Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 07:50

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
UK ?! 
Autor Wiadomość

Post UK ?!
Kochana Polonio Pochwiczankowa na Wyspach...

W zwiazku ze zblizajacym sie spotkaniem mazurskim i informacjami, ze nie wszystkim pasuje zladowac na czas w RP, przyszedl mi do glowy pomysl zorganizowania takowego tu na miejscu...

Moze jednodniowy, by wypic kawe, zjesc wspolny lunch i pogadac... :drinks:

Np w sierpniu i np w Londynie...

Co Wy na to?

wtorek, 27 lip 2010, 00:40

Post Re: UK ?!
.............................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 01:57 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

środa, 28 lip 2010, 08:06

greg8012 napisał(a):
My mamy blisko,ale inni z Pl tutaj?Jak zerkna na strone rayniara to podziekuja napewno.Teraz okres wakacyjny,bileciki nie sa tanie...A jechac na jeden dzien,to nie warto.Chyba ze pozwiedzac Londyn.

Z tego co zrozumiałem, to Sunflower pisze do poloni na WYSPACH a nie w PL.

środa, 28 lip 2010, 14:53

.........................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 01:57 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

środa, 28 lip 2010, 15:10

A co za problem, jeśli w UK umówią się np. tylko dwie dziewczyny :D? Swoją drogą dla niektórych taniej i szybciej dotrzeć do Londynu niż np. do Giżycka.

środa, 28 lip 2010, 15:47

.............................

środa, 28 lip 2010, 23:27

Ja np. wierze:) Mimo, iż mnie w Londynie nie ma. Co za czarnowoctwo Greg. W spotkanie na Mazurach też nie wierzyłeś, a uczestnicy z dnia na dzień jeszcze napływają. A Andrzej nie maczał w tym nawet paluszka. Ani Mogotka łapki! Z resztą ostatnio w Poznaniu też się same poorganizowałyśmy, też przez Sunflower:))

Także dajcie znać dziewczyny jak tam Londyn! Będziemy się łączyć z Wami werbalnie na Mazurach! I liczę, że za jakiś czas będzie wydanie trzecie ogólnopol zjazdu!!

Ściski!

czwartek, 29 lip 2010, 01:39

szczerze Greg :) ja wciaz wierze w takie spotkania :)

Spala to faktycznie bylo COS duzego, ALE ja raczej myslalam o spotkaniu w malym gronie :) Ty z M. i Alicka... i moze ktos kto sie jeszcze nie ujawnil na forum mialby ochote...

Pasuje Wam podjechac do Londynu? (a propos, jesli mozesz, napisz na prv gdzie mniej wiecej mieszkacie) Jesli tak, napisz kiedy, dostosuje sie z ogromna przyjemnoscia ! :mniam:

Oczywiscie goscie zza morza mile widziani (wiem ze Edith moze sie wybierze... :klask: :)

Ps. Greg - jesli masz mala wiare w mozliwosc spotkania sie w Londynie i porownujesz to z przejsciem do etapu marchewki, to moze zacznijmy od realizacji pomyslu z Londynem i kiedy zobaczysz ze mozna to latwiej bedzie z marchewka...Jestes gotowy ? No chyba ze nie chcesz.... :heat:

czwartek, 29 lip 2010, 01:43

.....................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 01:58 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 29 lip 2010, 07:37

Troche optymizmu greg :D
ja też jestem z UK. Sunflower uważam, że to świetny pomysł. Nie wiem co prawda czy mi się uda bo ostatnio pracuje też w weekendy a w tygodniu po pracy to nie dam rady bo do Londynu mam kawałek drogi, potem jade do PL i na zjazd :jupi: :jupi: z czego bardzo się ciesze i nie moge już sie doczekac :D :dance2: i dopiero potem będe miała troche czasu więc jeśli do tej pory nie pojawi się nikt nowy i nie spotkacie się jeszcze to ja jestem jak najbardziej na tak :D a może uda mi się jeszcze przed wyjazdem do Polski :crazy: to wszystko zależy od tego jak byśmy się ewentualnie umówiły lub umówili :D

czwartek, 29 lip 2010, 21:57
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona