Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 18 gru 2018, 12:26

Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <-- 
Autor Wiadomość

Post Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <--
Witajcie Pochwiczanki, Expochwiczanki, Forumowiczanki i Forumowicze :)

Na początku się przedstawimy, gdyż po raz pierwszy piszemy na forum:
nasze imiona to Żaneta (nick: zannka) i Adam (nick: anavr). Cześć! :drinks:
(żeby było wygodniej i szybciej to tym razem napiszemy wspólnie pod jednym nickiem ;)

Właśnie dotarliśmy do domku (no, może z 2h temu:) i postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami ze zlotu w Spale (ach, szkoda, że już po zlocie... ; )

Jak było? GENIALNIE ! :) Dlaczego? Ze względu na WSPANIAŁYCH ludzi, których mieliśmy okazję tam poznać, ze względu na NIESAMOWITEGO Andrzeja, który zechciał poświęcić nam swój czas i dzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, a w razie potrzeby również sprowadzał do parteru zadając jak zwykle trafne pytania :) Wprawdzie jechaliśmy tam z nastawieniem, że będzie ciekawie, interesująco, że czeka nas fajna przygoda - ale nawet w najśmielszych wyobrażeniach nie sądziliśmy, że będzie AŻ TAK! :) To niesamowite znaleźć się naglę pośród ludzi, którzy doskonale rozumieją Twoją sytuację, Twoje obawy, pewne problemy...w prawdzie mieliśmy świadomość, że Andrzej ma równiez innych 'klientów' - lecz co innego mieć taką świadomośc, nawet poczytać na forum ich wypowiedzi - a co innego poznać tych ludzi, zobaczyć ich, pogadać 'na żywo' [dla mnie - Adama - fascynujące było dostrzec, że istnieją również inni faceci pochwiczanek :) super, że przyjechaliście! żałuję, że nie ze wszystkimi udało mi się pogadać - ale kurcze, ekstra jest wreszcie stanąć oko w oko z kimś, z drugim facetem, który doskonale wie jak wygląda ta 'sytucja', który dobrze to rozumie].

Acha, bardzo ważna rzecz.... CHCEMY KOLEJNEGO ZLOTU jak najszybciej :)

A przy okazji: DZIĘ - KU - JE - MY :) Wszystkim przybyłym (oczywiście w tym również Andrzejowi i "Szarmucie":) za te 3 wspaniałe dni! :)

niedziela, 16 maja 2010, 22:12

Post Re: Zjazd w Spale 14-16.05.2010 --> recenzje ;) <--
Dla formalności - mówię: CZEŚĆ ;)
I potwierdzam to co wyżej! Było super! :good:

niedziela, 16 maja 2010, 22:18

na gorrrąco...majowe Andrzejki w Spale :

1) To niesamowite, że w tak dużej grupie osób, znających się co najwyżej on-line, tak szybko zaiskrzyło... :drinks:

2) ...poczucie jedności, rozumienia się bez słów, bez tematów tabu... :D

3) Niekończące się rozmowy, do 5 nad ranem... :crazy:

4) + Masakra, ładne cycki M-i, kobyła broniąca zamku Karola, disco na Pilicy, wirujący seks Andrzeja, fanklub Grega,princessowe jaja pana kanara, marchewkowy maxgigant itp :)

czyli "nad-wyraz sympatyczny rodzinny (tudzież scjentologiczny) zjazd z niepoważnym opiekunem" :) = owocny czas w fantastycznie WYJĄTKOWYM towarzystwie :) :ok:

Dziękuję !

i do szybkiego zobaczenia :tak:

poniedziałek, 17 maja 2010, 00:43

YO YO YO :D
TU WASZA MASAKRA :jupi:
Chciałam powiedzieć że ten zlot był dla mnie czymś wyjątkowym czuję się wspierana i już na pewno nie samotna, znam Andrzeja od ponad roku i przebywając z Nim zmieniłam się bardzo, ale gdy wróciłam do mojej szarej rzeczywistości znowu problemy wróciły, i właśnie przyjeżdżając na spotkanie z Wami znowu pojawiło mi się światełko w tunelu. Poprzednicy mają racje było super, a ja powiem było masakrycznie ekstra:) :jupi:

Jednak chciałam tez powiedzieć o tych Kobitkach które były same, a ja byłam jedną z Nich, i wiem co czuły, bo pomimo fajnej atmosfery jednak było Nam troszeczkę smutno i przykro, że jesteśmy tam same i że same musimy radzić sobie z tym problemem.(nie mówię o tych których partnerzy chcieli przyjechać a ze względu na siły wyższe nie mogli:)) siedząc sama i patrząc jak większość par się przytula to normalnie serducho mi się napełniało żalem:( Dobra sorki że tak z rana zamulam tylko pisze co czuję. Ale dodam też że DAAAAMY RADĘ, BĘDZIEMY SILNE, I POKAŻEMY CO POTRAFIMY:)HEHE
No i zapomniałabym o najważniejszej osobie o ANDRZEJU, Andrzej THANKS NA MAKSAAA,
no i za to że zmaltretowałes mnie co mnie bardzo zmęczyło:)ale dałam rade.

No to chyba bedę kończyła mój wywód i powiem tak mam nadzieję że niedługo sie spotkamy przy browarku :drinks: i że oczywiście będzie jeszcze lepiej niż teraz.
BUZIOLE OGROMNIASTE DLA WAS WSZYSTKICH :kiss3: :heart:

poniedziałek, 17 maja 2010, 10:06
Site Admin

mmm, jakie cudne recenzje! czekamy na więcej :D

zachęcam też to refleksji nad tym, czego się nauczyłyście w czasie tego weekendu :superman:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

poniedziałek, 17 maja 2010, 13:36

Hej witam wszystkich serdecznie,

wczoraj wrocilam ze Spaly.
Bylo to moje pierwsze spotkanie z dziewczynami i ich partnerami oraz po raz pierwszy mialam przyjemnosc ''integrowac sie'' z Andrzejem i Migotka:)
moje wrazenia - bylo rewelacyjnie!!!!!!!!! :)
poznalam fantastycznych ludzi, ktorzy napelnili mnie jeszcze wieksza nadzieja i optymizmem.
Dziewczyny, jestescie cudowne pod kazdym wzgledem.
poczulam, ze faktycznie jestesmy wyjatkowe....:)
Z radoscia wspominam wspolny pobyt, romowy, rozmowy i jeszcze wiecej rozmow!
Latwosc z jaka nam sie rozmawialo, jak bardzo sie rozumiemy - cos niesamowitego!
W drodze do domu nie moglam uspokoic mysli - analizowalam Wasze i Andreja slowa, rozmyslalam.
wieczorem z radoscia dorwalam sie do marchewki, ktora byla o caly centymetr wieksza i udalo sie bez problemow.
Serdecznie dziekuje Andrzejowi za wspolnie spedzone dni i jego slowa.
czekam z niecierpliwoscia na kolejne spotkanie.
Magda, raz jeszcze przepraszam za mandat, ktorgo nabawilas sie przeze mnie na lotnisku:(

Mam nadzieje, ze nastepnym razem uda mi sie porozmawiac z osobami, do ktorych nie dotarlam w Spale.
Panowie, ogromny szacunek za to jacy cudowni jestescie...:)
sciskam Was wszystkich i goraco pozdrawiam.
Alicja

poniedziałek, 17 maja 2010, 19:23

Cześć Wszystkim!

Ja właśnie parę chwil temu wróciłam ze Spały, bo jak wiecie ja i Iwonka zostałyśmy dzień dłużej.. Więc może krótko napiszę, co było później, bo warto...
Tak więc KTÓRA Z WAS ZOSTAWIŁA W POKOJU MARCHEWKĘ W GUMCE...!!! Andrzej dostał bowiem prawdziwy wykład od pani kierowniczki, że jest NIEMORALNY, że powinien powiedzieć, uprzedzić wcześniej, że to będą TAKIE RZECZY, co to za marchewki były, jakieś gumki wszędzie, jak tak można, zero szacunku....Etc....Etc...
No, naprawdę był ubaw z tymi zostawionymi marchewkami..
Później to już Andrzej zmaltretował nas obie równo, tak że z mózgu została mi już tylko sieka...Ale jakoś jak zawsze to poskładam i będzie jeszcze lepiej!

Z mojej strony było również FANTASTYCZNIE...Również wiedziałam, że będzie super...Ale, że AŻ TAK...To było takie niesamowite poznać inne osoby z tym samym problemem...

Ja również nie mogę się doczekać naspępnego razu...Wychodzę więc z inicjatywą, żeby powoli myśleć co i kiedy, skoro jesteśmy jednego zdania...Myślę, że nadchodzi doskonały okres bo niedługo będą wakacje. Żeby więc postawić kolejny krok osobiście proponuje sierpień. Co myślicie?? Czy macie pomysły gdzie?? Może np. góry??
Ja tym razem zrobie wszystko żeby również był i mój facet, tak go zmaltretuje, że sam wpadnie na ten genialny pomysł!

Całusy dla Wszystkich! Do napisania i zobaczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beach: :beach: :beach:
PS.
Żaneta + Adam, nie mogliście lepiej dopasować sobie zdjęć! Mam nadzieję, że będzie to też fajny przełom w uczestnictwie panów na forum!: :klask:

poniedziałek, 17 maja 2010, 19:51
Site Admin

princess napisał(a):
Cześć Wszystkim!

Ja właśnie parę chwil temu wróciłam ze Spały, bo jak wiecie ja i Iwonka zostałyśmy dzień dłużej.. Więc może krótko napiszę, co było później, bo warto...
Tak więc KTÓRA Z WAS ZOSTAWIŁA W POKOJU MARCHEWKĘ W GUMCE...!!! Andrzej dostał bowiem prawdziwy wykład od pani kierowniczki, że jest NIEMORALNY, że powinien powiedzieć, uprzedzić wcześniej, że to będą TAKIE RZECZY, co to za marchewki były, jakieś gumki wszędzie, jak tak można, zero szacunku....Etc....Etc...
No, naprawdę był ubaw z tymi zostawionymi marchewkami..
Później to już Andrzej zmaltretował nas obie równo, tak że z mózgu została mi już tylko sieka...Ale jakoś jak zawsze to poskładam i będzie jeszcze lepiej!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

poniedziałek, 17 maja 2010, 20:05

NO TO KURNA NIEZŁA JAZDA BIEDNY ANDRZEJ POSĄDZĄ GO ZA JAKIEGOŚ ZBOCZKA:)
I NAS TEŻ, PEWNIE TERAZ MYŚLĄ ŻE JAKAŚ ORGIA TAM BYŁA HEHE A NIECH MYŚLĄ:) :sciana:

poniedziałek, 17 maja 2010, 20:37

Witajcie!!
Przyłączamy się z Pawłem do w pełni uzasadnionych pochwał fantastycznego Zlotu i podziękowań dla Was wszystkich! Wspaniale się czuliśmy i bawiliśmy! To niesamowite jak w większości nieznający się ludzie w ciągu 2-3 dni tak szybko nawiązali ze sobą kontakt - bardzo pozytywny kontakt! :drinks:
Również prosimy o szybkie powtórzenie Zlotu :declare:
Co do nauk wyciągniętych z wyjazdu - jest tego wiele - z pewnością poćwiczę i wykorzystam sztukę pozytywnej asertywności (w zgodzie ze sobą a bez wyrządzania krzywdy innym), sposoby reagowania na obrażanie nas (Ola! brawo za "Ty ch..u" - zaskoczenie mojego wygadanego męża - bezcenne :laugh: ), ćwiczenie pozytywnego myślenia...i jeszcze wiele więcej :D
Ale to co najlepsze nas spotkało to Wy - ludzie z którymi rozumieliśmy się w mig, długie nocne Polaków rozmowy o wspólnym problemie (i nie tylko); i oczywiście cudowny spływ kajakami czy "wredna kobyła" z ruin :laugh:
A! To prawda, że wszystkie pochwiczanki są wyjątkowe! I brawo dla panów za wsparcie i obecność :klask:
Andrzeju! Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym Zlocie, za Twoje nauki i poglądy, które otwierają oczy na wiele spraw, nad którymi czasami się nie zastanawiamy, za humor i niezwykłą osobowość! :superman:
DZIĘKUJEMY I DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA!!! :drinks:

poniedziałek, 17 maja 2010, 21:40
Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona