Zobacz tematy bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Teraz jest środa, 3 cze 2020, 04:44

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Moja bajka.... 
Autor Wiadomość
Post Re: Moja bajka....
W każdym wieku jest odpowiedni moment na szczęście osobiste:)
No a 41 lat to przecież młody wiek, dojrzalszy ale nadal młody:))))Tyle jeszcze do poznania, zobaczenia, doświadczenia, poczucia:)))))

środa, 17 lis 2010, 14:24

Ślicznie dziękuje za cenne rady i wsparcie dziewczyny:D
Bardziej doświadczonych w czym - Vikingerze?
(powiedziałabym Ci w czym jestem doświadczona, ale tak publicznie...)
No wiesz, jako jedyny mężczyzna w tym wątku masz u mnie wyjątkowe względy.
Prawie jak ... :rose:
Jakiego jirurga mi polecasz Pelu???
Obowiązkowo - faceta :D
Wiesz - samotna jestem :placz:
:idea:
Pozdrowionka

środa, 17 lis 2010, 14:36

Bardziej doświadczonych jeśli chodzi o autoterapie, ponologię i inne takie :)
Dziękuję za specjalne traktowanie, ale nie trzeba :) Dam sobie radę :) Nie raz już tu na forum dostałem kopa w moje przekonania(czasem słusznie) i żyję :)

środa, 17 lis 2010, 14:56

"Jakiego jirurga mi polecasz Pelu???
Obowiązkowo - faceta
Wiesz - samotna jestem "

Nie poleciłabym faceta kobiecie niedojrzałej do związku, bo by mi faceta szkoda było:).

Jakiego jirurga ci polecam? Magdę dla Magdy. Bo tylko Ty sama możesz usunąć swoje schizo-nowotwory ... a facet??? może potem... ale nie: jako hirurg

Czy Ty zauważyłas Magdo, co tu zrobiłaś???
Zaczęłaś od reakcji na list Natalki "z chęcią" niesienia jej pomocy a poprowadziłas dyskusję tak, żeby uwagę wszystkich skupic na sobie i na swoich problemach. No i udało ci sie dostać to, czego chciałaś!:)
Nie piszę tego, żeby ci dopiec. Piszę, bo stałaś się tu - chwilowo - przykładem, który warto wziąć pod uwagę:

Jak często jest że niby chcemy komuś pomóc, a w końcu wychodzi na to, że chcemy załatwić swoje sprawy, więc - w pewnym sensie - wykorzystać ich?

Mnie to się w każdym razie zdarza, co potem, anlizując swoje własne kroki i towarzyszące im myśli - zauważam. A chyba warto oddzielić to, czego ja chcę od innych od tego, co chcę im dać?
Jeśli więc chcę pomóc, to pomagam, nie myśląc wtedy o czerpaniu korzyści osobistej. A jeśli chcę, by mi pomóc, to zwracam się bezpośrednio z prośbą o pomoc, nie manipulując ludźmi, tzn. nie udając, że to chodzi o nich, o ich dobro, a nie o mnie. Takie są dzisiejsze moje postanowienia i ewentualnie temat pod dyskusję
Pelagia

środa, 17 lis 2010, 15:11

nie mam czasu na dłuższą wypowiedź, bo lecę na skrzydłąch do pracy:). więc wieczorem - być może ...
KOCHAM CIĘ, Magdo:)

środa, 17 lis 2010, 15:21

Kobieta zmienną jest
Też Cię Kocham Pelu

środa, 17 lis 2010, 15:43
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7