Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 22 sty 2020, 08:12

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <-- 
Autor Wiadomość

Post Re: Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <--
Kochani :good:
my ( ja i Krzyś) również chcemy Wam wszystkim bardzo pięknie podziękować za wspólnie spędzony czas. Tak jak Żaneta i Adam spodziewaliśmy się, że czeka nas fajny weekend ale to co nas spotkało przeszło wszelkie wyobrażenia :ok:
Było naprawdę super :drinks: Jeszcze nie ochłoneliśmy do końca :dance2:
Ta niesamowita nić porozumienia od samego początku. Swobodne rozmowy o penisach, pochwach, marchewkach czy też gumkach :lol: Dzielenie się intymnymi doświadczeniami i autentyczne poczucie zrozumienia. Naprawdę magiczne chwile :jupi:
Wspaniale było znaleźć się w tak dużej grupie osób które wiedzą o co chodzi :crazy: w końcu poczuć się swobodnie i móc rozmawiać do woli o pochwicy, ćwiczeniach i pierwszym razie po :pleasantry:

Oboje jesteśmy dumni że należymy do tak szacownego grona :superman:

Vero, Sunflower, Princess cudnie było Was wszystkie poznać osobiście, fajnie jest wiedzieć z kim się konwersuje na forum :jupi:

Mam nadzieję, że następny zlot będzie już w wakacje. Tylko, że tym razem proponuję zacząć już w czwartek, bo w Spale było zdecydowanie za mało czasu żeby ze wszystkimi porozmawiać.

Przychylam się do apelu Adama :declare: obiecywaliście jak się żegnaliśmy, że pojawicie się tu na forum więc czekam z niecierpliwością na Wszystkich czytających a nie piszących :happy:

środa, 19 maja 2010, 01:35

Adam - (fajniutka puenta wiersza :drinks: !!!) popieram Twój apel :) Ludzie piszcie!!!...chociaż tyle, że po powrocie ze Spały nie macie czasu na forum, bo ćwiczenia z marchewką i zabawy łóżkowe pochłaniają cały wolny czas :good:

Udało mi się pogadać z wieloma osobami i jedną z refleksji było dlaczego Ci fantastyczni ludzie, którzy mają tak wiele fajnych rzeczy do powiedzenie, nie ujawniają się na forum ... WHY?

Tym bardziej, że już nie gg z avatarem, ale z Żywą Istotą, która jest na TAK :) ma podobne cele i wyzwania do pokonania :feminist:

Łączmy się dla dobra wspólnego i indywidualnego! dla tych, którzy żyją w poczuciu braku nadziei i osamotnieniu, którzy zaglądają tu pierwszy raz...by przekonali się, że tak naprawdę są ELITĄ :) :lol:

Iwonka, Andrzej... :curtsey:
Anita, Adi... :tease:
Madzia, Jurek...
HELLO !!! :)

...Jesteście tam ? :niewiem:

:jupi:

środa, 19 maja 2010, 12:10

Można prosić o ten link do serwera ze zdjęciami ze zlotu? Chcielibyśmy z żonką widzieć jak było i mam nadzieję, że następnego zlotu nie odpuścimy :drinks:

środa, 19 maja 2010, 13:45

Wiesz Vikinger, nie sądzę żeby to był dobry pomysł, aby link do tych zdjęć umieszczać na forum, do którego dostęp ma w zasadzie każdy :)
Andrzej nie bez powodu wysłał nam go mailem ... :) Także może zwróć się do niego z prośbą o przesłanie? Albo uwierz na słowo, że było genialnie :) :P
Pozdrawiam :)
Żaneta

środa, 19 maja 2010, 14:28

.............................

Ostatnio edytowano środa, 27 paź 2010, 02:14 przez greg8012, łącznie edytowano 1 raz

środa, 19 maja 2010, 23:04

Greg, wg mnie pierwszym krokiem do sukcesu, jaki może wykonać kobieta z pochwicą jest zamiana "muszę" na "chcę". Jeżeli będzie bowiem ćwiczyć systematycznie, milimetr po milimetrze, czytać książki, uczyć się swojego i mężczyzny ciała, robić RTZ, zmieniając poglądy na seks i inne, raportować postępy Andrzejowi itp., itd., ale będzie żyła w przekonaniu, że "Musi pozbyć się pochwicy, aby poczuć się szczęśliwą kobietą", "Musi pozbyć się pochwicy, aby zaspokoić swojego partnera", "Musi pokonać pochwicę, aby móc zajść w ciążę" (przykłady można mnożyć), to Ty już to wiesz i wszyscy pozostali wiedzą, że nie osiągnie celu, bo motywacja zawierająca przymus w rzeczywistości demotywuje.

Początek terapii to szczera rozmowa z samą sobą na temat motywacji i celu.

Wierzę, że ten zjazd pomógł/pomoże dziewczynom zrewidować swoje własne cele, a widok tylu zadowolonych kobiet, którym się udało tylko doda sił do pracy i wiary w sukces.

Kostko, też się ogromnie cieszę, że mogłam Was spotkać. Co innego mieć podczas rozmowy w pamięci czyjś uśmiech, głos, spojrzenie, uścisk, niż rozmawiać z numerem gg bądź z ksywką na forum. Dokładnie tak, jak Sunflower napisała :) A właśnie, zauroczył mnie Twój awatar Sunflower :)

Już się cieszę na następny zjazd (sierpniowy), zwłaszcza gdy uświadamiam sobie, z jak niewieloma z Was udało mi się dłużej porozmawiać. Chyba warto wprowadzić zwyczaj siadania za każdym razem w innym miejscu i z innymi sąsiadami, zarówno przy posiłkach jak i podczas balang :)

czwartek, 20 maja 2010, 14:08

Witam! Tu Iza;) Chciałam powiedzieć,że było wspaniale spędzić z Wami ten weekend!;) :D Od samego początku dzięki naszemu żywemu zainteresowaniu marchewkami :P znależliśmy nić porozumienia;) Wszystkim nam powinno to pomóc! I dziewczyną przed marchewką i w trakcie ćwiczeń i tym już po no i Panom!;) Mogliśmy zobaczyć, że nie jesteśmy sami z tym problemem, jest wiele dziewczyn, par które przechodzą przez to samo, ale wszyscy potrafimy się z tego śmiać, żartować, a pozytywne nastawienie jest bardzo ważne! Teraz tylko ćwiczyć, ćwiczyć, bawić się i stosować do tego co mówił Andrzej( i dzięki mu za to :heart: ) i będzie super!;) Osobiście bałam się reakcji Mojego Marka ale jak wyjeżdżaliśmy i powiedział, że chce jeszcze więcej takich zjazdów to sama aż podskoczyłam z radości :dance2: Trzymamy oboje za wszystkich kciuki i oby można było się jeszcze raz spotkać w takim a nawet większym gronie :jupi: Pozdrowionka :D

czwartek, 20 maja 2010, 15:14

No cóż…..

Było fantastycznie !!!!!!

W przeciwieństwie do niektórych ja nie spodziewałam się niczego dobrego po takim zlocie.
Zaskoczenie pełne. Po przebiciu się przez barykadę gitarzastych sokołów i podjęciu decyzji o wpisaniu TAK przy własnym imieniu odczułam niezakłócone niczym poczucie akceptacji i solidarności.
Tyle strachu kiszonego przez lata a tu tak przyjemnie. Wniosek – nie warto kisić - no chyba że małosolne lada moment!
Zlot -w sposób niezwykły- pozytywnie nastawił i myślę że istotnie przyśpieszy terapię, obecnie pełna motywacja do RTZ i ćwiczeń.
Chłop też bardzo zadowolony.

Chcę też ogłosić mój szczery podziw dla geniuszu Adrzeja S. Jeśli znacie go dłużej to może się przyzwyczaiłyście, dla mnie to nadal zaskoczenie z elementem niedowierzania.

Ściskam WSZYSTKICH
(jakże mało było czasu żeby jeszcze kogoś poznać bardziej)

oraz dodatkowo ostatnią ławkę, kucharzy świata i Iwonę

Ola

czwartek, 20 maja 2010, 21:46

Hello, hello !!! :D :D
Jesteśmy i piszemy, bo właśnie skończył nam się zapas marchewek :szok: i jutro mamy kolejną dostawę :P
A tak zupełnie na poważnie, to dziś mamy już czwartek, a wciąż przeżywamy nasze wspólne spotkanie weekendowe.
Nie wiem jak dla Was, ale dla nas było to niesamowite doświadczenie. Jechaliśmy na zjazd z duszami na ramionach, a to czego doświadczyliśmy przerosło nasze największe oczekiwania !!! :klask: Jeszcze nigdy nie zdarzyło nam się w tak krótkim czasie spotkać tak wielu fajnych ludzi (małżeństw, par ale także i singli). :dance2: :dance2:
Niesamowite było to :klask: , że tak otwarcie potrafiliśmy dzielić się tym, co jeszcze kilka chwil wcześniej było dla nas bardzo trudne i wstydliwe :sekret: :szok: .
Wielkie podziękowania kierujemy dla Andrzeja :rose: - pomysłodawcy zjazdu, przepraszając :sorry: jednocześnie za zwątpienie jakie towarzyszyło nam (przynajmniej mnie facetowi) odnośnie skuteczności takiego spotkania.
Kontaktujemy się z wieloma z Was drogą mailową i szczerze wszystkim kibicujemy, ciesząc się :D jednocześnie z Waszych sukcesów :jupi: , mamy nadzieje,że Wy też nas wspieracie. :klask:
Specjalne pozdrówka kierujemy do:
Andrzeja S :superman: , Anity i Adiego, Joanny (sunflower) z Krzysztofem, Katti i Pawła, Magdaleny i Andrzeja, Edith, dla Kostki z mężem, Kirlety oraz dla Moniki z Warszawy wraz z koleżanką ....... , które podwiozły nas do Warszawy (dziękując za miła podróż) oraz dla wszystkich tych, którzy byli na pożegnalnej pizzy w restauracji w "olimpijskim spokoju". :crazy:

Grupka facetów na zjeździe doszła do wniosku, iż warto nam również udzielać się na forum, próbując przekonać wszystkich Panów (teraźniejszych i przyszłych), którzy nie mają odwagi towarzyszyć swoim Paniom. Mamy nadzieję, że zapowiedzi nie będą tylko suchymi obietnicami i że uda nam się wspólnie przekonać niejednego faceta do wspólnego wyśmiania POCHWICY. :wysmiewacz: :wysmiewacz: :haha: :haha: :lol: :lol:

Jurek I Magdalena :heart: :kiss3:

czwartek, 20 maja 2010, 23:52

Czesc Wszystkim :P
Dla mnie osobiscie ten zjazd w Spale byl naprawde potrzebny ,i ciesze sie ze chcialam i moglam w nim uczestniczyc. :jupi: Jednym slowem bylo ZAJEFANIE :D Po pierwsze sam szok (pozytywny oczywiscie) zobaczyc tyle osob w jednym miejscu z tymi samymi myslami dreczacymi od dluszego czasu,i bez owijania w bawelne gadac prosto z mostu bez rzadnego tabu o co chodzi ,co gnebi ,co boli i co sie czuje w takim momencie.Byly to tylko 3 dni ,ale najwspanialsze jakie mogly mnie spotkac w tym czasie ,gdyz potrzbowalam szczerze sie wygadac i wysluchac innych, rozumielismy sie czasem bez slow ,i to bylo piekne,gdyz wczesnie sie nie znalismy a ja czulam sie tak jakbysmy znali sie wieki.Dzieki Wam za szczerosc w cztery oczy i rozmowy do switu :drinks: Dzieki wielkie dla Andrzeja za poswiecenie nam swojego czasu i zorganizowanie spotkania "JESTES WIELKI" :drinks:
Pozdrawiam Wszystkich :friends:
Monika

piątek, 21 maja 2010, 21:54
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona