Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 8 kwi 2020, 08:04

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <-- 
Autor Wiadomość

Post Re: Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <--
Byłam pewna, że będzie fantastycznie dlatego smutno, że mi się nie udało z Wami się spotkać, ale mam ogromną nadzieję, że ciąg dalszy zlotu nastąpi i będę mogła tam z Wami być.

poniedziałek, 17 maja 2010, 21:58

:)

Bardzo wszystkim dziękuję za to, że pokazali, iż warzywnictwo i przemysł lateksowy mogą być o niebo ciekawsze niż grillowanie i śpiewanie takich przebojów jak "Hej Sokoły" czy "My Cyganie".

To było niezwykłe przeżycie zobaczyć tyle męskich twarzy, na których nie pojawiał się grymas wstydu, gdy dziewczyny pytały i opowiadały o tym, jak ćwiczą :)

Bardzo się cieszę, że żadne z moich wyobrażeń o osobach, które dotychczas znałam z wypowiedzi na forum, nie znalazło pokrycia w rzeczywistości. To doskonały przykład na to, jak za dużo myśląc, a za mało czyniąc, można mieć doskonale wyrobiony, aczkolwiek doskonale nieprawdziwy, obraz świata :)

Wspaniała jest różnorodność kobiet, które mają ten sam problem. Udowadnia ona wg mnie ostatecznie, że pochwica siedzi tylko i wyłącznie w głowie. Drogie dziewczyny, jeżeli zazdrościcie jakiejkolwiek dziewczynie tego, co dostała od losu i myślicie, że to im ułatwia pozbywanie się pochwicy, spójrzcie na to inaczej.
Zauważcie, że pomimo wspierającego, kochającego, przystojnego, męskiego, ciepłego, uroczego, rozbrajającego, zaradnego, silnego mężczyzny u swego boku (bo takich zaobserwowałam na tym zjeździe) i pomimo zjawiskowej urody, doskonałej sylwetki, fantastycznego poczucia humoru, nieprzeciętnej umiejętności zjednywania sobie ludzi, rozbrajającego uśmiechu, doskonałej cery, nóg do samej szyi, seksapilu, rozpierającej energii, inteligencji etc., etc. (takie dziewczyny spotkałam podczas tego zjazdu) TE DZIEWCZYNY TEŻ MIAŁY lub MAJĄ ten cały, jak mu tam... vaginismus!

:D

Tym, które jeszcze ćwiczą, życzę, by na kolejnym zjeździe miały ciemno pomarańczowe plakietki.

PS
Żałuję jednego - że marchew odziana w gumę została odnaleziona w jednym tylko pokoju :D

poniedziałek, 17 maja 2010, 22:16

YYyy...Coś mi się wydaje, że nie chodziło o jedną marchewkę w zestawie z gumką...Bo o jedną by nie było tyle szumu... :haha: :sarcastic:

poniedziałek, 17 maja 2010, 23:26

To się nazywa pozostawić po sobie niezapomniane wrażenia :)

Kolejny fakt świadczący zarówno o naszej WYJĄTKOWOŚCI, jak i o tym jak mylne potrafią być ludzkie "moralne" osądy czy oceny ...

Dla tych, którzy nie mieli okazji doświadczyć spalskiego klimatu, a którzy chcieliby sobie wyobrazić co mogło wzbudzić podejrzenia...otóż: sami śliczni, młodzi,mili, inteligentni ludzie, kilkadziesiąt butelek wina :crazy: , skrzynka GIGANTYCZNYCH marchewek, nie-do-spany, czerwoniutki, :heat: pocący się Andrzej (zwykle w towarzystwie pięknej niewiasty (czasami kilku), prezerwatywy zamiast dekoracji :tease: i jeden temat, towarzyszący od śniadania do śniadania... :szok:

:drinks:

I zastanawiam się, jak technicznie Andrzej poradził sobie ze zniesmaczoną kierowniczką :feminist: Fajny przykład do praktycznego wykorzystania wiedzy przekazywanej nam na wykładach :) :superman:

Pozdrawiam zboczki :) :pleasantry:

Ps. Fantastyczne, że tak naprawdę niewiele o sobie wiedząc, po wymienieniu kilku kurtuazyjnych pytań :pardon: , potrafiliśmy bez krępacji rozmawiać o SEKSIE, pochwach, peniskach, paluszkach, o obawach, nadziejach, wyzwaniach... Poczucie zrozumienia i akceptacji - BEZCENNE !!! :friends:

wtorek, 18 maja 2010, 14:34

Princess, kochana, wiedziałam, że mnie uprzedzisz z końcowym powalającym wątkiem o znalezionej marchewce w zużytej prezerwatywie, który pogwałcił moralnością spalskich gospodyń:)))) Jak o tym usłyszałam, po prostu piszczałam ze śmiechu :laugh: zresztą robiłam to przez większość czasu :sarcastic: Świetnie się z Wami bawiłam!!

Dziewczyny jesteście wszystkie CUDOWNE! Z ogromną większością udało mi się porozmawiać i wciąż Was wspominam z uśmiechem na twarzy. Tęsknię za WAMI! To jest dla mnie NIEPRAWDOPODOBNE, że wytworzyła się między nami taka więź, przez te trzy dni... że spotkałam tak zaufanych, otwartych, radosnych, serdecznych i szczerych ludzi.. Widzieliśmy się pierwszy raz a rozmawialiśmy jakbyśmy się znali od lat...

Faceci, dzięki waszej obecności przekonałam się, że pochwica to nie tylko problem kobiet, że nie musimy sobie z nią radzić same. Jestem pod ciągłym wrażeniem waszej wyrozumiałości względem nas. Macie rozbrajające poczucia humoru i w ogóle jesteście super!!!
Od wczorajszego powrotu mam ochotę wszystkich ściskać, mój nastrój jest wyśmienity jak rzadko i nawet deszcz mi nie przeszkadza:))

Ten wyjazd bardzo skutecznie odstresował mnie od studiów, a co najważniejsze zdystansował do nich! To ogromne osiągnięcie. I to dzięki Wam, waszym opowieściom i bezinteresownym radom! Coś wspaniałego :)) pochwica już nie jest dla mnie problemem. Jestem wręcz zadowolona, że ją mam:) W ogóle czuję jakby już nic nie było dla mnie problemem i strasznie chce mi się żyć! cuda, cuda... DZIĘKUJĘ. :*

Andrzejku, to co dla nas robisz jest FASCYNUJĄCE... :D ;)

Chciałabym Was przytulić jak najszybciej!

Iwona :))

P.S. Princess, najprawdopodobniej w czwartek się dowiem, czy sierpień spędzam w PL czy zagranicą.
P.S. 2. Sunflower, z tego co pamiętam to Andrzej zaczął wypytywać panie, czym jest ta ich moralność... odpowiedź je zakłopotała :crazy:

wtorek, 18 maja 2010, 16:22
Drogie Panie i Panowie!
Spała była "co się zowie"
i cudowna i wspaniała,
świętowała nam wieś cała.
Tylu ludzi tak serdecznych
nie poznały rzesze długowiecznych.
Wena we mnie się wzbudziła,
choć uśpiona była i zgniła.
Andrew mądre rzeczy mówił,
RTZ-u nie odmówił.
Wiedział przecie tenże Człek,
jakże ważne to zadanie,
by CUD stał się niespodzianie.
Czas Unieść Dupę - grzmiał zawzięcie,
aż przerwał Migotki błogie zaśnięcie.
Lecz Rodzina Scjentologów,
nie mając wielkich wymogów,
marchewki w gumki wkładała,
aż kierowniczka potem zlana cała
bieży by zgłosić histerycznie,
iż nie wiedziała, na co godzi się telefonicznie!
A na to Andy kiwając swą mądrą głową, odrzekł:

I tu,Kochani, wraz z Sunflower ogłaszamy konkurs pt."Co Andrzej jej odpowiedział? Czy użył swych technik? Co na to oważ niewiasta (jeśli już nie jest "śp"z przerażenia marchewkowego?"
Nie dzwońcie na 0-800,lecz piszcie na forum. Na zwycięzcę czeka nagroda....Jaka? Zostanie wręczona w sierpniu :P

Pozdrawiam wyjątkowych!!!

wtorek, 18 maja 2010, 16:35

Edith... czemu żeś się niewiasto nie ujawniła wcześniej ze swym talentem... :O
który na podłodze mnie położył ze śmiechu, swym zasięgiem... :laugh:

Stworzony przy obiedzie, na ślicznym kolanie :curtsey:
niech będzie nam umilał i w przyszłości gadanie :) :friends:

:good:

Fascinating :rotfl:

:jupi:

wtorek, 18 maja 2010, 17:11

Drogie Panie i Panowie!
i cudowna i wspaniała,
RTZ-u nie odmówił.
jakże ważne to zadanie,

[color=#FF00BF]- ach jaki tam rośnie piękny modrzew!
To on nadaje takiego Żbikowi klimatu,
że chce się u niego seksić pół światu!
[/color]

:kiss3:

PS. Ivone - zazdroszczą możliwości widzenia min pań :szok: (pań ?! to pani kierowniczka nie dość, że poczekała, aż większość wyjedzie to jeszcze zabrała wsparcie, żeby pojeździć sobie na A. :)) Pozdrawiamy Panie i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum :crazy:

wtorek, 18 maja 2010, 17:31

Przeczytałem Wasze wypowiedzi i pomyślałem, że dodam coś jeszcze od siebie :) Zanim napiszę (a chcę napisać: ), to przyznam, że czuje pewne skrępowanie - bo przecież ten wyjazd i spotkanie było dla Was, a my faceci byliśmy tam jedynie skromnym dodatkiem (taka prowokacja ; ), ale... ale skoro byłem tam z Żanką - to choćby z tego powodu mogę napisać na forum, czyż nie ?:) Ogromnie się cieszę, że tam pojechałem, że nie "puściłem" Żanki samej :)! Dlaczego? Bo chyba pierwszy raz miałem okazję spotkać tyle niezwykłych osób w jednym miejscu:) Czułem się naprawdę super - bo mogłem pogadać z facetami pochwiczanek, mogłem również podyskutować z pochwiczankami - a także po prostu posłuchać opowieści innych par/osób. Czułem się świetnie podczas wykładów Andrzeja i z niecierpliwością czekam na notatki ze "szkoleń" (mam nadzieję, że Andrzej je wkrótce do nas wyśle - jesli trzeba przy nich pomóc - to chętnie pomogę). Czułem się również świetnie z powodu miejsca gdzie się wszyscy spotkaliśmy - pływanie kajakiem, zwiedzanie bunkrów, spacery po Spale, śniadania, obiady, kolacje i dyskusje w sali konferencyjnej zastawionej winami - to wszystko tworzyło niezwykły klimat. Jak dla mnie również bardzo odprężający - m.in. dzięki takiej otwartości wszystkich przybyłych. Dzięki Wam wróciłem do codziennego życia z zapałem i świetnym humorem, który towarzyszy mi do dziś. Dzięki wykładom Andrzeja, ale również dzięki rozmową z innymi - zyskalem po raz kolejny motywację do stosowania RTZ w codziennym życiu :) Czuję, że potencjał zapału/energii i dobrego humory jest ogormny - więc wykorzystuję go bardzo intesywnie:) DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM RAZ JESZCZE :)

Co do kolejnego zlotu już (a może dopiero) w sierpniu, w górach - to jesteśmy z Żanką jak najbardziej na tak. Ale czy Andrzej wtedy będzie mógł? Bo chyba na wakacje gdzieś się zaszywa (chyba, że przyjedziemy wszyscy do tego właśnie miejsca)?

Przed ostatni temat - było nas w Spale ok 50 osób - a swoje recenzje umieściło mniej niż 15. A zatem piszcie! :) Jak Wam sie podobało? Faceci pochwiczanek - także przedstawcie swoje odczucia na temat zlotu, co bym tu nie był sam i nie czuł się tak skrępowany :)

I na koniec - mogę wziąć udział w konkursie? :) Jeśli tak, to poniżej moja propozycja:

Drogie Panie i Panowie!
i cudowna i wspaniała,
RTZ-u nie odmówił.
jakże ważne to zadanie,

"Droga Pani, czuję rozbawienie, kiedy dostrzegam takie oburzenie,
ponieważ przekonany jestem, że mówi Pani tak dla zasady,
zaś faktycznie chciałaby Pani poznać nasze układy : )

Mówi Pani, że to wulgarne i przesiąknięte seksem było spotkanie?
To miłe, że tak określiła Pani nasz dyskusje od kolacji po śniadanie : )

Mówi Pani, że jestem zboczeńcem i wyglądam jak bym ciągle pił rum,
Momencik - chętnie zapiszę i powtórzę to wszystko na forum : )

Mówi Pani, że musi uważać na takich jak my w przyszłości,
Musi czy też CHCE się Pani pozbawić takich niezwykłych i wspaniałych gości?

Proponuję na koniec, na zgodę i na pożegnanie,
Przeczytać "Bellę" - może zmieni Pani o mnie troszkę zdanie : )"

wtorek, 18 maja 2010, 22:16

:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:

Cudownie Uśmiechnięte Dziewczyny! :rose:

Pragnę Wam jeszcze raz podziękować, za NAJCUDOWNIEJSZE imieniny w moim (bujnym:) życiu!

DZIĘKUJĘ!!!

PS
Przed chwilą wysłałem do Was e-mail z Waszymi adresami i linkiem do obiecanych filmików i 71 fotek ze Spały. :good:
(fotki wykasuję z serwera za miesiąc)

POZDRAWIAM SERDECZNIE! :heart:

środa, 19 maja 2010, 00:11
Zobacz profil WWW
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona