Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 17:28

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Zdrada? 
Autor Wiadomość
Post Re: Zdrada?
I zapomniałam o nr 7:)))))))))
Ania:)))) Kochana Ania, coś przeczuwa, coś jej nie pasuje... mąż późno wraca do domu.... jest taki jakiś nieobecny.... przypadkiem widzi go z niezłą laską w barze( nie wie że to jego siostra przyrodnia która dopiero co poznał) i co robi Ania? Idzie z pierwszym lepszym aby się zemścić:)))) Potem odkrywa co to za babeczka w barze była........ zdradziła? Ma usprawiedliwienie?;> hehehe

Mam nadzieję, że was nie zanudzam:))))

czwartek, 6 paź 2011, 00:51

Post Re: Zdrada?
Vero napisał(a):
A jak ktoś nie ma apetytu, to inni mu zazdroszczą, że nie ma problemu z odchudzaniem.

Sztuka się zaczyna, gdy okazja się jednak pojawia, albo wręcz sama wchodzi do łóżka. Wtedy jest miejsce do popisu dla rozumu, który sobie ustala, że jego decyzją jest nie zdradzać.

Ja niedawno wpadłam na taki pomysł, by dokonać inwersji nazewnictwa. I teraz moją pokusą jest zachowanie wierności a nie zdrada. A że człowiek słaby jest... :D

Fajny pomysł... :) Zaskakujące, jak wiele czasem mogą zmienić same słowa...
Czasem mam wrażenie, że już samo postawienie sprawy: nie wolno, nie powinno się zdradzać, zaczyna sprawiać, że zaczyna kusić...
Inna bajka, kiedy zdradza się nie tylko partnera ale też własne zasady. Chodzi mi o sytuację, kiedy ktoś sobie zakłada, że nigdy w życiu by nie zdradził, po prostu nie ma takiej szansy a później właśnie: niespodziewanie zdarza się jakaś sytuacja i człowiek, który nie powie sobie stop bo nigdy się nie zastanawiał "co bym zrobił gdyby..." zdradza.

Znam chłopaka dla którego "zdradą" byłaby dość specyficzna sytuacja: był sam, tuż po rozstaniu z dziewczyną, z którą był kilka lat. Poznał inną dziewczynę, z którą świetnie mu się gadało, spędzało czas... chociaż widywali się rzadko, bo dzieliło ich wiele kilometrów na co dzień. Ona też krótko przedtem się rozstała ze swoim chłopakiem. No i właśnie: pewnego razu mało brakowało, żeby poszli ze sobą do łóżka, ale tego nie zrobili. Chłopak uznał, że dla niego to by była zdrada własnych zasad: pójście do łóżka z kimś, kogo "tylko" lubi, a jednocześnie lubi na tyle, żeby go obchodziło, że później może być im ciężko poukładać relacje, że przyjaźń może się rozsypać, czy po prostu:zmienić charakter niekoniecznie na lepsze, tym bardziej, że jednak odległość, dystans wielu kilometrów. Przegadali później temat na wszystkie możliwe sposoby i z tego co wiem, tylko skorzystali na takim podejściu :)

Cytuj:
Ale tak serio, to jest niesamowita frajda nie skorzystać z okazji. To musi być kacowe uczucie, gdy się zaliczy skok w bok tylko dlatego, ze się na przykład za dużo wypiło na imprezie albo poznało kogoś, kto prawi takie komplementy, że nogi miękną. I w sumie to bardziej mi żal tego biedaka, czy biedaczki, która się tak bezsensownie wypuściła niż tego zdradzonego partnera.

Myślę, ze to faktycznie niezła frajda- nie skusić się :) Fajnie poczuć, że okoliczności okolicznościami, ale jednak decyduję o swoim życiu i mam wybór...

Nikola, trudno byłoby mi tak oceniać, co zdradą jest, co nie jest z tego, co pisałaś- myślę, że to jednak dosyć indywidualna sprawa co ktoś uważa za zdradę... i nie na zasadzie: moja religia nie pozwala mi zdradzać, to nie będę, ale: chcę się czuć OK ze sobą i postępować według swoich zasad. Myślę, że łatwiej o zdradę, kiedy decyzja o pozostaniu wiernym wydaje się narzucona, "nie ode mnie samej", a skoro nie moja to czemu mam jej przestrzegać? (jeśli ktoś nie do końca identyfikuje się z nakazami religii na przykład)

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

piątek, 7 paź 2011, 11:27
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3