkunastu/kilkudziesięciu próbach od pierwszego udanego razu znalazłam jedną konkretną pozycję w której jest to bardzo przyjemne. Poza tym jest trochę pozycji przyjemnych dla mnie i trochę nieprzyjemnych; wszystko zależy też od nastroju, gry wstępnej etc.
Więc spokojnie, przyjemność w seksie to, moim zdaniem, coś, co każda kobieta odkrywa i czego się uczy :)

Radosnych odkryć życzę :)

czwartek, 25 lip 2013, 07:18

W pełni podpisuję się pod postem Nataszy! :declare:

El Marija polecam obejrzeć "Kobiecy orgazm" - http://www.youtube.com/watch?v=M2fSRCG4vC4, który także wyjaśnia, że to najczęściej stymulacja łechtaczki, a nie sama penetracja pochwy, wywołuje orgazm :crazy:

El Marija napisał(a):
... no nie wiem, czy nawet ja mogę wreszcie przestać myśleć i po prostu cieszyć się i mieć przyjemność z sexu?

Z takim samym pytaniem zwróciłam się do Andrzeja tzn. zbytniego myślenia i polecił użyć gilotyny :happy:

czwartek, 25 lip 2013, 16:19

Dzięki Dziewczyny!!! To tylko niecierpliwość znów mnie dopadła :crazy: Ale nie dam się jej! A ten film jest super!!! I nie mówcie Andrzejowi, ale tęskniłam za kobiecym punktem widzenia :happy: Naprawdę dzięki!!!

czwartek, 25 lip 2013, 23:54
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona