Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 08:57

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <-- 
Autor Wiadomość

Post Re: Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <--
A w między czasie ja ciąglę przy tym wszystkim nie mogę się nadziwić, ile zawdzięczam tej pochwicy. Jakoś czułam na początku, że nic złego się przez to nie stanie, ale nie wiedziałam że będzie przez to aż tyle plusów...Okazuje się, że powchica była jedną z fajniejszych rzeczy, jaka mnie spotkała...To tak na marginesie :heart:

sobota, 22 maja 2010, 14:22

.....................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 02:14 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

sobota, 22 maja 2010, 19:06

Witam
Zjazd był naprawdę super.:friends: Nie będę się rozpisywać bo powielała bym tylko to co napisali inni. dołączę tylko maila, którego wysłałam do Andrzeja po powrocie do domu.

Właśnie przyjechaliśmy do domu i od razu na gorąco piszę swoje wrażenia. Przed przyjazdem bardzo się obawiałam tego jak będzie, ale wyolbrzymiłam sobie wszystko (zresztą jak zwykle). Bardzo mi pomogło poznanie tych wszystkich osób, głównie dziewczyn, a dla mojego męża
innych facetów w takiej samej sytuacji jak on. Jak wracaliśmy przyznał się, że do tej pory myślał, że tylko on jest w takiej sytuacji, a tu okazało się, że jest nas dużo więcej i to takie osoby, które widząc gdzieś przypadkiem na ulicy nigdy bym nie podejrzewała, że mają
problemy z seksem. Po całym spotkaniu tak jakoś trochę inaczej patrzę na to wszystko,
jakby trochę mi ulżyło, gdy sama na własne oczy przekonałam się, że nie jestem JEDYNA. Mimo tego, że wśród tych wszystkich dziewczyn byłam w gronie tych najstarszych, ale słuchając opowiadań dziewczyn podbudowałam się trochę tym, że mimo że na terapii jesteśmy młodzi
stażem to patrząc na postępy innych jesteśmy trochę dalej. Zawsze we wszystkim oczym rozmawiałyśmy starałam się patrzeć na pozytywne strony. Dzięki spotkaniu tych wszystkich osób poczułam się lżejsza o parę kg.

Bardzo dziękujemy za towarzystwo i pouczające wykłady. Pozdrawiamy.

Chciałabym nawiązać do tego co napisał greg. Chyba nie uważnie słuchałeś facetów pochwiczanek, bo jakbyś to zrobił to napewno byś się dowiedział, że owszem najważniejsze jest zastosowanie się dziewczyny do tego radzi Andrzej i wykonywanie wszystkich ćwiczeń regularnie, ale facet, powinien wspierać i motywować swoją kobietę do ćw. gdy ma ona chwilę zwątpienia. My, będąc na zjeździe, rozmawialiśmy z jedną z dziewczyn, która opowiadała nam o, dzisiaj już mamie kilkumiesięcznego bobaska, która razem z mężem wieczorami nie zwracając uwagi na to, że są zmęczeni i tysiące innych wymówek, codziennie ćwiczyli, razem czytali, wymyślali przerózne zabawy seksowne i pozbyli się pochwicy w 1,5 miesiąca. Prawda, że można, Tak jak powiedział Andrzej pochwica jest dolegliwością związku, gdy ma się to szczęście mieć przy sobie odpowiedniego partnera to jego zaangażowanie jest bardzo istotne. Wiem to z własnego doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich.

sobota, 22 maja 2010, 21:09

............................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 02:15 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

sobota, 22 maja 2010, 23:16

No tak właśnie jest...Zawsze jest łatwiej oceniać, ale kiedy się jest w środku sytuacji, to sprawy mają się inaczej...
Każdy, kto zgłasza się na terapię ma zupełnie inne problemy, tak więc inne są "wygrane" po terapii.
Ale tak konkretnie, dla Ciebie Greg, oto MOJE bardo osobiste wygrane....

1.Dorosłam psychicznie i odicęłam pępowinę od rodziców. Mogę powiedzieć, że jestem naprawdę dorosła i sama o sobie decyduję.
2.Pozbyłam się dziewictwa:)))
3.Poznałam Andrzeja oraz Pannę Migotkę.
3.Nauczyłam się, że nie ma szczytu którego nie mogę zdobyć jeśli tylko chcę.
4.Nauczyłam się i ciąglę uczę myśleć niezaleznie..
5.Dzięki codziennie wypowiadanym komplementom nie ma we mnie niezdrowej skromności, jestem świadoma swoich wartości.
6.Uwieżyłam w swoje marzenia!!!
7.Przestałam się bać, wcześniej bałam się wszystkego.
8.Na przyszłość czekam z pewnością, że będzie super, a nie z zaciśniętym brzuchem..
9.Wykasowałam ze swojego systemu myślenia udupianie się.
10.Znam instrukcję obsługi faceta, czyli wiem jak mam postępować w związku.
11.Dzięki temu wszystkiemu naprawdę można pozazdrościć mi mojego związku.

Klejność tu nie ma znaczenia. Jak bym się rozmyśliła to znajdę jeszcze wiele. Ale okazuje się, że pozbycie się pochwicy to tylko jeden z wielu...
A jak tam u Was Greg - Do przodu??????!!!!!! :klask:
12.I oczywiście poznałam wiele naprawdę niesamowitych ludzi:DDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!

sobota, 22 maja 2010, 23:52

.......................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 02:15 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 23 maja 2010, 00:16

a Vero dziękuję za "słoneczne" opracowanie skryptu :jupi:

i moje ulubione słoneczniki, które zawsze obracają się ku słonecznej stronie dnia, czego Nam życzę na co dzień (a w nocy niech nam patronuje "marchewka"):) :crazy:

Pozdrawiam :drinks:

środa, 26 maja 2010, 10:06

Moi drodzy,

Ola już wspominała o gitarzastych sokołach. Pamiętam jak z Andrzejem dojechaliśmy do hotelu i zobaczyliśmy ludzi w perukach i sukienkach, śpiewającyh radośnie „Sokoły” i inne znane piosenki biesiadne, to trochę się przeraziliśmy, że to WY. Ale jak tylko podeszliśmy bliżej i zobaczyliśmy przez okno WAS – scjentologów, koneserow win :D i Andrzeja Setmana to trochę się uspokoiliśmy. Tylko trochę. Bo generalnie na zlot jechaliśmy z mieszanymi uczuciami…
Trochę się obawialiśmy, co tam będzie…
A po zlocie? Jakie uczucia, jakie wrażenia? Przede wszystkim to była niesamowita okazja do spotkania nowych ludzi. Oczywiście nie dane nam było porozmawiać z wszystkimi, ale jestem głęboko przekonana, że wszystkie osoby na tym zjeździe to fantastyczni ludzie.
Ja chciałabym ze swej strony pochwalić facetów. Bo, że my jesteśmy wyjątkowe to wiadomo…
Ale ja byłam pod wrażeniem Panów. Akurat Ci, z którymi rozmawiałam zachwycili mnie: podejściem do pochwicy, swoich kobiet, takim wyczuciem, poczuciem humoru, odwagą…

My zmieniliśmy kolor na ciemnopomarańczowy zaraz po powrocie w niedziele (po 2 latach małżeństwa, a 2 miesiącach terapii), ale jakoś tak dopiero teraz ogłaszamy to światu…

Ściskamy wszystkich, dziękujemy szczególnie tym, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać o kolanach, polskich szpitalach, hu…ach i nie tylko :D (buźki dla Moni, która użyczyła pokoju do picia wina i dla Oli i P.)
Rzeczywiście jest coś w tym co napisała Kostka, że może codziennie inni ludzie przy posiłkach i zamieszanie w kolejności siedzenia byłoby dobrym pomysłem. My tak właśnie poznaliśmy przy śniadaniu już w ostatnim momencie – w niedziele Madzie i Jurka (całuski dla Was)

Super pozytywnym doświadczeniem było poznanie ludzi, z którymi o pochwicy można rozmawiać tak jak o pogodzie:) Bez lęku, bez wstydu, bez wyjaśnień…Naprawdę uwalniające doświadczenie…

Dzięki wszystkim za obecność
Andrzejowi za organizację i za to, że jest

Magda i Andrzej

środa, 26 maja 2010, 11:40

Witam Wszystkich Fascynatów Marchewek! :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Z lekkim poślizgiem... no ale przecież ja również chciałabym swoje 5 groszy dołożyć. Będę się powtarzać, ale wiecie co... mam to gdzieś. Było po prostu FANTASTYCZNIE!!! Dawno tak nie odpoczęłam. A uśmiech jeszcze długo potem nie schodził mi z twarzy. Nawet mój facet nie był w stanie wyprowadzić mnie swoimi docinkami z równowagi. Już tęsknię za Wami wszystkimi! I nie mogę się doczekać sierpnia... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Przeczytałam przed chwilą, że pochwica to choroba pary. Jakie to proste, a jakie celne. Bo przyznam Wam się, że dla mnie marchewki są super... tylko mój facet nie do końca. No ale w końcu marchew zawsze jędrna i krzepka :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:

I wiesz co Masakra nie przeszkadzało mi, że jestem sama. Byłam wśród tylu miłych, życzliwych i otwartych ludzi. Sama się sobie dziwiłam, że mogę być taka otwarta, swobodna, a co najważniejsze UŚMIECHNIĘTA. Przestałam się bać samotności, bo jak się chce, to zawsze można znaleźć przyjazną duszę. Ja w Spale znalazłam ich prawie 50. Czyż to nie wspaniałe?!

Ściskam Was gorąco!
Monika

P.S. Z "poświęcaniem" pokoju polecam się na przyszłość. Bądź co bądź obrus się z łatwością doprał. Jak ręka? :crazy: :crazy: :crazy:

czwartek, 27 maja 2010, 23:09

Witam Wszystkich!!!
Odzywam się dopiero teraz gdyż od razu po powrocie ze Spały rzuciłam się w wir pracy i obowiązków! Ale oto zorganizowałam sobie wieczór tylko dla siebie więc piszę!
Można powiedzieć, że pobyt w Spale przewrócił moje myśli do góry nogami... Pojechałam tam bez mojego partnera i wiele zrozumiałam! Chciałam przede wszystkim podziękować wszystkim obecnym na wyjeździe partnerom pochwiczanek za to, że pokazali mi, że są jeszcze prawdziwi mężczyźni na tym świecie! Czuli, dowcipni, inteligentni, serio dziewczyny jesteście szczęściarami, doceniajcie swoich facetów!!! :klask:
Co do wszystkich pochwiczanek: Jesteście cudowne!!! Od lat żyłam w przekonaniu, że jestem sama jak palec, co jak się okazało jest nieprawdą! Bo jaki palec jest sam :wysmiewacz: ???
Wszystkie jesteśmy takie różne, każda historia jest inna, a jednak wszystkie czułyśmy że rozumiemy się bez słów...
Ogromne dzięki dla mojej współlokatorki Kasi Masakry, za to że było masakrycznie fajnie! Wielkie dzięki dla Moniki, świetnego kierowcy i kajakarza:) Izy i Marka, z którymi dyskoteka i wiry na Pilicy były czystą przyjemnością! Jurku i Magdaleno, to ze mną i Moniką wracaliście do Wawy:)))
Dzięki dla Wszystkich!!!
Pozdrawiam :bye:

czwartek, 27 maja 2010, 23:14
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona