Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 29 wrz 2020, 18:09

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 51  Następna strona
CO DOBREGO DZISIAJ U CIEBIE? 
Autor Wiadomość
Post Re: CO DOBREGO DZISIAJ U CIEBIE?
Co dobrego dziś u mnie? uczyłam się jak wykorzystać czas bezruchu w sklepie na swoja korzyść... jak już posprzątałam co dało się posprzątać, poukładałam towar itd siadłam sobie przy piecyku imitującym kominek i czytałam pasjonującą książkę:)Skoro i tak ludzi nie było (, bo dzisiaj zimny wiatr, snieg i w ogóle lepiej siedziec w domku) to zamiast sie martwić i wkurzać, oddałam się czytaniu ulubionej książki której już nie dotykałam od roku jak nie więcej:) Odkrywam na nowo:)))
I szczerze, nie wiem jakim cudem zrobiłam utarg wymagany taki minimalny :))))

środa, 1 gru 2010, 22:38

Co dziś dobrego u mnie? Miałam świetne zajęcia, w przerwie zdążyłam zjeść obiadek z moim mężczyzną, a wieczorem, po tym dłuuuugim dniu wykąpałam się w płynie do kąpieli o takim przepysznym, waniliowym zapachu :)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

czwartek, 2 gru 2010, 00:04
co dobrego?
sypiący znowu śnieg nie zasypał nas kompletnie i jest nieco cieplej:))))Syn przeszedł dzielnie szczepienia dla klas 3:)))))

odkryłam przekręty pracownicy na L4...... a dzisiaj cierpiąc na comiesięczną przypadłość mam super wsparcie małża który dba o mój spokój w tym pierwszym dniu i donosi herbatki:))))

czwartek, 2 gru 2010, 21:29

Ja dziś odkryłam że już się nie nakręcam wieloma rzeczami. :fuck:
Byłam dziś u przyjaciółki - która ma "zdecydowanie lepiej" ode mnie - i stwierdziłam że nie ma we mnie źdźbła zazdrości. Wielu rzeczy kompletnie nie rozumiem z jej postępowania, jej pasje są mi kompletnie obce - i oczywiście autentycznie podziwiam ją za nie.
Może zrozumienie ze tak na prawdę jestem kim chcę być kim i będąc kimś innymi - nie byłabym sobą - pozwala mi być sobą. :declare:
:tease:
Magda

piątek, 3 gru 2010, 01:27

Zaczynam dziś swoje nowe studia. Jestem podekscytowana jak nastolatka :D

piątek, 3 gru 2010, 07:48
Super Łucjo:) Miłego dzionka spędzonego na studiowaniu z zgłębianiu tajników wiedzy :)))))
Moc uścisków:))))))

piątek, 3 gru 2010, 13:45

U mnie dziś fajnie, bo w końcu zrobiliśmy małe (no dobra, nie takie małe) przemeblowanie w naszym pokoiku :) Teraz będzie gdzie postawić tą fajną, małą choineczkę... :dance2:

W ogóle humor mi dziś dopisuje, idę zaraz zgłębiać wiedzę :D

Miłego dzionka Wam życzę :)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

piątek, 3 gru 2010, 15:29

dziś w pracy zapatrzyłam się w zimowy krajobraz za oknem i doceniłam, że nasza fundacja zlokalizowana jest przy lesie z dala od cywilizacji. Trudno do nas dotrzeć w tak bardzo zimowej aurze, co sprawia, że życie zwolniło (w przenośni i dosłownie)więc spokojnie mogłam wziąć do ręki kubek gorącej kawy i delektować się zachodem słońca - tak bardzo pełnym głębokich barw, że aż nierealnym...Nawet nie chciało mi się biec po aparat, by nie stracić sekundy dzisiejszego spektaklu, którego wydawałam się jedynym widzem... :inlove:

piątek, 3 gru 2010, 19:06

Zasypało nam auto. Unieruchomione zostało na dni kilka. Dziś chcieliśmy zrobić zakupy i głowiliśmy się, jak bez ciężkiego sprzętu (typu łopata) poradzimy sobie z wyjazdem. Ku naszemu zdziwieniu okazało się w południe, że koło naszego samochodu jest odsypany śnieg. Czyżby ktoś pomylił auta?
Gdy wróciliśmy, miejsce było już zajęte, jak i wszystkie inne odśnieżone. Chcąc wjechać w narożnik, parkingu zakopałam się w śniegu (ciężki samochód z napędem na tylną oś). Ty razem wycieczka do Castoramy po łopatę wydawała się nieunikniona. Poszliśmy do domu, zjedliśmy obiad i wyszliśmy ponownie. Jeszcze coś się nam przypomniało, wróciliśmy na parking, by sprawdzić, a tam obok w garażu nasz znajomy. Jak na Amerykanina z północnego stanu przystało miał dwie łopaty na wypadek zimy :D

piątek, 3 gru 2010, 20:02

Vero napisał(a):
ciężki samochód z napędem na tylną oś

Ojojoj, jak doskonale Cię rozumiem.... :agree:

piątek, 3 gru 2010, 21:40
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 51  Następna strona