Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 9 gru 2019, 11:34

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Wykład z ostatniego zlotu 
Autor Wiadomość

Post Wykład z ostatniego zlotu
Kochani,
Na ostatnim zjeździe dałam się namówić na wygłoszenie wykładu. Dziękuję bardzo za wszystkie dobre słowa, które usłyszałam później. Każdego dnia motywujecie mnie do pisania :-) Jeszcze raz dziękuję!
Zaczynam punktów z wykładu. Do każdego dodam kilka zdań przypomnienia.
Do rzeczy:
1. Mężczyzna to wzrokowiec. Potrzebuje obrazów. Bądź więc spontaniczna, tańcz, wskocz do fontanny itd. :-) A później przypomnij mu o tych obrazach używając np. A pamiętasz jak...?
2. Spontaniczność w seksie. Seks w łóżku pod kołderką nie utkwi w pamięci mężczyzny tak jak ten, którego się nie spodziewał np. w garażu, w samochodzie, nad jeziorem czy w toalecie u znajomych w czasie imprezy :-)
3. Rozbudzaj swojego mężczyznę. Chcesz mieć rewelacyjny seks? Zacznij grę wstępną zanim on wróci do domu. Wykorzystuj do tego smsy, mmsy.
4. Akceptuj siebie. Twój mężczyzna chce właśnie Ciebie. Właśnie Ciebie pożąda. Nie wstydź się więc swojego ciała. Bądź dla niego seksowna. Wyciągnij dla niego ładną bieliznę. Zaskakuj go.
5. O kompleksach rozmawiaj... ale z przyjaciółkami. Jeśli uważasz, że masz za mały biust, za grube uda to nie mów o tym mężczyźnie. 10 razy zaprzeczy... a za 11. zacznie się zastanawiać czy ten biust nie jest za mały. Uwaga, mężczyźni raczej nie widzą ani cellulitu ani rozstępów... aż do momentu, kiedy kobiety pokażą im, gdzie mają szukać.
6. Mężczyzna czuje, że kocha kiedy tęskni. Dlatego pozwól mu na to np. wychodząc bez niego na zajęcia sportowe czy pozwalając mu na wyjście z kumplami.
7. Negatywne obrazy niszczą te pozytywne. Możesz tworzyć pozytywne obrazy, zaskakiwać mężczyznę rozbieranymi mmsami itd. ale on o tym zapomni jeśli zbudujesz negatywny obraz np. całodniową awanturę, podczas której on dowie się, że "wszystkie orgazmy udawałaś", a on "nie jest prawdziwym mężczyzną".
8. Mężczyzna chce, żeby jego kobieta była szczęśliwa. Kobiecy uśmiech jest dla mężczyzny największą nagrodą, motywacją i inspiracją. Nie żałuj mu uśmiechu.
9. Twój mężczyzna ma być Twoim przyjacielem, ale nie terapeutą. Kiedy kobieta chce się wyżalić, mężczyzna już pracuje nad rozwiązaniem problemu. Jeśli mu się to nie udaje i nie może pomóc swojej ukochanej to go to przytłacza. Nie zapominaj o tym.
10. Drodzy mężczyźni, kiedy macie dość, kiedy problem Was przygniata... nie kumulujcie tego! Mówcie o tym swoim kobietom. Nie macie obowiązku być niezniszczalni.
CDN.

Ostatnio edytowano czwartek, 28 cze 2012, 20:47 przez Sylwia13, łącznie edytowano 1 raz

sobota, 26 maja 2012, 12:17

Post Re: Wykład z ostatniego zlotu
:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:
To ja też dorzucę swoje 3 grosze :)

PIERWSZE 20 ZASAD SZCZĘŚCIA

1. Witam dzień z miłością. Jestem gotowa przyjąć, to co mi dzień przynosi.

2. Nie odpuszczę, nie ustąpię, nie poddam się, aż osiągnę cel.

3. Jestem największym skarbem świata. Jestem gwiazdą!

4. Jestem największym cudem natury.

5. Jestem świadoma tego, ile jestem warta i ile mogę dać. Daję tyle ile chcę dać.

6. Dziś będę panią swoich emocji. Mogę sama wybrać jak chcę się czuć.

7. Będę śmiała się ze świata i do świata.

8. Mam do siebie dystans i patrzę na siebie z pobłażaniem.

9. Będę patrzeć na każdą sytuację z dystansem.

10. Nic nie biorę do siebie.

11. Dziś podwoję swoją wartość, czyli dziś będę myślała o sobie dwa razy lepiej.

12. Codziennie będę podwajała swoją wartość.

13. Ważne jest to, co nie jest materialne.

14. Szanuję każde swoje wypowiedziane słowo.

15. Świadomie kieruję swoimi myślami, także słowami, których używam gdy myślę.

16. Nic nie będę zakładała z góry.

17. Robię wszystko najlepiej jak umiem.

18. Dziś jestem szczęśliwa najbardziej jak już potrafię.

19. Przeżyję ten dzień, jakby to był ostatni dzień w moim życiu.

20. Kocham siebie samą tak bardzo, jak chcę być kochana!

:heart:

sobota, 26 maja 2012, 21:08
Zobacz profil WWW

:feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist: :feminist:

Co znaczy kochać siebie?

Kochać siebie to chwalić siebie i werbalnie wyrażać dla siebie uznanie.
Kochać siebie to akceptować wszystkie swoje działania.
Kochać siebie to mieć zaufanie do swoich możliwości.
Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy.
Kochać siebie to kochać swoje ciało i zachwycać się swoim pięknem.
Kochać siebie to ofiarowywać sobie to, czego pragniesz.
Kochać siebie to dawać sobie z poczuciem, że na to zasługujesz.
Kochać siebie to pozwalać sobie na wygrywanie.
Kochać siebie to dopuszczać do siebie innych, zamiast godzić się na samotność.
Kochać siebie to kierować się własną intuicją.
Kochać siebie to odpowiedzialnie tworzyć swoje własne zasady.
Kochać siebie to dostrzegać własną doskonałość.
Kochać siebie to przypisywać sobie zasługi za to, co się zrobiło.
Kochać siebie to otaczać się pięknem.
Kochać siebie to pozwolić sobie na zamożność zamiast życia w biedzie.
Kochać siebie to otoczyć się przyjaciółmi.
Kochać siebie to nagradzać się i nigdy siebie nie karać.
Kochać siebie to mieć do siebie zaufanie.
Kochać siebie to karmić się dobrym pożywieniem.
Kochać siebie to myśleć dobrymi myślami.
Kochać siebie to otaczać się ludźmi, których obecność Ci służy.
Kochać siebie to czerpać radość z aktywności seksualnej.
Kochać siebie to często robić sobie masaż.
Kochać siebie to uważać się za równą innym.
Kochać siebie to wybaczać sobie.
Kochać siebie to pozwalać na czułość.
Kochać siebie to być dla siebie autorytetem,
Kochać siebie to nie przyjmować cudzej krytyki.
Kochać siebie to rozwijać swoje twórcze impulsy.
Kochać siebie to umieć się dobrze bawić.
Kochać siebie to przemawiać do siebie łagodnie i czule.
Kochać siebie to stać się własnym akceptującym rodzicem wewnętrznym.
Kochać siebie to rozwijać się.
Kochać siebie to żyć z pasją.
Kochać siebie to uśmiechać się.

Źródło: Sondra Ray „Zasługuję na miłość”
:jupi:

sobota, 26 maja 2012, 21:13
Zobacz profil WWW

11. Mężczyzna się gubi w gąszczu tematów. Chcesz omówić jeden problem? Ok, ale nie wydłużaj tej listy. Jeśli zaczniesz dodawać dygresje, mnożyć wątki to mężczyzna nie będzie wiedział o co Ci chodzi. J
12. Zmieniaj go pozytywnie. Fochy, krzyki, wypominanie rzeczy sprzed pół roku... to przeważnie przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. Zamiast tego chwal swojego mężczyznę, nagradzaj za starania, doceniaj to co dla Ciebie robi. A jeśli krytykujesz to nie krytykuj osobę, ale wyłącznie stan rzeczy.
13. Podziwiaj swojego mężczyznę. Interesuj się tym co robi. Wspieraj go. Pokazuj mu, że w niego wierzysz. Podziwiaj go (Dobrze sprawdzają się ukryte komplementy np. Czy wiesz, że miałam trzy orgazmy?).
14. Pozwól mu być mężczyzną. Pozwól mu przepuszczać siebie w drzwiach. Nie zmieniaj sama koła w samochodzie.
15. Rodzina jest dla niego ważna. Nie opowiadaj więc teściowi jak to jego syn miał problemy z zaparkowaniem. Zamiast tego opowiedz jak wspaniale poradził sobie z remontem.
16. Nie zamykaj go w klatce. Pozwól mu pojechać z kumplami na ryby czy pójść do pubu obejrzeć mecz. Pójdzie, zatęskni i wróci zadowolony, że ma taką wspaniałą kobietę.
17. Bądź interesująca. Nie rzucaj dla niego wszystkiego. Nie rezygnuj ze swoich pasji, zainteresowań, poglądów czy przyjaciół.
18. Owoc zakazany smakuje najlepiej. Mężczyzna jest wzrokowcem. To, że popatrzy się na inną kobietę nie znaczy, że już Cię nie kocha. Jeśli będziesz mu robić awantury o gapienie się na inne kobiety "ten zakazany owoc" będzie coraz bardziej interesujący. Wielka zazdrość może zabić związek.
CDN.

poniedziałek, 28 maja 2012, 16:54

19. Mężczyzna nie jest urządzeniem wielofunkcyjnym. On skupia się na jednej czynności i nie ma tak podzielnej uwagi jak kobieta (zazwyczaj ;-) Dlatego jak chcesz mieć pewność, że Cię słucha nie mów do niego kiedy akurat ogląda mecz ;-)
20. Zrób mu listę. Mężczyzna potrzebuje konkretnych informacji. Jeśli chcesz, żeby kupił mleko 0,5% to mu to powiedz. Jeśli powiesz: "kup mleko" wrzuci do koszyka pierwsze, które zobaczy.
21. Witaj się z nim. Dla faceta jest bardzo ważne to jak go witasz. Dlatego nie rzucaj z otchłani kuchni "wreszcie jesteś", ale przytul go, pocałuj.
22. Szkoda życia na skarpetki. Nie warto mężczyźnie robić awantur o rozrzucane skarpetki itd. To raczej nie zadziała. Lepiej pochwalić go za to jak pomaga w sprzątaniu. I zwrócić uwagę na to jak dzięki niemu czujesz się fantastycznie w przytulnym domu.
23. Obowiązki domowe to nie kara. Pranie, sprzątanie itd. to nie powód do awantur i robienia min "jak bardzo cierpię". Lepiej zachęcić faceta do pomocy i z uśmiechem na ustach razem gotować.
24. Bądź dobrem luksusowym. Jak on będzie groził, że odejdzie nie padaj na kolana, nie poniżaj się... prędzej wystaw mu walizki za drzwi.
25. Wąchaj swój ser. To, że teraz jest fantastycznie to nie znaczy, że tak będzie zawsze. Dlatego każdego dnia dbaj o swój związek i sprawdzaj czy się nie psuje.

czwartek, 28 cze 2012, 20:46

Na podstawie:
"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Sherry Argov
"Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" Sherry Argov
"Mężczyzna od a do z" Piotr Mart
oraz doświadczeń własnych :-)

POWODZENIA!

czwartek, 28 cze 2012, 20:50

Dzięki Ci Sylwio za Twe mądre życiowo słowa. Z każdym słowem się zgadzam. A najlepsze potwierdzenie, że to naprawdę działa :D

piątek, 29 cze 2012, 22:27
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]