Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest piątek, 6 gru 2019, 07:54

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Co z tym równouprawnieniem? 
Autor Wiadomość

Post Co z tym równouprawnieniem?
Wpadł mi dziś w oczy ciekawy tekst i zastanawiam się, co o nim powiecie.
Zasmucona dziewczyna pisze o swoim chłopaku, wielbicielu równouprawnienia.

Cytuję:

"No i jeszcze jest seks, tak już mówiąc bez romantyzmu. Ciągną mnie różne konfiguracje i zabawy, nie uważam, że para musi mieć sztywno ustalony model bzykania i go przestrzegać. Raz potrzeba człowiekowi czułości i delikatności, kiedy indziej przychodzi apetyt na coś drapieżnego – ja na przykład lubię poczuć siłę, nawet dominację ze strony faceta, taką czysto fizyczną… Nie chodzi o żadne gwałty, przywiązywanie czy dręczenie, tylko o zwykły, zwierzęcy numerek bez wstępów. I tu też nie mam w Żejce zrozumienia. Dla niego seks to totalna równość i równowaga. Najbardziej lubi kochać się na siedząco, twarzą w twarz, bo jego zdaniem to… jedyna pozycja, która nie upokarza kobiety! Czytałam gdzieś, że faktycznie, niektóre dziewczyny w takiej pozycji najłatwiej osiągają orgazm, ale cóż… mówiąc językiem Błażeja, każdy jest wolny i ja wolałabym czasem coś innego…"Co

Dostaje fajną moim zdaniem odpowiedź:

http://www.kafeteria.pl/ustalmyjedno/ob ... ?id_t=1116

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

wtorek, 29 mar 2011, 18:55
Post Re: Co z tym równouprawnieniem?
Wg mnie ona sama nie wie czego chce...... ciekawe jaka jest prawdziwa Arleta?:)

wtorek, 29 mar 2011, 19:19

Mi się z kolei Błażej wydaje mega dziwny i chyba zgodziłabym się z tym, co napisała Cegła w odpowiedzi: trudno mi uwierzyć, że facet może mieć tak skrajne podejście i że to serio a nie postawa, udawanie, chęć uniknięcia bliskiego związku...

Arleta? Pisała na początku o tym, że zdaje sobie sprawę, że jest nie za fajnie w ich związku, ale przyzwyczajenie ją trzyma...:P

Wstaje nowy dzień,
I właśnie o to chodzi,
O to chodzi, wiem."

wtorek, 29 mar 2011, 20:02

Chyba, jak słuszenie zauważyła jedna z osób komentujących oba listy, oboje są jeszcze młodzi i szukają czegoś, co będzie dla nich naprawdę dobre, właściwe i zdrowe :)
W wieku 19 lat to fajnie, gdy się szuka, zbiera doświadczenia, a taki Błażej też jest fajny, bo wiesz, że równouprawnienie jest dobre, ale czemu ma przeszkadzać, by ktoś podarował Ci kwiaty bez okazji, skoro Ty możesz podarować mu płytę jego zespołu albo kaktusa jak hoduje :)
Każdemu wedle potrzeb.

A trzymanie się tak kurczowo jednej ideologii, cóż co dobre dla Błażeja, nie musi być dobre dla Arlety ;)

Moje związki w wieku 19 czy 20 lat zawsze traktowałam śmiertelnie poważnie, że to już TEN i na ZAWSZE, a potem się okazywało, że jednak nie.
I chyba warto wiedzieć czego się chce i tak ukszałtować relację z partnerem, by zaspokajał nasze potrzeby w związku i to jest chyba równouprawnienie. Nie chodzi o to kto zmywa, a kto sprząta, ale czy potrzeby obojga partnerów są traktowane równie poważnie, czy oboje odpowiadają za kierunek w jakim podąża ich życie, kto o tym decyduje. Przy czym wydaje mi się całkiem w porządku, gdy nie 100% decyzji podejmują oboje patnerzy, czasem jedno jest bieglejsze w tej materii, drugie w innej i to też jest w porządku. Każdy robi to, co umie najlepiej, przysparzając związkowi korzyści.

wtorek, 29 mar 2011, 21:05

http://www.youtube.com:80/watch?v=-LlYI ... re=related

sobota, 9 lip 2011, 22:23
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]