Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest czwartek, 19 lip 2018, 02:02

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
:) Spotkanie w Poznaniu - 12 Czerwca 2010 r. :) 
Autor Wiadomość

Post Re: :) Spotkanie w Poznaniu - 12 Czerwca 2010 r. :)
Princess, tak całkiem bezsenna ta noc nie była, trochę tam chyba spałam, zmęczenie czasem zwyciężało, ale jak już zasypiałam to śniło mi się coś z pogranicza snu i jawy dotyczące spotkania.

Wracając jednak do spotkania to pomijając nawet wyrzuty adrenaliny u mnie, które dopingowały mnie bardziej do ucieczki niż ataku :heat: , to piłam superastą czekoladę na gorąco.
Jestem za powtórką. Mamy w wlkp. prawdziwe zagłębie pochwiczanek, może to wina klimatu, a może czas reklamować ten teren jako "dziewiczy" ;)

niedziela, 13 cze 2010, 22:11

I ja dołączam do podziękowań za wspólnie spędzony czas!!!

Miało być inaczej a wyszło jak zwykle, czyli wszelkie zaplanowane atrakcje zeszły na plan drugi i okazały się tylko tłem do Rozmów...

Z każdego z Wami spotkania wynoszę ważne refleksje, czegoś się uczę, obserwuje i radość mnie rozpiera widząc pozytywne zmiany ...i jak w Waszych oczach promienieje nowy blask :drinks:

Bezcenne być świadkiem setmanowego "maltretowania" naszej princesski i tego owoców już kolejnego dnia - trzymam kciuki Dorotko i już reklamuje Wasz pomysł wśród znajomych ;)

Edith i jej nowa lektura obowiązkowa...czyli poszukiwań ciąg dalszy. :friends:

No i nasz nowy FASCYNUJĄCY narybek :heart: który dzielnie zniósł "atak" :inlove: Fajnie, że bez grymasów zaakceptowaliście nasz udział w Waszej "inicjacji", a będzie jeszcze piękniej jeśli dacie nam wspierająco towarzyszyć w dalszej drodze i cieszyć się kolejnymi sukcesami ;)

Andrzejowi - za to, że jedno zdanie, wypowiedziane na dworcu PKP o 1:30 w nocy, pozwala odnaleźć ostatni, brakujący element układanki... :tak:

Myślę, że nasza Wielkopolska Grupa Trzymająca Władzę :smoke: rośnie w siłę i ... czeka na konkurencje :czytaj:

Do szybkiego!!!

poniedziałek, 14 cze 2010, 00:11

Kurczę, Sunflower, jakie to było zdanie - jeśli możesz to proszę podziel się!
Nasz dzień tymczasm zakończył się prezentacją sztuki walki walecznych żłówi Ninja oraz serią gibko i zwinnie wykonanych brzuszków przez Janiego...
Mój następny akta, perfekcyjnie wykonszachotwany już jutro!!

poniedziałek, 14 cze 2010, 01:24

Kochani, tak się złożyło ze siła wyższa uniemożliwiła przyjazd do Poznania mi i Adamowi :( ( a miało być tak pięknie ... :sciana: )
Bardzo się ciesze, że kolejne spotkanie było tak udane :) (z resztą przecież nie mogło być inaczej :cool: )
Ściskam Was mocno i do zobaczenia już niedługo sierpniu :jupi:

wtorek, 15 cze 2010, 15:06
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3