Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest wtorek, 18 gru 2018, 13:20

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Film 
Autor Wiadomość
Post Film
A tak po reklamie filmu " Dwóch gniewnych ludzi" na dziale muzyka( obejrzałam- super ), stwierdziłam , że dobrym pomysłem będzie podrzucanie tutaj filmów wartych obejrzenia:)))

Skoro już weszłam w filmy z Nicholsonem które zaczęłam odświeżać, polecam

As good as it gets- Czyli " Lepiej być nie może"

http://lepiej.byc.nie.moze.filmweb.pl/

I przy okazji pytanko do osób oglądających filmy online.... szukam namiarów na dobrą stronkę z filmami, gdzie mają rozsądne opłaty za korzystanie.;)))))

sobota, 3 kwi 2010, 20:59

Post Re: Film
Są strony, gdzie filmy możemy oglądać za darmo, ale nie wiem czy mogę tu linki dawać(jakiś regulamin czy coś nie zabrania)?

sobota, 3 kwi 2010, 21:39
Site Admin

regulamin nie zabrania chyba, te strony nie łamią prawa, jesli dają tylko odnośniki do filmów wrzuconych przez kogoś na własne ryzyko. Podawaj więc śmiało ^^ ja znalazłam jedną taką: http://www.kino.pecetowiec.pl/
sama z chęcią poznam inne darmowe! (najlepiej bez limitów minutowych)

ja ze swojej strony polecam 'Życie jest piękne", "Amelię", "Przerwana lekcja muzyki". Wczoraj obejrzałam "Dziennik nimfomanki" - to jeden z lepszych filmów jaki widziałam. Tylko taki... na wpół erotyk, także kto nie czuje się na siłach i jego moralność wciąż przoduje, to lepiej niech nie ogląda ;)

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

sobota, 3 kwi 2010, 22:17
A Dziennik.... chętnie obejrzę:))))

sobota, 3 kwi 2010, 23:06

Tak na szybko to świat seriali można odkryć tutaj http://seriestv.pl/, filmy są także tu http://www.films-online.pl/

sobota, 3 kwi 2010, 23:32

filmy i polskie i zagraniczne (często w polskiej wersji językowej) są na tej stronie: http://podawarka-filmowa.blogspot.com/
A co do Nicolsona, to zagrał w kilku arcydziełach... "Lot nad kukułczym gniazdem" (jak ktoś nie widział, to absolutnie musi...(ups) powinien...(ups) chce (?)
poza tym : "Zawód reporter" (klasyka), mało znany, ale świetny film "Pięć łatwych utworów" (Five easy pieces), "Czułe słówka" (bardzo wzruszający).
Bez Nicolsona, ale z De Niro "Łowca jeleni" (mój ulubiony film, chociaż bardzo mocny, bardzo mocno walący po głowie i niesamowicie pacyfistyczny)
Warto sięgnąć po filmy Formana, ten to się narobił, geniusz jeden! "Hair" (musical, cudo gatunku), już wspomniany "Lot nad..." , "Skandalista Larry Flynt" (chociaż niby o czym innym, ale tak naprawdę o niesamowitej miłości też), no i kolejny jeden z ulubionych "Amadeus" - film o byciu przeciętnym i geniuszu i o braku spełnienia.
Jak sobie coś przypomnę napiszę
Wesołych świąt

niedziela, 4 kwi 2010, 19:39
Site Admin

narrreszcie będę mogła stworzyć jakąś sensowną listę filmów do obejrzenia - bo kompletnie się na tym nie znam, wolę książki ;) ...a potem wychodzi, że nic nie wiem, nie widziałam i w ogóle zacofana kinowo jestem :P

Voilà, ma petite Amélie, vous n'avez pas des os en verre. Vous pouvez vous cogner à la vie. Si vous laissez passer cette chance, alors avec le temps, c'est votre cœur qui va devenir aussi sec et cassant que mon squelette. Alors, allez y, nom d'un chien!

/Moja mała Amelio, nie masz kości ze szkła. Trzeba biec za życiem, bo jeśli ta szansa przeminie to Twoje serce stanie się tak wyschnięte i łamliwe jak mojej kości - tak więc dalej, odwagi, goń za tym!/ :D

niedziela, 4 kwi 2010, 23:47

Nieodwracalne... Wstrząsający film z moją ukochaną Bellucci, ale warty obejrzenia. Tylko dla dziewczyn o mocnych nerwach. Ostrzegam, że może przeszkodzić w terapii pochwicowej, bo jest tam ukazana scena gwałtu... Ja najpierw jej poszukałam, obejrzałam przez palce, a potem już mogłam oglądać film. nastraszyli mnie, ale nie ma tam wcale jakichś szczegółów i jak się pominie tą scenę, to i tak wiadomo o co chodzi, bo w gruncie rzeczy chodzi o reakcje na to wszystko mężczyzny jej i w ogóle... I jeszcze bardzo dobry fil z nią nosi tytuł Malena. Między innymi o tym, jak jedne kobiety umieją zaszczuć drugie tylko przez urodę.

wtorek, 6 kwi 2010, 16:17

Obejrzałam w końcu "Dwóch gniewnych ludzi" i uwielbiam ten film. A już Nicholsona szczególnie. Poza tym:

"Leon Zawodowiec", mój ukochany film oglądany nie raz i nie dwa z niesamowitym Jeanem Reno, po prostu kocham ten film!

"21 gramów": świetny, chociaż na początku trudno się zorientować w fabule.

"Sztuka płakania" ciężki, ale myślę że warty obejrzenia

"Pręgi" na podstawie książki "Gnój" Wojciecha Kuczoka

"Męska sprawa"- krótki, bo tylko 26-minutowy film, w podobnym klimacie jak "Pręgi", ciężko go zapomnieć.

"Senność" ze świetnymi rolami Żebrowskiego i Kożuchowskiej

"Kto nigdy nie żył" z Żebrowskim

"Biały oleander" z niesamowitą Michelle Pfeifer- na podstawie książki o tym samym tytule...

"Dziewczyna z Perłą"

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

wtorek, 6 kwi 2010, 20:58
A z klasyki polskiego kina uwielbiam "Rejs";))))))

Z innych ciekawe jest "urodzeni mordercy" - podobają mi się różne ujęcia,,, zmiany kolorów.... bajka:)

Również " Arizona dream" - bardzo ciekawy film:))))

środa, 7 kwi 2010, 21:09
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona