Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 13 gru 2019, 07:29

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Hydepark w Hydeparku 
Autor Wiadomość

Post Re: Hydepark w Hydeparku
ja z kolei nie kumam tej gadki odnośnie rzeczywistości- niby ona taka wspaniała jest,gdzie nawet tatuś nie jest alkoholikiem, tylko wredna matka wymyśla kłamstwa.

...a komentarze są takie jak nasze męskie społeczeństwo- ale przecież w końcu to z nami babami jest coś nie tak

poniedziałek, 13 sie 2012, 14:33

W tym artykule jest to, co powiedziały dziennikarce pochwiczanki! Sylwia sobie tego nie wyssała z palca, rozmawiała z nami. Ja nie mam zażaleń, że coś przeinaczyła.

poniedziałek, 13 sie 2012, 14:41

Czytałam jak o jakiejś dziwnej, egzotycznej dolegliwości, a opowieści, które słyszałam kiedyś ze wzruszeniem na żywo przy herbacie i gorącej czekoladzie jak naiwną literaturę dla młodzieży ... to jak mógł odebrać to ktoś kto nie miał pochwicy?

Przynajmniej zrozumiałam dlaczego Andrzej nie napisał książki poruszającej ten temat (chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii?).

poniedziałek, 13 sie 2012, 23:57

A ja dowiedziałam się o niektórych przypadłościach (volvodynia, vestibulodynia) z audycji "Kochaj się długo i zdrowo". I też mi się wydawało, że wszystkie te nazwy brzmią dziwacznie i w ogóle jakieś odległe to było. Ale po nitce do głąbka, od tej audycji doszłam do informacji o pochwicy.

Spróbujmy spojrzeć na ten artykuł nie jak osoba, która z pochwicą się nie zetknęła, ani tym bardziej jak ex-pochwiczanka, lecz jak pochwiczanka jeszcze nie niezdiagnozowana, albo chłopak takiej pochwiczanki.

Artykuł jest napisany współczesnym językiem dziennikarskim: bardzo krótkie historyjki, tylko kilka faktów, udokumentowano kilkoma przypadkami. Bardzo dobrze, że jest przystępny prawie tak samo, jak teksty z Bravo o "moim pierwszym razie". To jest zajawka tematu, a nie rozprawa naukowa na temat pochwicy.

Tak mi się nasunęła refleksja, że powinno tam być podsumowane, że pochwiczanki to zazwyczaj perfekcjonistki i mało co jest je w stanie zadowolić, artykuł o pochwicy włączając :)

wtorek, 14 sie 2012, 00:22

Przeczytałam i artykuł mi się podoba. Znajdą się tacy, którzy nie zrozumieją tego tematu i chyba nawet nie będą próbowali (wystarczy spojrzeć na zamieszczone pod tekstem komentarze) ale moim zdaniem jeśli na artykuł trafi pochwiczanka to dowie się, że nie jest jedyną "kosmitką". Przeczyta, że te "kosmitki" nawet się spotykają! i jest ich więcej!

Uważam, że im więcej treści dotyczących pochwicy i Andrzeja tym mniej wylanych pochwiczańskich łez, a chyba wszystkie z nam są dowodem na to, że setmanizacja gwarantowana :)

wtorek, 14 sie 2012, 01:42
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17