Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 1 kwi 2020, 06:18

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Cudowny (?) związek po latach 
Autor Wiadomość

Post Re: Cudowny (?) związek po latach
Testuję nowe podejście do życia :D Sumiennie wykonuję polecenia :D Za mało czasu upłynęło, by wyciągać ostateczne wnioski, ale jak dotąd jest dobrze :ok:
Samo szkolenie super :klask:

środa, 10 mar 2010, 19:25

no to super :klask:
trzymam kciuki za wytrwałość w dążeniu do celu :D

czwartek, 11 mar 2010, 00:27
Rybcia i jak ci idzie?

wtorek, 16 mar 2010, 23:41

Stosuję zasadę, że skoro nie mogę zmienić sytuacji, zmieniam sposób myślenia o niej, a wtedy zmieniają się moje uczucia :spoko:ABCD emocji wg Andrzeja :D
Po lekturze książki, którą mi Andrzej polecił, pozbyłam się idealistycznego myślenia i stawiam na zdrowy rozsądek.
Wyglada na to, że w moim domu się to sprawdza. Mąż ma więcej "świętego spokoju", ja wyraźnie mówię, czego od niego oczekuję, co mi się nie podoba, a częściej, co mi się podoba :D i w tej chwili jest super :ok: Może powolutku się przekona, że mam na względzie dobro nas obojga? Ale nic na siłę.
Za największe błędy, jakie doprowadziły do kryzysu, uważam zaprzestanie rozmów o wszystkich wspólnych sprawach i myślenie, że oboje myślimy tak samo :sciana: Na szczęście "błąd" to tylko "nieoczekiwany efekt naszych działań", więc zmieniam działanie i idę z życiem dalej :D
Powinni uczyć tego w szkołach!
Wyglada na to, że problemy opisane na początku tego wątku da się szczęśliwie rozwiązać :D

środa, 17 mar 2010, 08:52
Suuuuper:))
Cieszę się niesamowicie kochana:)

środa, 17 mar 2010, 12:24

:D Przeczytałam gdzieś takie ładne zdanie: "Każdego dnia czeka na nas cud, tylko trzeba go zauważyć". Jak się to połączy z teorią CUDu Andrzeja, to MUSI być dobrze :ok:

środa, 17 mar 2010, 12:40
Łucja chwal się jak idzie???????????????

niedziela, 25 kwi 2010, 23:05

Nie wiem, czy to cisza przed burzą czy początek rzeczywistych zmian, ale jest dużo lepiej niż było :spoko:
Mąż przestał reagować niepokojem na każde wypowiadane przeze mnie zdanie na temat naszego wspólnego życia. Wreszcie rozmawiamy ze sobą o wielu sprawach, znów podejmujemy WSPÓLNE decyzje, a i ja mam więcej wolności, na której mi zależało :ok:
Nie umiem tylko sprawić, by podchodził w życiu do róznych spraw z większym luzem, przestał być niesamowicie wymagający wobec ludzi-rodziny i znajomych, choć ich "przewinienia" to tak naprawdę drobiazgi :sciana:.
Nie poddam się już teraz jednak za prędko :spoko:

poniedziałek, 26 kwi 2010, 08:56
u mnie było podobnie:) To zmiany rybcia:)

czwartek, 6 maja 2010, 22:50

Łucja2 napisał(a):
Nie umiem tylko sprawić, by podchodził w życiu do róznych spraw z większym luzem, przestał być niesamowicie wymagający wobec ludzi-rodziny i znajomych, choć ich "przewinienia" to tak naprawdę drobiazgi :sciana:.

Cały czas jest tak, że jestem wg męża wreszcie w jakiś cudowny sposób ok, ale świat dokoła wrogi i złośliwy. Trochę tłumaczę, więcej pokazuję,gdy bywa dobrze, a nawet super, ale to przypomina marsz w głebokiej wodzie pod prąd :sciana: Bez wspołpracy będzie trudno :placz:

piątek, 7 maja 2010, 07:23
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona