Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 19 lis 2018, 17:13

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Forsa - POMYSŁY, jak zebrać/dorobić :) 
Autor Wiadomość

Post Forsa - POMYSŁY, jak zebrać/dorobić :)
Zainspirowała mnie pa., pisząc w swoim wątku, że podjęła dodatkową pracę poniżej kwalifikacji, aby dorobić na ważny dla niej cel.

W trakcie dyskusji i snucia pochwiczańskich planów zjazdowych pojawiał się wielokrotnie wątek finansowy jako przeszkoda w uczestnictwie.

Jako że ja też nie mam kasy, ale nie zamierzam się poddawać z tak błahego powodu, postanowiłam te pieniądze zarobić. Mam dwie ręce, dwie nogi i coś tam w głowie. Na pewno znajdzie się sposób na zarobienie kilkuset złotych. Czasami brakuje tylko pomysłu.

Wpisujcie pomysły - niech będą inspiracją nie tylko dla potencjalnych zjazdowiczów, lecz dla wszystkich, którzy łamią sobie głowę finansami.

piątek, 9 wrz 2011, 13:47

Post Re: Forsa - POMYSŁY, jak zebrać/dorobić :)
Ja bym chciała pod latarnią pracować!!! Ale z naszą przypadłością.... :sciana:

piątek, 9 wrz 2011, 14:52

Korepetycje...można ich udzielać ze wszystkiego, pod warunkiem, że się to umie :) Moją pasją jest angielski, więc skoro nie używam go na co dzień, to przynajmniej będę dzielić się pomysłami, które mi najbardziej pomogły oswoić się z obcym językiem. I zamierzam stosować metody setmanowe - oczywiście tylko te korespondujące z tematem ;) Skoro one okazały się skuteczne w pochwicy, to tym bardziej powinny być w angielskim ;)

Vero - u nas w Poznaniu korepetycje z chemii - 100 zł/h. Płacą Ci, którzy chcą się dostać np na medycynę, farmacje i pokrewne. Wiadomo w wielu szkołach poziom nauczania tego przedmiotu jest co najmniej niewystarczający. Korki polegają na: a) praca własna w domu z danym materiałem, b)na korepetycjach - wyjaśnianie ew. niejasności, c) rozwiązywanie testów z poprzednich lat.

Ostatnio edytowano piątek, 9 wrz 2011, 14:56 przez Sun, łącznie edytowano 1 raz

piątek, 9 wrz 2011, 14:53

Dzwoneczku dokładnie o tym samym pomyślałam :laugh:

chętnie poczytam pomysły bo sama na nic wpaść nie mogę :dance2:

piątek, 9 wrz 2011, 14:55

Blaszany - korków już udziela i widocznie nudzi się od 1 września, skoro wymyśla tak genialne pomysły ;) A na latarnie to w Twoim mieście jeszcze sobie poczekacie - no chyba, że złożysz wniosek do UE o dofinansowanie :D

piątek, 9 wrz 2011, 15:00

W Krk korki dużo tańsze, bo jest nadmiar nauczycieli :D, ale oczywiście to jest moje dyżurne źródło kasy. Nie tylko z chemii z resztą, ale też z grafiki komputerowej się zdarza.

Niedługo stanę się chyba specjalistą od likwidowania moli kuchennych - może zacznę oferować swą pomoc w tym procederze :D

BD, zawsze można "do paszczu".

Jak się podszkolę z dynamicznego HTMLa i CSS to jeszcze stronki internetowe można ludziom pisać. Obecnie to, co umiem pisać jest już starodawne :D

Potrafię dokładnie sprzątać, szczególnie cudzy bałagan, bo nie zastanawiam się wtedy nad każdym przedmiotem i nie mam skojarzeń, i nie zamyślam się na długie minuty o przeszłych wydarzeniach itp. :)

Czasami przeglądam swoje graty i wynajduję rzeczy, których nie chcę już posiadać, wówczas wystawiam na aukcji na Allegro.

piątek, 9 wrz 2011, 15:13

Vero ma, "do paszczu" to też wyjście :))
A Sun - cóż, trza by kupić mocniejsze okulary! :jupi:
Na pewno trzeba wykorzystać swe talenty-czy manualne, czy ustne czy dowCIPne, ale przede wszystkim trzeba CHCIEĆ :superman:
Korki, wieszanie firan czy mizianie 90-tka - wszystko dozwolone. A sponsoring....każdy orze jak może :)

poniedziałek, 8 kwi 2013, 13:59
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]