Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 18 gru 2018, 12:43

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Zjazd w Gutach k/Giżycka 27-29.08.2010 --> recenzje ;) <-- 
Autor Wiadomość

Post Zjazd w Gutach k/Giżycka 27-29.08.2010 --> recenzje ;) <--
HA HA ! :P Nie jestem pochwiczanką, ba!, nawet nie jestem Kobietą - a już jako pierwszy piszę recenzję ze "Zlotu Pochiwczanek". A co mi tam - potem jak już pochwiczanki się rozpiszą, to nikt nie dostrzeże mojego głosu :happy: A może warto by faceci, którzy byli na zlocie także opisali swoje wrażenia z pobytu? Gdyby tym sposobem udało się zachęcić innych "pochwiczkowych samców" do przyjechania na kolejny zlot - to byłby duży sukces!

Ok, piszę na "gorąco", kilka chwil temu wysiedliśmy z auta - i chcę jak najszybciej przelać swoje myśli na ekran - a zatem może być troszkę chaotycznie (i w punktach).

1. Andrzej "NIE-GURU" jest GENIALNY!!! :) Ja wiem, to zlot pochwiczanek, to wszystko dla nich, itp... ale skoro już tam byłem i akurat Andrzej też się tam znalazł, to skorzystalem z okazji by z nim porozmawiać :) I po raz kolejny wyszedłem po rozmowie w szoku. Dziękuję Andrzeju, że znalazłeś również dla mnie chwilę na rozmowę!

2. Jest mi niezmiernie miło, że Was poznałem drodzy: Pochwiczanki i Panowie Pochwiczanek - czuję sie zaszczycony:) Hmm, przyznam, że do Giżycka przyjechalem też w celach odpoczynkowych (od pracy i codziennych zajęć) i przyznam również, że czas spędzony z Wami to czysta przyjemność i pełen relaks :)

3. Ten zlot był pod wieloma względami różny od tego w Spale - ale z całą pewnością był inspirujący. Czuję, że warto się przyjżeć bliżej "Teorii chaosu", "Teorii budowy cząsteczek", poezji Leśmiana i Gałczyńskiego i jeszcze paru innym tematom poruszonym przez Andrzeja.

No i to tyle tak na szybko - zmęczenie podróżą powoli bierze górę:) Na koniec jeszcze takie moje przemyślenia: Panowie - skoro już wiecie, że Wasza piękniejsza połówka ma pochwicę (lub już jest po), to wykorzystuje tą niesamowitą sytuację najlepiej jak się da! Możecie się przy okazji baaaardzo dużo nauczyć i dowiedzieć sie wiele ciekawego na swój temat!

ps. Uważam, że Wielkie Podziękowania należą się ORGANIZATORKOM (dzięki Dorota!!! dzięki Iwona!!! :klask: ), bo wykonały świetną robotę! Śniadania były smaczne, obiadokolacje zaspokajały głód, a pokoje były schludne i wyjątkowo pojemne :) Poza tym było ładnie, troszkę deszczowo, ale przyjemnie.

ps2. Ale jakby co "Hotelik Elixir" to po zlocie w Spale, kolejna "spalona" miejscówka :sarcastic:

niedziela, 29 sie 2010, 20:27

Post Re: Zjazd w Gutach k/Giżycka 27-29.08.2010 --> recenzje ;) <
Jako że Adaś już napisał, teraz kolej na mnie :D Od razu po powrocie również piszę na gorąco :dance2:
BYŁO FANTASTYCZNIE!, inaczej niż w Spale, ale równie cudownie :D Na początku bardzo chciałam podziękować Iwonce i Dorotce za organizację całej imprezy. Stworzyłyście naprawdę kolejną genialą okazję do tego by mogło zaistnieć coś magicznego. Oczywiście nie byłoby to możliwe dzięki jednej wyjątkowej osobie .... dzięki Andzejowi ... !!!
Kochane pochwiczanki, ex-pochwiczanki i ich partnerzy :D mam nadzieję że wiecie jacy jesteście cudowni! Rozmowy z Wami były dla mnie niezwykle inspirujące. Dziękuję i czekam na Wasze opinie i wpisy na forum :friends: do szybkiego zobaczenia! Ściskam :)

PS Kasiu i Michale super było z Wami wracać ;) nawet nie wiem kiedy minęła mi wielogodzinna podróż :D

niedziela, 29 sie 2010, 21:12

Witajcie!Teraz ja opisze swoje , jeszcze świeżutkie wrażenia. Na zjeździe byłam po raz pierwszy i jestem zachwycona!!!Wróciłam z taką wielką dawką pozytywnych emocji, że mam ochotę z wszystkimi w około dzielić się swoją radością!Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tak fantastycznych ludzi jak Wy - wszyscy uczestnicy zlotu:)Nie sądziłam , że można tak otwarcie , bez wstydu i żadnych ograniczeń rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi o pochwicy i innych, przeróżnych sprawach(swoją drogą czułam się jakbym znała Was od dawna). Również wielkie podziękowania dla organizatorek: Iwonki i Dorotki. Świetna robota dziewczyny! Ogromne podziękowania kieruję do Andrzeja, który znowu bardzo mi pomógł i wiele uświadomił. Cudowne było to, że każdy mógł porozmawiać w cztery oczy z Andrzejem - mnie to było bardzo potrzebne!
Najcudowniejsze jest to ,że rozmowy z uczestnikami zlotu napełniły mnie niesamowicie pozytywną energią, chęcią do działania, nowymi pomysłami i możliwościami oraz nie będę ukrywać...nadzieją!:)Naprawdę było warto!!!Pozdrawiam i ściskam wszystkich:)
ps. Jeszcze raz wielkie dzięki Żanetko i Adamie za możliwość powrotu z Wami!Podróż była fantastyczna!

niedziela, 29 sie 2010, 22:04

:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:

Miło było Was spotkać :drinks: :drinks: :drinks: ,
a momentami było wprost FASCYNUJĄCO :heat:

Gdy dostanę od Organizatora Wasze adresy - to podam pod jakim adresem
umieściłem książki i fotki ze zlotu. :tease: :tease: :tease:

DZIĘKI ZA NIEZAPOMNIANY WSPÓLNY CZAS ! :jupi: :jupi: :jupi:

niedziela, 29 sie 2010, 22:09
Zobacz profil WWW

Witam! :D

Zjazd był naprawdę super! Wcześniej nie nastawiałem się na nic specjalnego, nie interesowałem się tematem zjazdu specjalnie, wszystko pozostawiłem Kasi do "ogarnięcia" - samemu pozostając wygodnym. Jednak to czego doświadczyłem przez te 2 dni zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Nie byłem przygotowany na tak dużo otwartych i przyjaznych ludzi w jednym miejscu na raz :D Czułem jakbym znał Was od zawsze. Iwonko i Dorotko - dzięki za organizacje zjazdu :* Adam i Żanetka - dzięki za powrót :friends: Dzięki wszystkim za przybycie i możliwość poznania :)

głowa pełna myśli i emocji - czas na przetwarzanie

ps. tu Michał Kasiowy :]

niedziela, 29 sie 2010, 22:29

chcemy więcej :klask:

co to znaczy spalona miejscówka ? hmmm przyznawać się i chwalić się proszę :crazy:

poniedziałek, 30 sie 2010, 00:39

Bardzo się ciesze,że się Wam wyjazd udał! Następnym razem i ja się pojawię. Piszcie więcej szczegółów - chcę się radośnie pośmiać!

poniedziałek, 30 sie 2010, 09:23

A więc, generalnie i ogólnie rzecz biorąc, myślę że ...bla, bla, bla :P ...BYŁO SUPER!!!
A dlaczego?
Bo po pierwsze - byli zajefajni ludzie :king: .
Po drugie - była zajefajna pogoda, przez co można było dużo gadać z zajefajnymi ludźmi.
Po trzecie - mieliśmi zajefajny ośrodek, przez co można było się przekonać, że jesteśmy dużo bardziej zajefajni niż ekipa owego ośrodka.
Po czwarte - jest zajefajnie iść do twierdzy i do niej nie dojść.
Po piąte - jest zajefajnie jechać kawał drogi, zajefajnymi pociągami, na koniec naszej zajefanej Polski i peplać przy tym cały czas z zajefajnymi współtowarzyszami podróży.
Po szóste - jest zajefajnie posłuchać tego Typa :smoke: z pieskiem.
Po siódme - ten typ sprawia, że przeżywa się zajefanie fascynującą lewatywę głowy :tease: .
Po ośme - zajefajnie się cieszę, że można mobilizować i dopingować tych zajefajnych ludzi i przekonywać do tego, że to co nas spotkało jest ZAJEFAJNE :superman: !!!

Pozdrowienia dla całej zajefajnej ekipy. Niech moc będzie z wami :good: .
A dla was zajefajnych, którzy na razie "obserwujecie" nas przez lornetki, "podglądacie" przez dziurkę od klucza, mówię wam ... MOŻNA INACZEJ!!!

poniedziałek, 30 sie 2010, 10:53

MOI NAJPIĘKNIEJSI!!!!

Wracając pociągiem z Warszawy, siedząc na podłodze (bo Andrzej znowu miał rację...) uśmiechałam się jak głupia do wszystkich wokół :crazy: Nie mogłam się powstrzymać. Po takich spotkaniach uśmiech po prostu nie schodzi z twarzy. :D Niektórzy nie potrafili odwzajemnić uśmiechu, widocznie biedni.. jeszcze nie trafili na takich wariatów jak My i Andrzej, z resztą... nawet nie wiadomo czy ci ludzie naprawdę tam byli... :crazy: hehe. Jak dla mnie, to najbardziej intrygująca giżyckowa teoria, ale jak wyzwala!! Skoro tych ludzi być może tam nie ma... to ja już się nie krępuję być sobą! :D :fuck:
Andrzej po raz kolejny rozszerzył moje horyzonty myślowe. Po to pojechałam, i dostałam (jak zwykle) więcej niż się spodziewałam. JA WIEM, ŻE (czasem) MYŚLĘ I WIEM, ŻE MYŚLĘ DOBRZE! :happy: Teraz czas aby SŁOWO 'czasem' zamienić na 'zawsze'. Dostałam na to cudowną receptę, będę ją czytać min trzy razy dziennie i nie odpuszczę i nie ustąpię aż osiągnę mój cel!!:) A kiedy droga do tego okaże się dziurawa.. ;) to popatrzę na świat z pobłażaniem i będę się z siebie śmiała :spoko: Bo chcę i wiem, że mogę panować nad swoimi emocjami, chcę i wiem, że mogę witać każdy dzień z miłością, i przeżyć go tak jakby był ostatnim, bo wiem, że jestem dla siebie Największym Skarbem Mojego Świata:))) heh chyba się w sobie zakochałam..:) w tym przypadku może być to nawet uzależnienie ;)
Gwarantuję Wam wszystkie pochwiczanki, że Andrzej nie sprzedaje bubli. Jeśli czekacie kolejny miesiąc w strachu aby się do niego odezwać, zróbcie to jak najszybciej bo szybciej będziecie tak pozytywnie zakręcone jak Ci którzy już Go znają:))))

Andrzejku, kolejny Skarbie Mojego Świata MERCI MERCI MERCI DZIĘKUJĘ:)))))))))))) :rose: :heart:
I uwierz, że nigdy nie jesteś dla mnie nudny, może jedynie marudny :beee:
Przypominam, że samochód nie stanął na dłużej nawet w korku..;)

Całusy dla Was wszystkich, a największy dla najbardziej fotogenicznej Madzi:)))) :******* :inlove: Uwielbiam Was :rose:

Yvonne

WAŻNY P.S. Dla tych którzy dziękują za organizację, szczerze odpowiadam- nie ma za co ! :) Obiecuję, że następnym razem będzie lepsza:) I.... wyślijcie mi proszę na priva adresy waszych maili. :pardon: hihi

poniedziałek, 30 sie 2010, 13:20

Kolejny komunikat od organizatora;)

Proszę Was jeszcze abyście oprócz maila dopisali Wasze nazwisko i login. Andrzej chce bardziej rozbudowaną listę;) Obiecuję, że te info dotrą jedynie do niego. Jeśli ktoś ma opory, to oczywiście rozumiem, i w tej sytuacji prześlijcie te info na jego adres;)

A tu dla Was coś pozytywnego. Jeśli ktoś zna to fajnie;)

http://www.youtube.com/watch?v=Kh82Oau-u_k

poniedziałek, 30 sie 2010, 19:56
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona