Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 14 lip 2020, 14:57

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Następna strona
CO DOBREGO DZISIAJ U CIEBIE? 
Autor Wiadomość
Post Re: CO DOBREGO DZISIAJ U CIEBIE?
Tralalala zimaaaaa:) Zaczęlismy produkcję ( z dzieciakami) cudeniek na choinkę:) W tym roku chcę aby nie było na niej ani jednej bombki, ani jednego kupnego łańcucha.jedynie kupne lampeczki bo tego nie umiemy zrobić sami hihih:)))
A tak to ozdoby papierowe, z masy solnej i pierniczki plus cukierki:)
Dzieciaki zrobiły dzisiaj 3 m łańcucha:)))))Super fajna zabawa przy takiej produkcji:D

niedziela, 28 lis 2010, 18:43

To mój ulubiony wątek forum :D

niedziela, 28 lis 2010, 20:19

Kiedyś prowadziłam dzienniczek uczuć - codziennie. Doszłam do wniosku ze w pewnym momencie tendencyjnie sobą manipulowałam ina siłę doszukiwałam się Magdy jakiej nie ma. To mnie wyleczyło z udawania kogoś kimnie jestem. A jestem klasycznym samotnikiem.
Fajne są gwiazdki z takich cieniutkich plastikowych albo trochę grubszych tasiemek do kwiatów-w wersji 3D.
Albo takie duże - np. z taśmy do kas fiskalnych.

niedziela, 28 lis 2010, 20:33

Postanowiłam wprowadzić w życie to: "Co dobrego?, tzn takimi właśnie słowy witać znajomych i przyjaciół...
Zadałam więc dziś to pytanie znajomemu buddyście, a on w odpowiedzi: "Co dobrego? Nic dobrego: praca i praca...".
Niestety, Polak zawsze znajdzie wyjście z sytuacji i odpowie, jak na Polaka przystało. Nawet - buddysta:)

niedziela, 28 lis 2010, 20:35
Pelu, wiem o czym mówisz:) Sprawdź co będzie jak ponowisz pytanie:) " Ależ, ja pytałam o to co dobrego?"Itd;))))

Wiecie niezła zabawa z tym pytaniem:)))) Później i dla obu stron:)
BYłam dzisiaj chwilkę na sklepie i wszedł jeden z klientów i od progu, jak mnie zobaczył, mówił .... Nooo zaraz będzie mnie Pani maglować co tam dobrego ale ja szybszy jestem i sam powiem :)))) Samo dobro psze pani , samo dobro:) Wnuczka mnie narysowała, najpiękniejszy rysunek na świecie:)))))))

Czyż to nie wspaniałe?:)))))

Magda mówisz o tych takich kulach w 3 d z takimi różkami dookoła co sie robi ze wstążek lub pasków papieru?Takie jezyki z 4 pasków robione?

niedziela, 28 lis 2010, 21:11

Mhm. Dokładnie z 4 pasków.
Jeszcze możesz jak lubisz (ja uwielbiam takie zabawy) pobawić się makaronem z klejem z pistoletu - wychodzą fajne choinki. Zależy jaki makaron. Zielona farba, brokat i "anielskie włosy". I są super ozdoby własnej roboty.
Jeść nie polecam.

niedziela, 28 lis 2010, 21:17
nachodzi mnie temat na nowy wątek pt własnoręczne ozdoby choinkowe.
Magda a umiesz to wytłumaczyć komuś komu się owe paski plączą jak to zrobić krok po kroku plus zdjątka każdego etapu?bardzo mi się podobają takie gwiazdki ale jakoś mi nie wychodzą:D

OOOOO choinka z makaronu?Jak?
Ja umiem choinkę z orzechów włoskich całych- tez na klej z pistoletu:D Ale makaron brzmi zachęcająco:)

niedziela, 28 lis 2010, 21:23

Wiem o co Ci chodzi z tymi orzechami. Mój kumpel takie potrafi - obiecał mnie dokształcić (tego jeszcze nie robiłam).
Spróbuję zrobić opis - tych gwiazdek - jeśli mamy to samo na myśli.
Makaron nakładasz na okręgu - są takie "kokardki" na ukos nakładasz i kleisz.
Okręgi się zmniejszają o np. 1 kokardkę co "piętro". No i później zielony spray i brokat.
Można ponaklejać jakieś koraliki czy inne ozdóbki.
Dla dzieciaków kupa frajdy jak mama coś takiego robi - wiem jak mój reagował na takie moje "wyroby". :good:
Choć do dziś wypomina mi niezrobiony sweterek na drutach. :D

niedziela, 28 lis 2010, 21:37

Co dobrego u mnie? Hmmm....

Obudziłam się wtulona w mojego mężczyznę, za oknem sypał śnieg, zupełnie świąteczny klimat... Wstałam w sam raz, żeby na spokojnie wypić kawę z mlekiem i zjeść śniadanie, później pouzupełniałam i dokończyłam pisanie konspektu pracy magisterskiej i wysłałam go (w końcu:D) mojemu promotorowi.

:D

A jak mam już konspekt to nawet pisanie samej magisterki nie wydaje się już takie straszne :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia :)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

poniedziałek, 29 lis 2010, 10:30

Margarytko :good:

poniedziałek, 29 lis 2010, 10:36
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Następna strona