Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest poniedziałek, 16 gru 2019, 15:41

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
po co jest seks? 
Autor Wiadomość

Post po co jest seks?
w związku z moją wstrzemięźliwością ostatnio ... byc może jakąś blokadą, a być może obnizonymi potrzebami w związku z wiekiem, a być może z jeszcze innego jakiegoś powodu - chciałabym Was zapytać:
Czy seks jest ważny? Po co jest seks?
Zielona Pela

niedziela, 30 sty 2011, 08:52

Post Re: po co jest seks?
Servus Pelagia,

fajny watek założyłaś, dzięki! Podpisuje się pod Twoim pytaniem. :-) Ciekawi mnie wasz stosunek, dziewczyny, do seksu i jego znaczenie w waszym życiu, w codzienności i jak jego znaczenie zależy od waszego wieku, stanu cywilnego?

Nasuwa mi się w tym miejscu taki cytat z ostatniej książki Andrzeja: "Mężczyźni traktują seks jak zabawę, kobiety jak msze"

Oczywiście ważne jest jak zdefiniujemy pojecie "seksu". Kazdy, zdaje mi się, ma swoja definicje.
W moim życiu "seks" (pełny akt - czyli wtedy gdy odbywa się stosunek) był i jest przeżyciem ekstremalnie świętym, ekstatycznym, mistycznym wręcz. To połączenie dusz. Jest to akt dokonywany z miłości, akt dopełnienia wielkiego uczucia, przypieczętowania go. Do środka "wpusze" jedynie kogoś dla mnie wyjątkowego, kogoś kogo kocham. Świadoma tego, ze ten dla mnie magiczny akt połączy nasze losy w wymiarze duchowym na zawsze. Wierze w to, ze poprzez "spełnienie" miłości miedzy mężczyzną a kobieta powstaje głęboka nierozerwalna więź. Dlatego, zawsze wolałam, czasem nawet parę lat, poczekać na tego "WYJĄTKOWEGO" niż uprawiać seks dla czystej uciechy cielesnej.
Chyba jestem troszkę staromodna.... ;-)
Gdy byłam młodsza, moim ideałem było posiadanie jednego partnera na cale życie. Miałam nadzieje, ze ten pierwszy będzie tez tym ostatnim... Los zdecydował jednak inaczej. :-(

Dziś uważam, ze na szczęście!!!

Przyjaźń nie potępia w chwilach trudnych, nie odpowiada zimnym rozumowaniem: gdybyś postąpił w ten czy tamten sposób... Otwiera szeroko ramiona i mówi: nie pragnę wiedzieć, nie oceniam, tutaj jest serce, gdzie możesz spocząć.
— Malwida von Meysenbug

niedziela, 30 sty 2011, 12:13

Dżizazzzzzz! Faceci po prostu chcą pieprzyć i na drugi dzień nie pamiętają imienia kobity :feminist:

niedziela, 30 sty 2011, 13:30

Dzwoneczku - to prowokacja? :) Panowie nie bronicie się ?

niedziela, 30 sty 2011, 14:29

Nie generalizowałabym tak, Blaszany Dzwoneczku... Którzy faceci? Ci, których poznałaś? (Poznałeś?)

Przyjaźń nie potępia w chwilach trudnych, nie odpowiada zimnym rozumowaniem: gdybyś postąpił w ten czy tamten sposób... Otwiera szeroko ramiona i mówi: nie pragnę wiedzieć, nie oceniam, tutaj jest serce, gdzie możesz spocząć.
— Malwida von Meysenbug

niedziela, 30 sty 2011, 14:33

"Mężczyźni traktują seks jak zabawę, kobiety jak mszę" - to rzeczywiście wszystko wyjaśnia :)

niedziela, 30 sty 2011, 14:41

Po co jest seks?

Nie, czym dla nas jest seks, tylko po co on jest? To cholernie trudne pytanie i Pela dobrze wiedziała, co robi, zadając je w taki setmanowy sposób :D

Na mszę można iść do kościoła, a świetną zabawą jest dla facetów również gra na kompie.

Ostatnio edytowano niedziela, 30 sty 2011, 14:50 przez Vero, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 30 sty 2011, 14:48

Mama mówiła,ze tylko po to, by dzieci mieć......... :feminist:

niedziela, 30 sty 2011, 14:50

możemy sobie po babsku podyskutować co ONI myślą, ja postuluję, żeby jakiś Pan się szczerze wypowiedział.

niedziela, 30 sty 2011, 14:52

Ale dzieci można mieć i bez seksu. Więc po o seks?

niedziela, 30 sty 2011, 14:52
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona